2021. évi Budapest Szuperkupa, meghívásos verseny

Versenyengedély szám
090/B-11/06/2021

A verseny meghívásos verseny.

A kiírásnak megfelelően rangsor készül.

Versenyszámonként a legjobb 12 versenyző kerül meghívásra.

A rangsorba beszámító utolsó verseny utáni héten tesszük közzé a végleges rangsort itt a verseny oldalán.

A meghívott sportolók regisztrálása a SVIR rendszerben az egyesületük feladata.

Az esetleges lemondásokat kérjük minél hamarabb írásban jelezzétek a szervezők felé, hogy a rangsor szerint létszámot fel lehessen tölteni 12 főre!

Minden versenyszámban rendezünk döntőt.

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2021-12-05
A verseny vége
2021-12-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000.- Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Szucsák Borbála
2007
MATE-GEAC
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 393,0 0 Aranyjelvény
2 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 390,0 0 Aranyjelvény
3 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 388,0 0 Aranyjelvény
4 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 381,0 0 Aranyjelvény
5 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 379,0 0 Aranyjelvény
6 Szucsák Borbála 2007. MATE-GEAC 375,0 0 Aranyjelvény
7 Fehér Anna 2007. APLE 374,0 0 Aranyjelvény
8 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 371,0 0 Aranyjelvény
9 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 371,0 0 Aranyjelvény
10 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 369,0 0 Aranyjelvény
11 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 365,0 0 Aranyjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 244,5 0
2 Fehér Anna 2007. APLE 241,2 0
3 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 220,5 0
4 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 198,9 0
5 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 178,8 0
6 Szucsák Borbála 2007. MATE-GEAC 154,4 0
7 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 132,5 0
8 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 109,1 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 396,0 0 Aranyjelvény
2 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 389,0 0 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 387,0 0 Aranyjelvény
4 Fuglovics Armand 2007. UTE 385,0 0 Aranyjelvény
5 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 383,0 0 Aranyjelvény
6 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 380,0 0 Aranyjelvény
7 Kertai Szabolcs 2007. UTE 375,0 0 Aranyjelvény
8 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 374,0 0 Aranyjelvény
9 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 368,0 0 Aranyjelvény
10 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 367,0 0 Aranyjelvény
11 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 343,0 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 246,6 0
2 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 240,8 0
3 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 218,7 0
4 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 199,1 0
5 Fuglovics Armand 2007. UTE 177,3 0
6 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 157,2 0
7 Kertai Szabolcs 2007. UTE 137,5 0
8 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 114,7 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Bordás Tünde
2008
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 367,0 0 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 351,0 0 Aranyjelvény
3 Komlós Diána 2008. KSI SE 333,0 0 Ezüstjelvény
4 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 330,0 0 Ezüstjelvény
5 Bordás Tünde 2008. UTE 329,0 0 Ezüstjelvény
6 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 293,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 232,6 0
2 Komlós Diána 2008. KSI SE 222,1 0
3 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 197,6 0
4 Bordás Tünde 2008. UTE 173,8 0
5 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 148,2 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 376,0 0 Aranyjelvény
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 362,0 0 Aranyjelvény
3 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 352,0 0 Aranyjelvény
4 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 333,0 0 Ezüstjelvény
5 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 327,0 0 Bronzjelvény
6 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 322,0 0 Bronzjelvény
7 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 315,0 0 Bronzjelvény
8 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 311,0 0 Bronzjelvény
9 Szakály Borisz 2009. KSI SE 293,0 0 -
10 Farkas Ákos 2010. KSI SE 274,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 236,8 0
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 226,3 0
3 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 202,1 0
4 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 180,4 0
5 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 158,5 0
6 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 138,0 0
7 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 117,7 0
8 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 90,5 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 420,2 0 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 414,4 0 Aranyjelvény
3 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 413,9 0 Aranyjelvény
4 Bodolai Boglárka 2006. APLE 411,3 0 Aranyjelvény
5 Toma Réka 2006. UTE 409,0 0 Aranyjelvény
6 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 408,5 0 Aranyjelvény
7 Una Coric 2006. UTE 407,9 0 Aranyjelvény
8 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 407,2 0 Aranyjelvény
9 Szegesdi Eszter 2005. UTE 406,9 0 Aranyjelvény
10 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 399,2 0 Aranyjelvény
11 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 398,9 0 Aranyjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tóth Anna 2005. UTE 248,8 0
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 246,7 0
3 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 225,9 0
4 Bodolai Boglárka 2006. APLE 202,2 0
5 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 180,9 0
6 Toma Réka 2006. UTE 159,8 0
7 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 138,0 0
8 Una Coric 2006. UTE 114,8 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Szegedi Máté
2004
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 419,5 0 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 417,9 0 Aranyjelvény
3 Szegedi Máté 2004. UTE 409,4 0 Aranyjelvény
4 Tarr Gyula 2006. UTE 406,8 0 Aranyjelvény
5 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 405,1 0 Aranyjelvény
6 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 403,6 0 Aranyjelvény
7 Rácz Áron 2006. BHSE 401,3 0 Aranyjelvény
8 Jakab Márton 2004. BHSE 398,9 0 Aranyjelvény
9 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 397,0 0 Aranyjelvény
10 Takács Dezső 2006. BHSE 396,9 0 Aranyjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 249,8 0
2 Rácz Áron 2006. BHSE 245,3 0
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 224,3 0
4 Tarr Gyula 2006. UTE 202,4 0
5 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 181,6 0
6 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 161,0 0
7 Szegedi Máté 2004. UTE 137,8 0
8 Jakab Márton 2004. BHSE 117,4 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Domsits Olivia
2004
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 367,0 0 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 366,0 0 Aranyjelvény
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 365,0 0 Aranyjelvény
4 Domsits Olivia 2004. UTE 361,0 0 Aranyjelvény
5 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 360,0 0 Aranyjelvény
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 360,0 0 Aranyjelvény
7 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 359,0 0 Ezüstjelvény
8 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 354,0 0 Ezüstjelvény
9 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 350,0 0 Ezüstjelvény
10 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 350,0 0 Ezüstjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 230,0 0
2 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 228,2 0
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 205,3 0
4 Domsits Olivia 2004. UTE 188,7 0
5 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 168,2 0
6 Lázár Míra 2006. Csepel LE 149,1 0
7 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 125,7 0
8 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 106,2 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balázs Tamás 2006. KSI SE 372,0 0 Aranyjelvény
2 Szalma Bence László 2005. UTE 368,0 0 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 367,0 0 Aranyjelvény
4 Tóth Braun Márton 2005. UTE 366,0 0 Aranyjelvény
5 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 365,0 0 Aranyjelvény
6 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 364,0 0 Aranyjelvény
7 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 356,0 0 Ezüstjelvény
8 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 354,0 0 Ezüstjelvény
9 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 338,0 0 Bronzjelvény
10 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 331,0 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 235,4 0
2 Balázs Tamás 2006. KSI SE 231,1 0
3 Tóth Braun Márton 2005. UTE 208,6 0
4 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 187,5 0
5 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 169,1 0
6 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 150,8 0
7 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 125,6 0
8 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 102,7 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély