Gemini Multigun Minösitő

Versenyengedély szám
012/Sz-01/05/2022

A versenyen bárki indulhat, aki a verseny idéjén legálisan birtokolja fegyvereit és érvényes sportorvosi engedéllyel rendelkezik. Minősítést csak érvényes MSSZ rajtengedély birtokában szerezhet a versenyző.

DIVÍZIÓK: OPEN              OPEN (UNLIMITED) PISZTOLY - PCC Red dottal - OPEN (UNLIMITED) Sörétes

                 TACTICAL OPTICS   PRACTICAL( Nyílt irányzék, kompenzátor nélkül) pisztoly - PCC Red dottal                                                                             - Bármely csőtáras, vagy szekrénytáras sörétes red dot és                                                                                 kompenzátor nélkül. (2-es kondícióban max.8 sörétes patron                                                                                                                     lehet indulásnál a fegyverben.)

A 0-ás és 1-es squadba azok jelentkezését várjuk, akik pénteken szeretnék meglőni a versenyt.

Regisztráció és Sqadbeosztás : https://www.3guneurope.eu/regisztracio.php?r=20220108154416

A verseny szervezője
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
A verseny helyszíne
Gyál, patak u. 1. (Gemini lőtér)
A verseny kezdete
2022-01-21
A verseny vége
2022-01-22
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
8.000.- Ft / divizió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

MultiGun Pisztoly Kaliberű Puska - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tóth Márton Dr
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Szer Zsolt
1970
Ludovika Sportegyesület
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 100,0 0 I. osztály
3 Szer Zsolt 1970. Ludovika Sportegyesület 95,0 0 I. osztály
4 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 91,0 0 I. osztály
5 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 82,0 0 II. osztály
6 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 78,0 0 II. osztály
7 Tóth Márton Dr 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 74,0 0 II. osztály
8 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
9 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 III. osztály
10 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
11 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 54,0 0 IV. osztály
12 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 IV. osztály
13 Belme Attila 1975. BEL SE 41,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Sörétes Puska 3 Fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tóth Márton Dr
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Szer Zsolt
1970
Ludovika Sportegyesület
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 100,0 0 I. osztály
3 Szer Zsolt 1970. Ludovika Sportegyesület 95,0 0 I. osztály
4 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 91,0 0 I. osztály
5 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 82,0 0 II. osztály
6 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 78,0 0 II. osztály
7 Tóth Márton Dr 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 74,0 0 II. osztály
8 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
9 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 III. osztály
10 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
11 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 54,0 0 IV. osztály
12 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 IV. osztály
13 Belme Attila 1975. BEL SE 41,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Központi Gyújtású Pisztoly, 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tóth Márton Dr
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Szer Zsolt
1970
Ludovika Sportegyesület
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 100,0 0 I. osztály
3 Szer Zsolt 1970. Ludovika Sportegyesület 95,0 0 I. osztály
4 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 91,0 0 I. osztály
5 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 82,0 0 II. osztály
6 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 78,0 0 II. osztály
7 Tóth Márton Dr 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 74,0 0 II. osztály
8 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
9 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 III. osztály
10 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
11 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 54,0 0 IV. osztály
12 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 IV. osztály
13 Belme Attila 1975. BEL SE 41,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély