Minősítő Verseny Budai LSE

Versenyengedély szám
361/Sz-10/10/2021
A verseny szervezője
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
A verseny helyszíne
Budakeszi Lőtér
A verseny kezdete
2021-10-18
A verseny vége
2021-10-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
A BLE SE bankszámla-száma:
10700244-66427313-51100005
Kérjük megadni a számlázási nevet és címet!
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete Gábor
1970
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Nagy Zoltán
1972
Rapid Sportlövész LE
Bakos Dániel
1989
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Bakosné Csatári Mónika
1993
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Balásy Gyula
1979
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Csatai Ferenc dr
1968
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Csatai Kristóf
1999
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Cseke Géza
1974
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Czirok Rudolf
1971
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Fonyó Károly dr
1956
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Futó Gábor dr
1978
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Győrfi Imre
1970
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Hofferek Péter
1984
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Iványi Franciska
1975
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kelényi Zoltán
1966
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kojnok Ádám
1976
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kreiter Dávid
1980
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Krupp Péter
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Mihálszky Kálmán
1976
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Oszfolk Róbert
1969
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Pető Zsolt Gyula
1970
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Rubletzky Szabolcs
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Rusznyák Csaba
1973
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Sipos Péter Sándor
1975
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Szabó Rudolf
1984
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Székesi Sándor dr
1969
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Tokai Zsolt
1965
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Varga Bence
1996
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Varga Tibor
1957
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Várady Zsolt
1979
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zoltán 1972. Rapid Sportlövész LE 100,0 0 II. osztály
2 Fekete Gábor 1970. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 85,0 0 II. osztály
3 Futó Gábor dr 1978. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
4 Rusznyák Csaba 1973. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
5 Várady Zsolt 1979. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
6 Iványi Franciska 1975. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
7 Cseke Géza 1974. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
8 Csatai Ferenc dr 1968. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
9 Fonyó Károly dr 1956. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
10 Varga Tibor 1957. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 53,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakos Dániel
1989
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Bakosné Csatári Mónika
1993
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Balásy Gyula
1979
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Csatai Ferenc dr
1968
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Csatai Kristóf
1999
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Cseke Géza
1974
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Czirok Rudolf
1971
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Fonyó Károly dr
1956
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Futó Gábor dr
1978
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Győrfi Imre
1970
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Hofferek Péter
1984
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Iványi Franciska
1975
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kelényi Zoltán
1966
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kojnok Ádám
1976
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kreiter Dávid
1980
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Krupp Péter
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Mihálszky Kálmán
1976
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Oszfolk Róbert
1969
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Pető Zsolt Gyula
1970
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Rubletzky Szabolcs
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Rusznyák Csaba
1973
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Sipos Péter Sándor
1975
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Szabó Rudolf
1984
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Székesi Sándor dr
1969
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Tokai Zsolt
1965
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Varga Bence
1996
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Varga Tibor
1957
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Várady Zsolt
1979
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csatai Ferenc dr 1968. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 25,8 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakos Dániel
1989
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Bakosné Csatári Mónika
1993
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Balásy Gyula
1979
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Csatai Ferenc dr
1968
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Csatai Kristóf
1999
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Cseke Géza
1974
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Czirok Rudolf
1971
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Fonyó Károly dr
1956
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Futó Gábor dr
1978
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Győrfi Imre
1970
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Hofferek Péter
1984
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Iványi Franciska
1975
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kelényi Zoltán
1966
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kojnok Ádám
1976
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Kreiter Dávid
1980
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Krupp Péter
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Mihálszky Kálmán
1976
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Oszfolk Róbert
1969
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Pető Zsolt Gyula
1970
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Rubletzky Szabolcs
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Rusznyák Csaba
1973
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Sipos Péter Sándor
1975
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Szabó Rudolf
1984
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Székesi Sándor dr
1969
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Tokai Zsolt
1965
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Varga Bence
1996
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Varga Tibor
1957
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Várady Zsolt
1979
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rusznyák Csaba 1973. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Futó Gábor dr 1978. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
3 Varga Tibor 1957. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
4 Csatai Ferenc dr 1968. Budai Lövész Egylet Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély