I. o. Rapid Shooting minősítő verseny Győr

Versenyengedély szám
098/Sz-05/01/2022
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-05-14
A verseny vége
2022-05-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Előzetes SVIR-nevezés esetén 3.000,- Ft/fő/versenyszám; helyszíni nevezés: 4.000,- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc dr.
1971
Győri Lövészklub
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 -
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 97,0 0 I. osztály
3 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
4 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
5 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 60,0 0 II. osztály
6 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
7 Kovács Melinda dr. 1982. Kisalföldi Lövészklub 44,0 0 III. osztály
8 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 36,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Táncsics Renátó
1990
Győri Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc dr.
1971
Győri Lövészklub
Lilik Gábor
1972
Győri Lövészklub
Olasz János
1968
Sasszem SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 100,0 0 -
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 89,0 0 I. osztály
3 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 88,0 0 I. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 I. osztály
5 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 86,0 0 I. osztály
6 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 I. osztály
7 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 84,0 0 I. osztály
8 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 83,0 0 I. osztály
9 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 78,0 0 II. osztály
10 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 78,0 0 II. osztály
11 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 73,0 0 II. osztály
12 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 99,0 0 I. osztály
3 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 88,0 0 I. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 85,0 0 I. osztály
5 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 52,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 -
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
3 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 66,0 0 II. osztály
4 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 55,0 0 III. osztály
5 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
6 Tóth Árpád 1978. Kisalföldi Lövészklub 43,0 0 III. osztály
7 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 39,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély