HKLk Lapua Kupa

Versenyengedély szám
374/B-11/24/2021
A verseny szervezője
Honvéd Kossuth LK
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2021-11-05
A verseny vége
2021-11-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft, 2000FT,
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 70év+ - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 183,0 0 II. osztály
2 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 182,0 0 II. osztály
3 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 III. osztály
4 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 165,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegyi István
1953
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Levente Zete
1998
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Lóránt
1964
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Tege Botond
2002
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Kurán Zoltán
1961
Honvéd Kossuth LK
Búss Gábor Olivér
1971
Honvéd Kossuth LK
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Bakallár Péter Ákos
1988
Honvéd Kossuth LK
Varga-Amár László
1955
Honvéd Kossuth LK
Dénes Sándor
1952
Honvéd Kossuth LK
Wellisch Péter
1967
Honvéd Kossuth LK
Tóth Sándor
1952
Honvéd Kossuth LK
Radnai Viktor Ferenc
1996
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bíró Sándor 1961. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 I. osztály
2 Kurán Zoltán 1961. Honvéd Kossuth LK 174,0 0 I. osztály
3 Búss Gábor Olivér 1971. Honvéd Kossuth LK 174,0 0 I. osztály
4 Láng Lóránt 1964. Dömsödi Lövész Sportegyesület 171,0 0 I. osztály
5 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 170,0 0 I. osztály
6 Bakallár Péter Ákos 1988. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 I. osztály
7 Varga-Amár László 1955. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 I. osztály
8 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 162,0 0 I. osztály
9 Dénes Sándor 1952. Honvéd Kossuth LK 160,0 0 I. osztály
10 Wellisch Péter 1967. Honvéd Kossuth LK 160,0 0 I. osztály
11 Tóth Sándor 1952. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
12 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 153,0 0 I. osztály
13 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 146,0 0 II. osztály
14 Radnai Viktor Ferenc 1996. Honvéd Kossuth LK 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegyi István
1953
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Levente Zete
1998
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Lóránt
1964
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Tege Botond
2002
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Búss Gábor Olivér
1971
Honvéd Kossuth LK
Kelemen András
1975
Honvéd Kossuth LK
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Kurán Zoltán
1961
Honvéd Kossuth LK
Tengeri Tamás
1974
Honvéd Kossuth LK
Bardócz-Tódor András
1951
Honvéd Kossuth LK
Dénes Sándor
1952
Honvéd Kossuth LK
Bakallár Péter Ákos
1988
Honvéd Kossuth LK
Dobóczy László
1965
Honvéd Kossuth LK
Csentős László
1962
Honvéd Kossuth LK
Wellisch Péter
1967
Honvéd Kossuth LK
Tóth Sándor
1952
Honvéd Kossuth LK
Ormos Gábor dr
1946
Honvéd Kossuth LK
Varga-Amár László
1955
Honvéd Kossuth LK
Fodros István dr
1943
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kelemen András 1975. Honvéd Kossuth LK 177,0 0 I. osztály
2 Búss Gábor Olivér 1971. Honvéd Kossuth LK 175,0 0 I. osztály
3 Bíró Sándor 1961. Honvéd Kossuth LK 171,0 0 I. osztály
4 Kelemen Zsolt 1971. Honvéd Kossuth LK 167,0 0 I. osztály
5 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 163,0 0 I. osztály
6 Kurán Zoltán 1961. Honvéd Kossuth LK 160,0 0 I. osztály
7 Tengeri Tamás 1974. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
8 Bardócz-Tódor András 1951. Honvéd Kossuth LK 153,0 0 I. osztály
9 Dénes Sándor 1952. Honvéd Kossuth LK 151,0 0 I. osztály
10 Bakallár Péter Ákos 1988. Honvéd Kossuth LK 151,0 0 I. osztály
11 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 149,0 0 II. osztály
12 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 146,0 0 II. osztály
13 Dobóczy László 1965. Honvéd Kossuth LK 145,0 0 II. osztály
14 Csentős László 1962. Honvéd Kossuth LK 145,0 0 II. osztály
15 Wellisch Péter 1967. Honvéd Kossuth LK 142,0 0 II. osztály
16 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 136,0 0 II. osztály
17 Tóth Sándor 1952. Honvéd Kossuth LK 134,0 0 II. osztály
18 Ormos Gábor dr 1946. Honvéd Kossuth LK 133,0 0 II. osztály
19 Varga-Amár László 1955. Honvéd Kossuth LK 132,0 0 II. osztály
20 Fodros István dr 1943. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegyi István
1953
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Levente Zete
1998
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Lóránt
1964
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Tege Botond
2002
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Ádám László
1979
Delta Combat LE
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 241,0 0 II. osztály
2 Bíró Sándor 1961. Honvéd Kossuth LK 238,0 0 II. osztály
3 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 238,0 0 II. osztály
4 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 226,0 0 II. osztály
5 Ádám László 1979. Delta Combat LE 225,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sütő Zoltán
1978
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Hegyi István
1953
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Levente Zete
1998
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Lóránt
1964
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng Tege Botond
2002
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Dobóczy László
1965
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
2 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. ELIT TTK 72,0 0 II. osztály
4 Dobóczy László 1965. Honvéd Kossuth LK 71,0 0 II. osztály
5 Várszegi Tamás 1972. ELIT TTK 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

300m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél 30 lassú Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély