ZTE10 Kupa 10-25-50m ranglista verseny

Versenyengedély szám
088/B-04/24/2022

Célunk az Európa Bajnokságra-Világbajnokságra Világkupákra való felkészülés és minőségi versenyeztetési lehetőség biztosítása. 

Valamennyi korosztály részére, tervezett döntőkkel, lehetőség szerint nemzetközi mezőnnyel.

A verseny szervezője
ZTE Sportlövész Klub
A verseny helyszíne
8900 Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2022-04-30
A verseny vége
2022-05-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 lövéses 3000 a 40-60 lövéses 4000 Ft fő/versenyszám 2021. április 19-ig. 2021. április 19-e után 5.000 Ft/fő/ versenyszám.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 381,0 0 Aranyjelvény
2 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 380,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 385,0 0 Aranyjelvény
2 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 354,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 412,9 0 Aranyjelvény
2 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 401,7 0 Aranyjelvény
3 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 400,8 0 Aranyjelvény
4 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 400,3 0 Aranyjelvény
5 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 384,4 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Márta Ákos
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 408,0 0 Aranyjelvény
2 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 405,6 0 Aranyjelvény
3 Takács Dezső 2006. BHSE 397,9 0 Aranyjelvény
4 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 395,5 0 Aranyjelvény
5 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 385,7 0 Ezüstjelvény
6 Horogh Soma 2006. Nagykanizsai PSLE 380,1 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 618,7 0 Aranyjelvény
2 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 613,2 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 624,3 0 Ifjú Mester
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 621,1 0 Ifjú Mester
3 Rácz Áron 2006. BHSE 619,5 0 Ifjú Mester
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 618,6 0 Aranyjelvény
5 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 611,2 0 Ezüstjelvény
6 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 610,1 0 Ezüstjelvény
7 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 598,5 0 Ezüstjelvény
8 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 594,7 0 Ezüstjelvény
9 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 593,3 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novák Zsófia
1994
BHSE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 623,5 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 625,7 0 Mester
2 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 613,4 0 II. osztály
3 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 604,4 0 II. osztály
4 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 602,8 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula Ferenc
2010
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szurgent Bence
2010
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 338,0 0 Ezüstjelvény
2 Tóth Gyula Ferenc 2010. Göcsej Sportlövész Egyesület 313,0 0 Bronzjelvény
3 Szurgent Bence 2010. Keszthelyi Erdész LK 229,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 371,0 0 Aranyjelvény
2 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 346,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 360,0 0 Ezüstjelvény
2 Gulyás Benedek 2006. BHSE 346,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 555,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Péterdi Márton
2003
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Vas Virág dr
1977
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Virág dr 1977. BHSE 552,0 0 III. osztály
2 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 455,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 559,0 0 III. osztály
2 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 557,0 0 III. osztály
3 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 552,0 0 III. osztály
4 Varga Zoltán 1970. ZTE Sportlövész Klub 548,0 0 III. osztály
5 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 541,0 0 III. osztály
6 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 535,0 0 IV. osztály
7 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 530,0 0 IV. osztály
8 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 520,0 0 IV. osztály
9 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 519,0 0 IV. osztály
10 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 513,0 0 IV. osztály
11 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 505,0 0 IV. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 487,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 552,0 0 III. osztály
2 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 546,0 0 -
3 Nagy László 1970. BHSE 545,0 0 -
4 Jambrik István 1968. BHSE 543,0 0 -
5 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 524,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 555,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 571,0 0 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 553,0 0 III. osztály
3 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 487,0 0 IV. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 457,0 0 -
5 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 419,0 0 -
6 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 370,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 540,0 0 II. osztály
2 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 515,0 0 III. osztály
3 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 447,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 560,0 0 III. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 546,0 0 III. osztály
3 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 541,0 0 III. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 453,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 618,6 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 606,4 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szucsák Mátyás
1974
MATE-GEAC
Koczor Péter
1989
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 619,8 0 I. osztály
2 Szalai Mihály 1972. APLE 616,6 0 II. osztály
3 Simó Kornél 1984. BHSE 610,5 0 II. osztály
4 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 606,0 0 III. osztály
5 Koczor Péter 1989. UTE 599,4 0 III. osztály
6 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 586,4 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 571,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 568,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 571,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wittmann Péter
2003
APLE
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 576,0 0 -
2 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 552,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 559,0 0 -
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 556,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simó Kornél 1984. BHSE 566,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 514,0 0 III. osztály
2 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 508,0 0 IV. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 409,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Tóth Gyula Ferenc
2010
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 544,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Péterdi Márton
2003
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kónyáné Jerdics Anikó
1985
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 179,0 0 II. osztály
2 Kónyáné Jerdics Anikó 1985. ZTE Sportlövész Klub 168,0 0 III. osztály
3 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 141,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 185,0 0 II. osztály
2 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 177,0 2 III. osztály
3 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 1 III. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 177,0 0 III. osztály
5 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 0 III. osztály
6 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 173,0 1 III. osztály
7 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 173,0 0 III. osztály
8 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 171,0 0 III. osztály
9 Burján Zoltán 1958. Ajkai TTE 162,0 0 IV. osztály
10 Kónya Botond 2011. ZTE Sportlövész Klub 144,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 133,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 173,0 0 Aranyjelvény
2 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 161,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 194,0 0 I. osztály
2 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 190,0 0 I. osztály
3 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 188,0 0 I. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 136,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 168,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 186,0 0 Aranyjelvény
2 Sándor-Beck Norbert 2008. ZTE Sportlövész Klub 176,0 0 Aranyjelvény
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 173,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 173,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 196,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 195,0 0 -
2 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 193,0 0 -
3 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 187,0 0 -
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 142,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pető Zsolt
1966
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 187,0 0 I. osztály
2 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 3 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 182,0 0 I. osztály
4 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 176,0 0 I. osztály
5 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
6 Pető Zsolt 1966. ZTE Sportlövész Klub 161,0 0 I. osztály
7 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 183,0 0 I. osztály
2 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 0 I. osztály
3 Burján Zoltán 1958. Ajkai TTE 172,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 I. osztály
2 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 182,0 0 I. osztály
3 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 176,0 0 I. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 0 I. osztály
5 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 165,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 182,0 0 I. osztály
2 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 173,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély