Pisztolyos tehetségek – kupasorozat 2022. 1. forduló

Versenyengedély szám
013/B-01/04/2022

Pisztolyos tehetségek – kupasorozat 2022
A Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület 9 fordulós légpisztolyos versenye
Helye: DLSE légfegyveres lőtér, 4029 Debrecen, Domb utca 1.
Ideje: 1.: január 29-30.; 2.: február 12-13.; 3.: március 19-20.; 4. egyben húsvéti forduló: április 16-17.;    5.: május 7-8.; 6.: június 11-12.; 7.: szeptember 3-4.; 8.: október 8-9.; 9., egyben díjátadó: november 12-13.
Versenyszámok: légpisztoly 20, 40, 60 az érintett korcsoportokban, valamint gyorstüzelő légpisztolyozás alapjai* (teszt jelleggel, nem minősítő). Kiegészítésképpen: kísérők légpisztoly 10 lövéses versenye (nem minősítő) és MSSz versenyengedéllyel nem rendelkezők 10 lövéses légpisztolyos népszerűsítő versenye
A versenyt az MSSz / ISSF szabályai szerint MEYTON elektronikus céltáblákra rendezzük. Döntőt a versenyzői létszám függvényében csak opcionálisan tervezünk.
Nevezés: A SVIR rendszerben a verseny előtt 2. naptári napig.
Fizetési infók: Készpénzben, vagy utalással. Bank: Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület 11600006-00000000-16604995
Összértékelés: 9 fordulóból a 6 legjobb alaperedmény számít.
Minden fordulóban az 1-3 helyezettek részére érem, oklevél.
A zárófordulón (november 12-13.-án) az összesített (6 legjobb eredmény alapján) 1-3 helyezettek serlegeket kapnak.
Minden versenyszám 1. helyezettje a SPORTLÖVŐ MENEDZSER TEAM támogatásával egyedi, névvel feliratozott minőségi (dri-fit) technikai pólót kap.
Minden versenyző a vendégünk teára / kávéra, valamint zsíros deszkára.

A verseny szervezője
Debreceni Lövészsuli SE
A verseny helyszíne
4029 Debrecen, Domb utca 1.
A verseny kezdete
2022-01-29
A verseny vége
2022-01-30
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 - 2000 - 3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület 11600006-00000000-16604995

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 358,0 0 Aranyjelvény
2 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 338,0 0 Ezüstjelvény
3 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 335,0 0 Ezüstjelvény
4 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 323,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Balázs
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Czeglédy Lőrinc
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Balázs06 2006. Debreceni Lövészsuli SE 353,0 0 Ezüstjelvény
2 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 344,0 0 Bronzjelvény
3 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 324,0 0 -
4 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 318,0 0 -
5 Czeglédy Lőrinc 2007. Debreceni Lövészsuli SE 315,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 543,0 0 Bronzjelvény
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 539,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 562,0 0 II. osztály
2 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 547,0 0 III. osztály
3 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 543,0 0 III. osztály
4 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 514,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 269,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth-Mogyorósi Hanna
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 362,0 0 Aranyjelvény
2 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 338,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 543,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 533,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 107,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Ladányi Bendegúz
2010
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 159,0 0 Bronzjelvény
2 Ladányi Bendegúz 2010. Nyíregyházi PLE 148,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Baló Szilárd
1970
Puskás Lövész Egyesület
Jócsák István
1975
Puskás Lövész Egyesület
Petruska Sándor
1976
Puskás Lövész Egyesület
Velőti Sándor
1975
Puskás Lövész Egyesület
Hajdú János
1971
Puskás Lövész Egyesület
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balogh Levente
2000
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 182,0 0 II. osztály
2 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 181,0 0 II. osztály
3 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 180,0 0 II. osztály
4 Velőti Sándor 1975. Puskás Lövész Egyesület 165,0 0 IV. osztály
5 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 162,0 0 IV. osztály
6 Baló Szilárd 1970. Puskás Lövész Egyesület 158,0 0 IV. osztály
7 Petruska Sándor 1976. Puskás Lövész Egyesület 150,0 0 -
8 Balogh Imre Ferenc dr 1963. Debreceni Rendőr SE 149,0 0 -
9 Hajdú János 1971. Puskás Lövész Egyesület 143,0 0 -
10 Zilai Sándor Zoltán 1975. Debreceni Rendőr SE 133,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély