I. o. Steel Challenge minősítő verseny

Versenyengedély szám
066/Sz-04/03/2022
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-04-16
A verseny vége
2022-04-30
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Előzetes SVIR-nevezés esetén 3.000,- Ft/fő/versenyszám; helyszíni nevezés: 4.000,- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Szkok Linda
1997
Sasszem SE
Gulyás Roland
1978
Kisalföldi Lövészklub
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 100,0 0 I. osztály
2 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 94,0 0 I. osztály
3 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 85,0 0 I. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 83,0 0 I. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 79,0 0 II. osztály
6 Olasz János 1968. Sasszem SE 65,0 0 II. osztály
7 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 62,0 0 II. osztály
8 Szkok Linda 1997. Sasszem SE 54,0 0 III. osztály
9 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 47,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gulyás Roland
1978
Kisalföldi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Joó Szabolcs
1982
Győri Lövészklub
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 100,0 0 I. osztály
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 98,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 I. osztály
4 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 83,0 0 I. osztály
5 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 81,0 0 I. osztály
6 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
7 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 64,0 0 II. osztály
8 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 62,0 0 II. osztály
9 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 59,0 0 III. osztály
10 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 45,0 0 III. osztály
11 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 IV. osztály
12 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 28,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Belme Attila
1975
BEL SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Belme Attila 1975. BEL SE 97,0 0 I. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 92,0 0 I. osztály
4 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 79,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 89,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 81,0 0 I. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 80,0 0 I. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 74,0 0 II. osztály
6 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 70,0 0 II. osztály
7 Olasz János 1968. Sasszem SE 69,0 0 II. osztály
8 Belme Attila 1975. BEL SE 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 I. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 I. osztály
4 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 75,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély