Győr 750 OPEN - döntős!

Versenyengedély szám
360/B-11/16/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
9025 Győr, Radnóti Miklós út 46. Olimpiai Sportpark
A verseny kezdete
2021-11-27
A verseny vége
2021-11-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövés: 2.500 ft / fő / versenyszám, 40 lövés: 2.000 ft / fő / versenyszám, 20 lövésnél: 1.500 ft / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 364,0 7 Aranyjelvény
2 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 333,0 2 Ezüstjelvény
3 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 287,0 1 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Szántó Levente
2007
Győri Polgári LE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Tóth Gergely
2009
Győri Lövészklub
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Huba
2007
Kisalföldi Lövészklub
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 334,0 2 Ezüstjelvény
2 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 324,0 2 Bronzjelvény
3 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 307,0 1 -
4 Szkiba Ákos 2009. Kisalföldi Lövészklub 276,0 0 -
5 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 268,0 1 -
6 Pula Csongor 2008. Győri Lövészklub 265,0 0 -
7 Szántó Levente 2007. Győri Polgári LE 256,0 0 -
8 Császár Koppány Vajk 2008. Kisalföldi Lövészklub 242,0 0 -
9 Tóth Gergely 2009. Győri Lövészklub 223,0 1 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 368,0 9 Aranyjelvény
2 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 359,0 5 Ezüstjelvény
3 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 359,0 4 Ezüstjelvény
4 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 340,0 5 Ezüstjelvény
5 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 334,0 2 Bronzjelvény
6 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 328,0 4 Bronzjelvény
7 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 327,0 3 Bronzjelvény
8 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 311,0 1 -
9 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 302,0 1 -
10 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 292,0 0 -
11 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 286,0 0 -
12 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 266,0 2 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 362,0 4 Aranyjelvény
2 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 359,0 5 Ezüstjelvény
3 Tóth Braun Márton 2005. UTE 359,0 4 Ezüstjelvény
4 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 353,0 5 Ezüstjelvény
5 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 351,0 4 Ezüstjelvény
6 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 347,0 4 Bronzjelvény
7 Szalma Bence László 2005. UTE 346,0 4 Bronzjelvény
8 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 339,0 1 Bronzjelvény
9 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 336,0 3 Bronzjelvény
10 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 335,0 2 Bronzjelvény
11 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 335,0 0 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 564,0 8 Aranyjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 555,0 9 Ezüstjelvény
3 Domsits Olivia 2004. UTE 553,0 12 Ezüstjelvény
4 Rédecsi Anita 2002. BHSE 533,0 9 Bronzjelvény
5 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 533,0 6 Bronzjelvény
6 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 517,0 5 -
7 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 492,0 3 -
8 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 484,0 2 -
9 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 472,0 0 -
10 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 452,0 1 -

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté
2002
UTE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 563,0 15 Aranyjelvény
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 555,0 10 Ezüstjelvény
3 Tóth Máté 2002. UTE 552,0 8 Ezüstjelvény
4 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 544,0 6 Bronzjelvény
5 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 541,0 7 Bronzjelvény
6 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 541,0 6 Bronzjelvény
7 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 540,0 9 Bronzjelvény
8 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 536,0 9 Bronzjelvény
9 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 531,0 5 Bronzjelvény
10 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 512,0 3 -
11 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 499,0 2 -
12 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 489,0 3 -
13 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 477,0 4 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 570,0 15 II. osztály
2 Tóth Anikó 1975. BHSE 547,0 6 III. osztály
3 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 521,0 5 IV. osztály
4 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 519,0 5 IV. osztály
5 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 512,0 2 IV. osztály
6 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 485,0 1 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Hegedűs László
1999
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 565,0 11 II. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 564,0 18 II. osztály
3 Szűcs Gergely 1977. UTE 563,0 7 II. osztály
4 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 560,0 11 II. osztály
5 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 559,0 17 III. osztály
6 Tóth Gábor 1973. UTE 559,0 11 III. osztály
7 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 558,0 9 III. osztály
8 Csizmadia András 1974. UTE 557,0 11 III. osztály
9 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 556,0 12 III. osztály
10 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 554,0 8 III. osztály
11 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 548,0 8 III. osztály
12 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 544,0 9 III. osztály
13 Nagy Tibor 1964. BHSE 543,0 6 III. osztály
14 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 542,0 6 III. osztály
15 Boros László 1989. Győri Lövészklub 540,0 8 III. osztály
16 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 538,0 8 IV. osztály
17 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 536,0 8 IV. osztály
18 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 533,0 10 IV. osztály
19 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 533,0 6 IV. osztály
20 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 533,0 4 IV. osztály
21 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 532,0 12 IV. osztály
22 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 532,0 9 IV. osztály
23 Hegedűs László 1999. UTE 529,0 9 IV. osztály
24 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 528,0 5 IV. osztály
25 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 525,0 6 IV. osztály
26 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 524,0 6 IV. osztály
27 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 522,0 3 IV. osztály
28 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 516,0 6 IV. osztály
29 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 512,0 5 IV. osztály
30 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 509,0 4 IV. osztály
31 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 505,0 1 IV. osztály
32 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 498,0 2 -
33 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 492,0 5 -
34 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 488,0 3 -
35 Szekér Szilárd 1970. UTE 483,0 5 -
36 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 480,0 2 -

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 372,0 11 Aranyjelvény
2 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 357,0 7 Ezüstjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 388,0 25 Aranyjelvény
2 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 379,0 20 Aranyjelvény
3 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 377,0 16 Aranyjelvény

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Szucsák Borbála
2007
MATE-GEAC
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 410,0 27 Aranyjelvény
2 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 407,8 27 Aranyjelvény
3 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 400,5 15 Aranyjelvény
4 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 381,4 10 Ezüstjelvény
5 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 377,3 9 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Nagy Nándor
2005
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 413,6 30 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 409,4 22 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 409,2 25 Aranyjelvény
4 Rácz Áron 2006. BHSE 407,5 25 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 400,4 14 Aranyjelvény
6 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 399,9 16 Aranyjelvény
7 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 399,9 16 Aranyjelvény
8 Takács Dezső 2006. BHSE 398,9 19 Aranyjelvény
9 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PSLE 395,9 18 Aranyjelvény
10 Nagy Nándor 2005. BHSE 394,8 10 Aranyjelvény
11 Jakab Márton 2004. BHSE 389,7 13 Ezüstjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 623,7 47 Ifjú Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 618,5 44 Aranyjelvény
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 615,5 40 Aranyjelvény
4 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 598,0 24 Ezüstjelvény
5 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 595,2 23 Ezüstjelvény
6 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 586,4 18 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 622,9 47 Ifjú Mester
2 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 621,1 43 Ifjú Mester
3 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 620,2 49 Ifjú Mester
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 616,5 43 Aranyjelvény
5 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 613,9 37 Aranyjelvény
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 613,1 36 Aranyjelvény
7 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 607,1 34 Ezüstjelvény
8 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 603,5 27 Ezüstjelvény
9 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 599,9 21 Ezüstjelvény
10 Havjar Kristóf 2004. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 598,2 23 Ezüstjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 629,0 52 Mester
2 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 619,8 47 I. osztály
3 Biatovszki Mira 1992. UTE 617,7 39 I. osztály
4 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 615,0 36 II. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György Sándor
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 618,3 40 I. osztály
2 Simó Kornél 1984. BHSE 612,9 36 II. osztály
3 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 602,9 28 II. osztály
4 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 575,6 10 IV. osztály
5 Biatovszki László 1963. UTE 564,9 10 IV. osztály

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 151,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 169,0 1 Ezüstjelvény

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 180,0 2 II. osztály
2 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 175,0 1 II. osztály
3 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 174,0 2 II. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 165,0 1 III. osztály

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 179,0 1 III. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 176,0 1 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 175,0 2 III. osztály
4 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 175,0 1 III. osztály
5 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 174,0 0 III. osztály
6 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 170,0 2 III. osztály
7 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 170,0 1 III. osztály
8 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 169,0 3 III. osztály
9 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 167,0 1 IV. osztály
10 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 166,0 1 IV. osztály
11 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 157,0 0 IV. osztály
12 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 150,0 0 -
13 Nagy István 1947. Városföldi SE 150,0 0 -

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 184,0 8 I. osztály
2 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 167,0 2 II. osztály
3 Biatovszki László 1963. UTE 164,0 2 II. osztály
4 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 159,0 2 III. osztály
5 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 153,0 1 III. osztály
6 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 151,0 2 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 612,1 37 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 548,0 12 -
2 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 533,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély