Gemini Steel Challenge

A verseny szervezője
BEL SE
A verseny helyszíne
Gyál, patak u. 1. (Gemini lőtér)
A verseny kezdete
2021-11-26
A verseny vége
2021-11-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Elsöfegyver 5.000.- Ft minden további 2.000.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Peremgyujtású maroklőfegyver divizió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Blészer Katalin
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Garai László
1966
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Laskói Balázs dr
1982
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 100,0 0 I. osztály
2 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 99,0 0 I. osztály
3 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 98,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Központi gyújtású standard öntöltő divizió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Blészer Katalin
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Garai László
1966
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Laskói Balázs dr
1982
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Román Zsolt
1986
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sváb Sándor
1976
BPLE
Tóth Csaba
1965
Ludovika Sportegyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 100,0 0 I. osztály
2 Sváb Sándor 1976. BPLE 66,0 0 II. osztály
3 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 66,0 0 II. osztály
4 Tóth Csaba 1965. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 60,0 0 III. osztály
5 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 56,0 0 III. osztály
6 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 55,0 0 III. osztály
7 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 52,0 0 III. osztály
8 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 51,0 0 III. osztály
9 Román Zsolt 1986. Jászfelsőszentgyörgy LK 24,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Peremgyújtású puska divizió open

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Blészer Katalin
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Garai László
1966
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Laskói Balázs dr
1982
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 100,0 0 I. osztály
2 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 96,0 0 I. osztály
3 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 95,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nyilt pisztoly kaliberü őntöltö puska divizió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Blészer Katalin
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Garai László
1966
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Laskói Balázs dr
1982
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szénási Ákos
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga Zoltán
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 99,0 0 I. osztály
3 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 55,0 0 III. osztály
4 Varga Zoltán 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 55,0 0 III. osztály
5 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 54,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély