HKLk OVB Telmex Kupa

Versenyengedély szám
253/B-09/02/2022
A verseny szervezője
Honvéd Kossuth LK
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2022-09-02
A verseny vége
2022-09-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft, 2000FT,
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 70év+ - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 186,0 0 I. osztály
2 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 185,0 0 II. osztály
3 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 182,0 0 II. osztály
4 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 III. osztály
5 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 177,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 184,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lisony Borbála
1988
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lisony Borbála 1988. Budafoki Mesterlövész SE 155,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Varga-Amár László
1955
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Sermaul Krisztián
1975
Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László
1980
Honvéd Kossuth LK
Vincze János
1953
Honvéd Kossuth LK
Győrfy György dr.
1953
Honvéd Kossuth LK
Bardócz-Tódor András
1951
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 191,0 0 I. osztály
2 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 180,0 0 I. osztály
3 Varga-Amár László 1955. Honvéd Kossuth LK 177,0 0 I. osztály
4 Kelemen Zsolt 1971. Honvéd Kossuth LK 177,0 0 I. osztály
5 Sermaul Krisztián 1975. Honvéd Kossuth LK 171,0 0 I. osztály
6 Menyhért Dávid László 1980. Honvéd Kossuth LK 168,0 0 I. osztály
7 Vincze János 1953. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 I. osztály
8 Győrfy György dr. 1953. Honvéd Kossuth LK 153,0 0 I. osztály
9 Bardócz-Tódor András 1951. Honvéd Kossuth LK 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Fruzsa András
1951
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Fruzsa András 1951. Pontlövész SE 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Lisony Ferenc
1950
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 143,0 0 I. osztály
2 Lisony Ferenc 1950. Budafoki Mesterlövész SE 127,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lisony Borbála
1988
Tótkomlósi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Vincze János
1953
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 185,0 0 I. osztály
2 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 I. osztály
3 Vincze János 1953. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fruzsa András
1951
Pontlövész SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 185,0 0 I. osztály
2 Fruzsa András 1951. Pontlövész SE 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lisony Ferenc
1950
Budafoki Mesterlövész SE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 143,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lisony Borbála
1988
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lisony Borbála 1988. Budafoki Mesterlövész SE 199,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Sermaul Krisztián
1975
Honvéd Kossuth LK
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 225,0 0 II. osztály
2 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 222,0 0 II. osztály
3 Sermaul Krisztián 1975. Honvéd Kossuth LK 216,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lisony Ferenc
1950
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lisony Ferenc 1950. Budafoki Mesterlövész SE 175,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lisony Borbála
1988
Tótkomlósi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lisony Ferenc
1950
Budafoki Mesterlövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hoheneck Georg Martel
1955
Honvéd Kossuth LK
Sermaul Krisztián
1975
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Klszák Tamás
1978
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Láng András
1968
Dömsödi Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klszák Tamás 1978. Dömsödi Lövész Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
2 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
3 Láng András 1968. Dömsödi Lövész Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
4 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 75,0 0 II. osztály
5 Sermaul Krisztián 1975. Honvéd Kossuth LK 73,0 0 II. osztály
6 Hoheneck Georg Martel 1955. Honvéd Kossuth LK 70,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

300m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél 30 lassú Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély