Meghívásos Rapid Shooting verseny

Versenyengedély szám
370/Sz-11/07/2021
A verseny szervezője
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A verseny helyszíne
Magnum Lőtér 2151 Fót, Fehérkő út 6
A verseny kezdete
2021-11-15
A verseny vége
2021-11-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft / divizió
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kail Tamás
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kéri Zoltán
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
3 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 89,1 0 II. osztály
4 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 88,6 0 II. osztály
5 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,3 0 II. osztály
6 Besztercán Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 83,7 0 II. osztály
7 Csendes Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 82,8 0 II. osztály
8 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 79,9 0 II. osztály
9 Kail Tamás 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
10 Kéri Zoltán 1965. Mátyásföldi TLE 75,4 0 II. osztály
11 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 74,4 0 II. osztály
12 Nagy Albert 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 73,8 0 II. osztály
13 Nyisztor József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
14 Szűcs Bertalan 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 70,2 0 II. osztály
15 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,7 0 II. osztály
16 Egervári Janka 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 64,9 0 II. osztály
17 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 61,5 0 II. osztály
18 Hári Csaba Ferenc dr 1964. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,5 0 II. osztály
19 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 55,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bunkóczi László
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csaba Bence
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csiki László
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csonka Tibor László
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fehérvári Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gordos János
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyebnár Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Gábor
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kail Tamás
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kalló Péter dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Zsolt
1993
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lenkey Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Luter Tibor
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lóránth Noel
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Magyari László
1995
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Morvai Árpád
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mátyási Renátó
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Prigl Sándor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pákh Márton
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmid Áron
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Székely Gábor
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tilhof Nóra
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Ferenc
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vadnay Gyula
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vas László Zoltán
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mundrucz Tamás
1972
Alpokalja SE
Kéri Zoltán
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 99,0 0 II. osztály
3 Szabó Attila 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,2 0 II. osztály
4 Posta Gergely Dávid 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,6 0 II. osztály
5 Nyisztor József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,6 0 II. osztály
6 Nagy Albert 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 93,1 0 II. osztály
7 Kertész Imre 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 89,4 0 II. osztály
8 Csiki László 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 87,4 0 II. osztály
9 Virga Attila 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,1 0 II. osztály
10 Berecz Róbert 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 85,3 0 II. osztály
11 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 84,6 0 II. osztály
12 Besztercán Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 78,1 0 II. osztály
13 Pápay Zoltán Szilárd dr 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 76,9 0 II. osztály
14 Csemák Balázs dr 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 75,4 0 II. osztály
15 Kaufmann Dániel 1994. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 74,3 0 II. osztály
16 Korbély László dr. 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 72,6 0 II. osztály
17 Pláveczki Viktor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 70,4 0 II. osztály
18 Horváth Bence Dániel 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,4 0 II. osztály
19 Pál Attila 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 67,3 0 II. osztály
20 Molnár Csaba 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 65,1 0 II. osztály
21 Kékes Csaba 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 63,5 0 II. osztály
22 Pálfi Tamás dr 1984. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 62,9 0 II. osztály
23 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 61,2 0 II. osztály
24 Kotvász István 1959. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 60,4 0 II. osztály
25 Szatmári Péter 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,2 0 II. osztály
26 Hubert Norbert 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,8 0 II. osztály
27 Tanos Balázs László 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,1 0 II. osztály
28 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,7 0 II. osztály
29 Joó Ferenc Junior 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,6 0 II. osztály
30 Zagyi László 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,1 0 II. osztály
31 Vékony Péter 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 51,2 0 II. osztály
32 Arnold Zsolt 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,4 0 II. osztály
33 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,2 0 II. osztály
34 György Tibor 1955. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,3 0 II. osztály
35 Kiss Gábor dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
36 Halász István 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 48,1 0 II. osztály
37 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,5 0 II. osztály
38 Lőrincz Krisztián 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,3 0 II. osztály
39 Posta Péter Zsolt 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,9 0 II. osztály
40 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,5 0 II. osztály
41 Árvai István 1954. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,4 0 II. osztály
42 Kiss Pál Péter dr 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,6 0 II. osztály
43 Hambalkó Imre 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,8 0 II. osztály
44 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,4 0 II. osztály
45 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,3 0 II. osztály
46 Ábel Tatjána dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,5 0 II. osztály
47 Balogh Tibor 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,4 0 II. osztály
48 Máté Béla 1953. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,2 0 II. osztály
49 Karácsony Gábor Ádám dr 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,1 0 II. osztály
50 Rosta Miklós 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,6 0 II. osztály
51 Bérczes Zsolt 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,5 0 II. osztály
52 Puskás András 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,1 0 II. osztály
53 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 41,6 0 II. osztály
54 Harman György 1953. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 41,4 0 II. osztály
55 Spiridonova Jekatyerina 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,9 0 II. osztály
56 Bella Arnold 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,6 0 II. osztály
57 Pásztor Péter Attila 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,2 0 II. osztály
58 Polyák Mihály András 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
59 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
60 Hampó Norbert dr 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,9 0 II. osztály
61 Gordos János 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,9 0 II. osztály
62 Dezséri Bence Tibor 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 38,2 0 II. osztály
63 Vass Emil 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 37,8 0 II. osztály
64 Kenedli Tamás dr. 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 37,2 0 II. osztály
65 Egervári Janka 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 36,9 0 II. osztály
66 Hári Csaba Ferenc dr 1964. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 36,4 0 II. osztály
67 Horváth Péter dr 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 36,0 0 II. osztály
68 Vigh Csaba 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,8 0 II. osztály
69 Fehérvári Attila 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,7 0 II. osztály
70 Szűcs Bertalan 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,6 0 II. osztály
71 Buzás Péter 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,3 0 II. osztály
72 Kalló Péter dr 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,9 0 II. osztály
73 Vas László Zoltán 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,7 0 II. osztály
74 Kéri Zoltán 1965. Mátyásföldi TLE 34,4 0 II. osztály
75 Csendes Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,1 0 II. osztály
76 Tóth Viktória 1990. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,9 0 II. osztály
77 Mundrucz Tamás 1972. Alpokalja SE 33,6 0 II. osztály
78 Horváth Gábor 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,2 0 II. osztály
79 Lenkey Zsolt Nincs Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,8 0 II. osztály
80 Kőrösi Zoltán Antal 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,7 0 II. osztály
81 Makai Gábor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,2 0 II. osztály
82 Börcsök Sándor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,1 0 II. osztály
83 Kail Tamás 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
84 Tóth Ferenc 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,9 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kail Tamás
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kéri Zoltán
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
3 Csendes Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,4 0 II. osztály
4 Kail Tamás 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
5 Vigh Csaba 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 80,2 0 II. osztály
6 Kéri Zoltán 1965. Mátyásföldi TLE 79,6 0 II. osztály
7 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 79,2 0 II. osztály
8 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
9 Nagy Albert 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 66,3 0 II. osztály
10 Nyisztor József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 64,1 0 II. osztály
11 Szűcs Bertalan 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
12 Besztercán Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kail Tamás
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kéri Zoltán
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,6 0 II. osztály
3 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,2 0 II. osztály
4 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 90,8 0 II. osztály
5 Besztercán Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 87,6 0 II. osztály
6 Csendes Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
7 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 80,8 0 II. osztály
8 Kail Tamás 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 76,6 0 II. osztály
9 Kéri Zoltán 1965. Mátyásföldi TLE 72,2 0 II. osztály
10 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
11 Nagy Albert 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,1 0 II. osztály
12 Nyisztor József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
13 Szűcs Bertalan 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,0 0 II. osztály
14 Vigh Csaba 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 55,1 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kail Tamás
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kéri Zoltán
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,6 0 II. osztály
3 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,1 0 II. osztály
4 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 78,1 0 II. osztály
5 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 58,1 0 II. osztály
6 Besztercán Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 55,7 0 II. osztály
7 Csendes Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,2 0 II. osztály
8 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,5 0 II. osztály
9 Kail Tamás 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,4 0 II. osztály
10 Kéri Zoltán 1965. Mátyásföldi TLE 40,2 0 II. osztály
11 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,2 0 II. osztály
12 Nagy Albert 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,8 0 II. osztály
13 Nyisztor József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,6 0 II. osztály
14 Szűcs Bertalan 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,4 0 II. osztály
15 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,1 0 II. osztály
16 Vigh Csaba 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély