2022. évi Budapest Kupa

Versenyengedély szám
002/B-01/02/2022
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2022-01-15
A verseny vége
2022-01-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Benkő Áron
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Holovecz Ákos
2009
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Mózes Ilona
2009
APLE
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Sophie
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Béres Kata
2007
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Nagy Nándor
2005
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Wittmann Péter
2003
APLE
Szegedi Máté
2004
UTE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Pintér Gábor
2003
MATE-GEAC
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bordás Tünde
2008
UTE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Béres Máté
2005
APLE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Emma
2007
UTE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély