Bel SE Gemini SE Steel Challenge

Versenyengedély szám
004/Sz-01/01/2022

Nevezés a SVIRen. Maximum 40 fő 5 fős sqadokban kezdési időpontok 08.00 ; 09:30 ; 11:00 ; 12:30

Helyszíni nevezés csak szabad helyek függvényében

Pályabeosztás: 2022. 01. 07.-én

A verseny szervezője
BEL SE
A verseny helyszíne
Gyál, patak u. 1. (Gemini lőtér)
A verseny kezdete
2022-01-08
A verseny vége
2022-01-08
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5 000 Ft, további fegyverek +2000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Peremgyújtású maroklőfegyver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
4 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 IV. osztály
5 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 38,0 0 IV. osztály
6 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 37,0 0 IV. osztály
7 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 36,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Központi gyújtású standard öntöltő pisztoly

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szabó Gabriella
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 95,0 0 I. osztály
3 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
5 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
6 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 68,0 0 II. osztály
7 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
8 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 42,0 0 III. osztály
9 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 37,0 0 IV. osztály
10 Szabó Gabriella 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Sörétes öntöltő rendszerű puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 100,0 0 I. osztály
2 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
5 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 41,0 0 III. osztály
6 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 32,0 0 IV. osztály
7 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 32,0 0 IV. osztály
8 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 31,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Sörétes ismétlő rendszerű puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Peremgyújtású puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 I. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 80,0 0 II. osztály
4 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
5 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
6 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 50,0 0 III. osztály
7 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 45,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

Nyílt Pisztoly kaliberű öntöltő puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 I. osztály
3 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 80,0 0 I. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
5 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
6 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 57,0 0 III. osztály
7 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
8 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 53,0 0 III. osztály
9 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 38,0 0 IV. osztály
10 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 26,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély