Gemini LE. Év végi minősítő 2021

Versenyengedély szám
364/B-11/17/2021
A verseny szervezője
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
A verseny helyszíne
Gyál, patak u. 1. (Gemini lőtér)
A verseny kezdete
2021-11-05
A verseny vége
2021-11-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 ft/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szabó Gabriella
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Gabriella 1978. Mátyásföldi TLE 189,0 0 I. osztály
2 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 187,0 0 I. osztály
3 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 196,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 194,0 0 I. osztály
3 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 194,0 0 I. osztály
4 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 193,0 0 I. osztály
5 Csanád Krisztián 1976. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 190,0 0 I. osztály
6 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 188,0 0 I. osztály
7 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
8 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 185,0 0 I. osztály
9 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 184,0 0 I. osztály
10 Nagy István 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
11 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
12 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
13 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
14 Kiss Kálmán 1954. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
15 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
16 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 176,0 0 I. osztály
17 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
18 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
19 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 195,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 195,0 0 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 194,0 0 I. osztály
4 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 192,0 0 I. osztály
5 Csanád Krisztián 1976. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 191,0 0 I. osztály
6 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 190,0 0 I. osztály
7 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 188,0 0 I. osztály
8 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
9 Kiss Kálmán 1954. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 185,0 0 I. osztály
10 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
11 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
12 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
13 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 178,0 0 I. osztály
14 Nagy István 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
15 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
16 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
17 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
18 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
19 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szabó Gabriella
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Trajkovics Jánosné
1958
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics Jánosné 1958. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 182,0 0 I. osztály
2 Szabó Gabriella 1978. Mátyásföldi TLE 180,0 0 I. osztály
3 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 280,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 284,0 0 I. osztály
2 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 282,0 0 I. osztály
3 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 281,0 0 I. osztály
4 Kiss Kálmán 1954. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 280,0 0 I. osztály
5 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 280,0 0 I. osztály
6 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 279,0 0 I. osztály
7 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 278,0 0 I. osztály
8 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 277,0 0 I. osztály
9 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 276,0 0 I. osztály
10 Nagy István 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 276,0 0 I. osztály
11 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 273,0 0 I. osztály
12 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 270,0 0 I. osztály
13 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 270,0 0 I. osztály
14 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 269,0 0 I. osztály
15 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 267,0 0 I. osztály
16 Csanád Krisztián 1976. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 266,0 0 I. osztály
17 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 266,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 87,0 0 II. osztály
2 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
3 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
4 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
5 Csanád Krisztián 1976. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
6 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
7 Kiss Kálmán 1954. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
8 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
9 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
10 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
11 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
12 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
13 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
14 Nagy István 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
15 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
16 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
17 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
18 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély