XIII. Százhalombattai SHOOTING OPEN

Versenyengedély szám
001/B-01/01/2022

A válogatás elvei a 10m EB-re Norvégia - Hamar

A válogatás elvei a norvégiai Hamarban 2022. 03.18-28 között megrendezésre kerülő 10 m-es Európa-bajnokságra pisztoly és puska versenyszámokban.

A három válogató versenyen, a versenyeket és a döntőket a 2021-ben érvényben lévő versenyszabályok szerint rendezzük meg, a döntőben szerepelhetnek az SH kategóriás versenyzők. Külföldi állampolgárok nem.

A verseny szervezője
Százhalombattai Lövészklub
A verseny helyszíne
""2440 Százhalombatta, Vasút út 41. / Városi Szabadidő Központ
A verseny kezdete
2022-01-08
A verseny vége
2022-01-09
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövésnél: 3.000ft, 40 lövésnél 2.000ft , 20 lövésnél: 1.500 ft / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Tóth Gábor
1973
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Varga András
1991
KSI SE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 571,0 16 I. osztály
2 Takács László 1959. Egri PLE 566,0 18 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 566,0 13 II. osztály
4 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 564,0 12 II. osztály
5 Nagy László 1970. BHSE 562,0 8 II. osztály
6 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 560,0 9 II. osztály
7 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 559,0 13 III. osztály
8 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 555,0 12 III. osztály
9 Szűcs Gergely 1977. UTE 554,0 8 III. osztály
10 Csizmadia András 1974. UTE 553,0 7 III. osztály
11 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 552,0 8 III. osztály
12 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 550,0 13 III. osztály
13 Mezei Gábor 1961. APLE 550,0 8 III. osztály
14 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 550,0 6 III. osztály
15 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 549,0 11 III. osztály
16 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 548,0 11 III. osztály
17 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 548,0 9 III. osztály
18 Boros László 1989. Győri Lövészklub 547,0 5 III. osztály
19 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 546,0 9 III. osztály
20 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 546,0 9 III. osztály
21 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 544,0 6 III. osztály
22 Varga András 1991. KSI SE 543,0 10 III. osztály
23 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 543,0 5 III. osztály
24 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 542,0 11 III. osztály
25 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 542,0 10 III. osztály
26 Nagy Tibor 1964. BHSE 542,0 6 III. osztály
27 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 541,0 10 III. osztály
28 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 541,0 6 III. osztály
29 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 540,0 11 III. osztály
30 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 540,0 8 III. osztály
31 Jambrik István 1968. BHSE 540,0 7 III. osztály
32 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 539,0 10 IV. osztály
33 Sipos János 1969. Komáromi VSE 539,0 3 IV. osztály
34 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 538,0 8 IV. osztály
35 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 535,0 6 IV. osztály
36 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 535,0 5 IV. osztály
37 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 535,0 4 IV. osztály
38 Kresalek Ottó László 1958. APLE 534,0 10 IV. osztály
39 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 534,0 5 IV. osztály
40 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 533,0 3 IV. osztály
41 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 530,0 5 IV. osztály
42 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 530,0 2 IV. osztály
43 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 529,0 4 IV. osztály
44 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 526,0 5 IV. osztály
45 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 524,0 4 IV. osztály
46 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 523,0 4 IV. osztály
47 Szekér Szilárd 1970. UTE 522,0 8 IV. osztály
48 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 522,0 6 IV. osztály
49 Balogh Gergely 1973. APLE 521,0 6 IV. osztály
50 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 520,0 6 IV. osztály
51 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 520,0 5 IV. osztály
52 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 520,0 2 IV. osztály
53 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 519,0 6 IV. osztály
54 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 518,0 1 IV. osztály
55 Takács Tibor 1967. Egri PLE 515,0 3 IV. osztály
56 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 504,0 6 IV. osztály
57 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 490,0 2 -
58 Zádori Tamás 1968. Bácsbokodi LTSzE 483,0 1 -
59 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 468,0 2 -

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tóth Máté
2002
UTE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Zsombor
2004
VAMAV LSK
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 576,0 13 Ifjú Mester
2 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 558,0 9 Ezüstjelvény
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 556,0 9 Ezüstjelvény
4 Tóth Máté 2002. UTE 556,0 9 Ezüstjelvény
5 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 555,0 10 Ezüstjelvény
6 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 552,0 9 Ezüstjelvény
7 Nagy Zsombor 2004. VAMAV LSK 551,0 6 Ezüstjelvény
8 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 548,0 12 Ezüstjelvény
9 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 546,0 8 Ezüstjelvény
10 Balázs Tamás 2006. KSI SE 546,0 7 Ezüstjelvény
11 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 544,0 7 Bronzjelvény
12 Weite Hayden 2008. KSI SE 542,0 9 Bronzjelvény
13 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 542,0 4 Bronzjelvény
14 Mezei Kornél 2002. KSI SE 541,0 8 Bronzjelvény
15 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 540,0 5 Bronzjelvény
16 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 539,0 8 Bronzjelvény
17 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 537,0 7 Bronzjelvény
18 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 532,0 3 Bronzjelvény
19 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 531,0 4 Bronzjelvény
20 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 529,0 6 Bronzjelvény
21 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 526,0 5 Bronzjelvény
22 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 508,0 3 -
23 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 504,0 3 -
24 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 501,0 7 -
25 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 492,0 4 -
26 Jancsó Joakim 2004. MATE-GEAC 480,0 2 -
27 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 476,0 2 -
28 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 473,0 4 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Nagy Zsombor
2004
VAMAV LSK
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 367,0 6 Aranyjelvény
2 Tóth Braun Márton 2005. UTE 365,0 8 Aranyjelvény
3 Balázs Tamás 2006. KSI SE 364,0 5 Aranyjelvény
4 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 354,0 3 Ezüstjelvény
5 Szalma Bence László 2005. UTE 353,0 3 Ezüstjelvény
6 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 350,0 4 Ezüstjelvény
7 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 344,0 4 Bronzjelvény
8 Polacsek László András 2006. KSI SE 342,0 2 Bronzjelvény
9 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 339,0 2 Bronzjelvény
10 Tatár Soma 2006. KSI SE 337,0 6 Bronzjelvény
11 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 330,0 2 Bronzjelvény
12 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 330,0 1 Bronzjelvény
13 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 326,0 3 -
14 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 325,0 4 -
15 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 325,0 1 -
16 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 322,0 4 -
17 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 322,0 2 -
18 Gulyás Benedek 2006. BHSE 312,0 1 -
19 Tóth Kornél 2007. Kecskeméti Lövész SE 311,0 1 -
20 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 305,0 2 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szurgent Bence
2010
Keszthelyi Erdész LK
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 368,0 6 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 345,0 5 Aranyjelvény
3 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 334,0 4 Ezüstjelvény
4 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 322,0 1 Bronzjelvény
5 Korondi Balázs 2009. KSI SE 320,0 2 Bronzjelvény
6 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 307,0 2 -
7 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 307,0 1 -
8 Fésűs Fülöp 2008. Kecskeméti Lövész SE 306,0 0 -
9 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 298,0 3 -
10 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 285,0 1 -
11 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 280,0 1 -
12 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 277,0 3 -
13 Szurgent Bence 2010. Keszthelyi Erdész LK 247,0 0 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Tóth-Molnárné Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Vas Virág dr
1977
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 575,0 15 I. osztály
2 Sike Renáta 1978. BHSE 566,0 16 II. osztály
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 562,0 14 II. osztály
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 560,0 7 II. osztály
5 Farkas Bernadett 1987. APLE 559,0 8 III. osztály
6 Berde Viktória 2001. KSI SE 558,0 10 III. osztály
7 Tóth Anikó 1975. BHSE 545,0 9 III. osztály
8 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 540,0 9 III. osztály
9 Vas Virág dr 1977. BHSE 534,0 7 IV. osztály
10 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 532,0 9 IV. osztály
11 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 532,0 5 IV. osztály
12 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 523,0 6 IV. osztály
13 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 520,0 3 IV. osztály
14 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 514,0 7 IV. osztály
15 Kresalek Noémi 1990. APLE 506,0 2 IV. osztály
16 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 504,0 4 IV. osztály
17 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 501,0 5 IV. osztály
18 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 492,0 4 -
19 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 472,0 5 -

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somhegyi Edina
2003
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Benedek Ágnes Veronika
2005
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 570,0 13 Ifjú Mester
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 565,0 15 Aranyjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 556,0 12 Ezüstjelvény
4 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 552,0 8 Ezüstjelvény
5 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 551,0 10 Ezüstjelvény
6 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 551,0 7 Ezüstjelvény
7 Lázár Míra 2006. Csepel LE 549,0 11 Ezüstjelvény
8 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 545,0 9 Ezüstjelvény
9 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 545,0 8 Ezüstjelvény
10 Fazekas Milla 2006. KSI SE 541,0 8 Bronzjelvény
11 Domsits Olivia 2004. UTE 540,0 4 Bronzjelvény
12 Somhegyi Edina 2003. UTE 538,0 6 Bronzjelvény
13 Takács Tünde 2004. Debreceni Lövészsuli SE 537,0 7 Bronzjelvény
14 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 535,0 2 Bronzjelvény
15 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 525,0 6 Bronzjelvény
16 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 522,0 4 Bronzjelvény
17 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 521,0 2 Bronzjelvény
18 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 518,0 6 -
19 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 508,0 3 -
20 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 496,0 4 -
21 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 493,0 1 -
22 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 490,0 2 -
23 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 482,0 1 -
24 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 481,0 2 -
25 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 473,0 2 -
26 Murányi Réka 2004. Egri PLE 467,0 3 -
27 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 461,0 0 -
28 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 436,0 2 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Benedek Ágnes Veronika
2005
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 364,0 4 Aranyjelvény
2 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 360,0 4 Aranyjelvény
3 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 359,0 2 Ezüstjelvény
4 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 355,0 2 Ezüstjelvény
5 Lázár Míra 2006. Csepel LE 354,0 5 Ezüstjelvény
6 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 350,0 2 Ezüstjelvény
7 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 344,0 2 Ezüstjelvény
8 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 341,0 4 Ezüstjelvény
9 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 335,0 2 Bronzjelvény
10 Horinka Abigél 2006. KSI SE 333,0 1 Bronzjelvény
11 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 332,0 2 Bronzjelvény
12 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 328,0 1 Bronzjelvény
13 Gergő Lilla 2006. KSI SE 319,0 4 -
14 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 316,0 3 -
15 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 316,0 2 -
16 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 308,0 3 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bordás Tünde
2008
UTE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 356,0 5 Aranyjelvény
2 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 335,0 3 Aranyjelvény
3 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 318,0 0 Bronzjelvény
4 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 317,0 2 Bronzjelvény
5 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 313,0 1 Bronzjelvény
6 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 290,0 1 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György Sándor
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 627,0 53 Mester
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 627,0 52 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 623,0 48 Mester
4 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 623,0 46 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,0 48 I. osztály
6 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 614,0 36 II. osztály
7 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 607,0 35 II. osztály
8 Simó Kornél 1984. BHSE 603,0 30 II. osztály
9 Szalai Mihály 1972. APLE 597,0 23 III. osztály
10 Koczor Péter 1989. UTE 595,0 25 III. osztály
11 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 590,0 23 III. osztály
12 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 576,0 18 IV. osztály
13 Biatovszki László 1963. UTE 547,0 9 IV. osztály
14 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 545,0 7 IV. osztály
15 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 544,0 8 IV. osztály
16 Rácz György 1972. BHSE 522,0 3 -
17 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 361,0 2 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 627,0 47 Ifjú Mester
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 625,0 52 Ifjú Mester
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 623,0 46 Ifjú Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 623,0 44 Ifjú Mester
5 Wittmann Péter 2003. APLE 621,0 43 Ifjú Mester
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 617,0 43 Aranyjelvény
7 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 615,0 38 Aranyjelvény
8 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 615,0 34 Aranyjelvény
9 Rácz Áron 2006. BHSE 614,0 42 Aranyjelvény
10 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 612,0 38 Aranyjelvény
11 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 607,0 28 Ezüstjelvény
12 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 606,0 29 Ezüstjelvény
13 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 597,0 27 Ezüstjelvény
14 Szilágyi András 2005. APLE 590,0 22 Ezüstjelvény
15 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 575,0 16 Bronzjelvény
16 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 565,0 14 Bronzjelvény
17 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 563,0 11 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 417,0 29 Aranyjelvény
2 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 404,0 23 Aranyjelvény
3 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 402,0 20 Aranyjelvény
4 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 402,0 20 Aranyjelvény
5 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 401,0 18 Aranyjelvény
6 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 400,0 19 Aranyjelvény
7 Fuglovics Armand 2007. UTE 399,0 17 Aranyjelvény
8 Tarr Gyula 2006. UTE 397,0 14 Aranyjelvény
9 Takács Dezső 2006. BHSE 394,0 15 Aranyjelvény
10 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 393,0 11 Aranyjelvény
11 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 392,0 16 Aranyjelvény
12 Kertai Szabolcs 2007. UTE 392,0 11 Aranyjelvény
13 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 389,0 13 Ezüstjelvény
14 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 388,0 19 Ezüstjelvény
15 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 387,0 11 Ezüstjelvény
16 Horogh Soma 2006. Nagykanizsai PSLE 386,0 10 Ezüstjelvény
17 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 383,0 12 Ezüstjelvény
18 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 376,0 7 Bronzjelvény
19 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 356,0 6 -

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Holovecz Ákos
2009
MATE-GEAC
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 389,0 25 Aranyjelvény
2 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 379,0 17 Aranyjelvény
3 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 375,0 17 Aranyjelvény
4 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 365,0 12 Aranyjelvény
5 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 363,0 9 Ezüstjelvény
6 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 348,0 8 Ezüstjelvény
7 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 336,0 2 Bronzjelvény
8 Marton Tamás 2010. UTE 331,0 3 Bronzjelvény
9 Benkő Áron 2009. UTE 330,0 2 Bronzjelvény
10 Leopold Zoltán 2009. UTE 314,0 2 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Fehér Andrea
1971
APLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 630,0 55 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 628,0 53 Mester
3 Tarr Vivien 2001. UTE 628,0 51 Mester
4 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 627,0 57 Mester
5 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 624,0 51 Mester
6 Biatovszki Mira 1992. UTE 623,0 51 Mester
7 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 614,0 49 II. osztály
8 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 613,0 39 II. osztály
9 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 611,0 37 II. osztály
10 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 611,0 31 II. osztály
11 Hanák Gabriella 1996. BHSE 608,0 32 II. osztály
12 Fehér Andrea 1971. APLE 605,0 29 II. osztály
13 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 596,0 29 III. osztály
14 Molnár Anikó 1967. UTE 596,0 24 III. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,0 54 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 628,0 56 Ifjú Mester
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 628,0 54 Ifjú Mester
4 Tóth Anna 2005. UTE 621,0 47 Ifjú Mester
5 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 621,0 47 Ifjú Mester
6 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 617,0 40 Aranyjelvény
7 Bodolai Boglárka 2006. APLE 615,0 37 Aranyjelvény
8 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 613,0 35 Aranyjelvény
9 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 607,0 30 Ezüstjelvény
10 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 603,0 27 Ezüstjelvény
11 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 601,0 30 Ezüstjelvény
12 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 592,0 21 Ezüstjelvény

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Piti Panna Réka
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 404,0 21 Aranyjelvény
2 Széll Petra 2006. Nagykanizsai PSLE 403,0 21 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 403,0 18 Aranyjelvény
4 Szegesdi Eszter 2005. UTE 403,0 18 Aranyjelvény
5 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 400,0 14 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 399,0 18 Aranyjelvény
7 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PSLE 398,0 18 Aranyjelvény
8 Piti Panna Réka 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 382,0 10 Ezüstjelvény
9 Molnár Sophie 2005. UTE 378,0 7 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 367,0 12 Aranyjelvény
2 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 358,0 9 Ezüstjelvény
3 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 351,0 9 Ezüstjelvény
4 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 344,0 8 Ezüstjelvény
5 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 331,0 5 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Bajusz Szilárd
1980
Községi Lövészklub Bácsborsód
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bocsi Imre dr.
1966
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 186,0 5 I. osztály
2 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 186,0 5 I. osztály
3 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 182,0 2 II. osztály
4 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 182,0 1 II. osztály
5 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 181,0 5 II. osztály
6 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 181,0 3 II. osztály
7 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 180,0 4 II. osztály
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 180,0 2 II. osztály
9 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 180,0 1 II. osztály
10 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 180,0 0 II. osztály
11 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 179,0 2 III. osztály
12 Sipos János 1969. Komáromi VSE 178,0 3 III. osztály
13 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 178,0 1 III. osztály
14 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 177,0 2 III. osztály
15 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 176,0 0 III. osztály
16 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 174,0 0 III. osztály
17 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 2 III. osztály
18 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 172,0 1 III. osztály
19 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 172,0 0 III. osztály
20 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 171,0 1 III. osztály
21 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 171,0 0 III. osztály
22 Szekér Szilárd 1970. UTE 167,0 0 IV. osztály
23 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 IV. osztály
24 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 165,0 2 IV. osztály
25 Nagy István 1947. Városföldi SE 158,0 2 IV. osztály
26 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 153,0 2 -
27 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 86,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 180,0 3 Aranyjelvény
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 176,0 1 Aranyjelvény
3 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 170,0 2 Ezüstjelvény
4 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 160,0 0 Bronzjelvény
5 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 145,0 1 -
6 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 137,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 174,0 1 Ezüstjelvény
2 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 160,0 0 Bronzjelvény
3 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 159,0 0 Bronzjelvény
4 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 144,0 1 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 178,0 2 Aranyjelvény
2 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 165,0 2 Ezüstjelvény
3 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 165,0 0 Ezüstjelvény
4 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 156,0 2 Bronzjelvény
5 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 153,0 0 -
6 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 149,0 0 -
7 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 144,0 1 -
8 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 141,0 2 -
9 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 139,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Tóth-Molnárné Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 182,0 4 I. osztály
2 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 172,0 1 III. osztály
3 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 172,0 1 III. osztály
4 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 III. osztály
5 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 165,0 0 III. osztály
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 155,0 0 IV. osztály
7 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 148,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 169,0 3 Ezüstjelvény
2 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 141,0 1 -

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 180,0 3 Aranyjelvény
2 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 177,0 2 Aranyjelvény
3 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 168,0 3 Ezüstjelvény
4 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 168,0 1 Ezüstjelvény
5 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 165,0 2 Ezüstjelvény
6 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 152,0 1 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 152,0 0 Bronzjelvény

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Bence
2001
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 192,0 9 -
2 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 190,0 6 -
3 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 184,0 6 -
4 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 183,0 7 -
5 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 180,0 4 -
6 Biatovszki László 1963. UTE 175,0 3 -
7 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 169,0 3 -
8 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 164,0 2 -
9 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 163,0 2 -
10 Szabó Bence 2001. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 163,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 189,0 8 Aranyjelvény
2 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 188,0 8 Aranyjelvény
3 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 176,0 4 Aranyjelvény
4 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 168,0 3 Aranyjelvény
5 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 162,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 554,0 11 -
2 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 554,0 7 -
3 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 539,0 11 -
4 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 511,0 4 -
5 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 507,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély