Amatőr meghívásos lövészverseny ALE1

Versenyengedély szám
054/B-04/04/2022
A verseny szervezője
Angyalföldi Lövész Egylet
A verseny helyszíne
1106.Budapest, "Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2022-04-06
A verseny vége
2022-04-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3500 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bedő Vince
2000
UTE
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Németh Péter György dr
1985
Euro-Gun SE
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 186,0 11 I. osztály
2 Nagy Tibor 1964. BHSE 186,0 9 I. osztály
3 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 180,0 0 I. osztály
4 Kocsi Tamás 1977. Angyalföldi Lövész Egylet 179,0 0 I. osztály
5 Bedő Vince 2000. UTE 152,0 0 I. osztály
6 Vincze József 1955. Angyalföldi Lövész Egylet 141,0 0 II. osztály
7 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 140,0 0 II. osztály
8 Sziklai Ferenc 1942. Angyalföldi Lövész Egylet 139,0 0 II. osztály
9 Szalai Péter dr. 1943. Angyalföldi Lövész Egylet 131,0 0 II. osztály
10 Verő Sándor 1969. Angyalföldi Lövész Egylet 130,0 0 II. osztály
11 Németh Péter György dr 1985. Euro-Gun SE 129,0 0 III. osztály
12 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 111,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 180,0 0 I. osztály
2 Vincze József 1955. Angyalföldi Lövész Egylet 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sziklai Ferenc 1942. Angyalföldi Lövész Egylet 139,0 0 -
2 Szalai Péter dr. 1943. Angyalföldi Lövész Egylet 131,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Németh Péter György dr
1985
Euro-Gun SE
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 186,0 0 I. osztály
2 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 181,0 0 I. osztály
3 Kocsi Tamás 1977. Angyalföldi Lövész Egylet 175,0 0 I. osztály
4 Verő Sándor 1969. Angyalföldi Lövész Egylet 174,0 0 I. osztály
5 Bánhidi Balázs Béla 1979. Angyalföldi Lövész Egylet 146,0 0 II. osztály
6 Bárándy Péter dr. 1949. Angyalföldi Lövész Egylet 145,0 0 II. osztály
7 Bedő Vince 2000. UTE 144,0 0 II. osztály
8 Vincze József 1955. Angyalföldi Lövész Egylet 141,0 0 II. osztály
9 Hanzlik Pál 1945. Angyalföldi Lövész Egylet 140,0 0 II. osztály
10 Sziklai Ferenc 1942. Angyalföldi Lövész Egylet 139,0 0 II. osztály
11 Ciráki F. György dr. 1948. Angyalföldi Lövész Egylet 131,0 0 II. osztály
12 Huszti Szabolcs 1983. Angyalföldi Lövész Egylet 130,0 0 II. osztály
13 Huszti Csaba 1952. Angyalföldi Lövész Egylet 125,0 0 III. osztály
14 Németh Péter György dr 1985. Euro-Gun SE 110,0 0 -
15 Hipeller Attila 1956. Angyalföldi Lövész Egylet 105,0 0 -
16 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 103,0 0 -
17 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 101,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 181,0 0 I. osztály
2 Vincze József 1955. Angyalföldi Lövész Egylet 141,0 0 II. osztály
3 Huszti Csaba 1952. Angyalföldi Lövész Egylet 125,0 0 III. osztály
4 Hipeller Attila 1956. Angyalföldi Lövész Egylet 105,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Aján Tamás dr.
1939
Angyalföldi Lövész Egylet
Andrasik Sándor
1964
Angyalföldi Lövész Egylet
Antal Zoltán Gyula
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Aubel Ervin
1937
Angyalföldi Lövész Egylet
Baranyi József dr
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Bartha László
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Berkes Máté
1991
Angyalföldi Lövész Egylet
Bertók János
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Bánhidi Balázs Béla
1979
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárdos Péter dr
1946
Angyalföldi Lövész Egylet
Bárándy Péter dr.
1949
Angyalföldi Lövész Egylet
Ciráki F. György dr.
1948
Angyalföldi Lövész Egylet
Cseh László
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Dezső Marcel
2001
Angyalföldi Lövész Egylet
Drajkó Zoltán dr.
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Dénes Ottó Endre
1931
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsor János
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Ficsór Ádám
1985
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Balázs
1995
Angyalföldi Lövész Egylet
Fábián Péter dr
1972
Angyalföldi Lövész Egylet
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Fülöp Károly
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Galambos Sándor
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Gonda Attila József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Halmy József
1957
Angyalföldi Lövész Egylet
Hanzlik Pál
1945
Angyalföldi Lövész Egylet
Hipeller Attila
1956
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Csaba
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Huszti Szabolcs
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Kis György
1954
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Kiss Zoltán
1996
Angyalföldi Lövész Egylet
Klincsek Péter
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Koch Péter dr
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Kocsi Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Imre
1960
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács István
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Kovács Zoltán
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Kozik Balázs
1982
Angyalföldi Lövész Egylet
Lengyel Mihály
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
László Árpád
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Lázár Tamás
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Martin János
1983
Angyalföldi Lövész Egylet
Mendelényi Dániel
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Messaoudi Youssef
1970
Angyalföldi Lövész Egylet
Molnár Ferenc
1947
Angyalföldi Lövész Egylet
Nyerges László dr
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Popp Pál Zoltán
1951
Angyalföldi Lövész Egylet
Pálmai Gábor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Pápai Gyula
1952
Angyalföldi Lövész Egylet
Péter Károly
1950
Angyalföldi Lövész Egylet
Radnóty György
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Regáli László dr
1963
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Gábor
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Simon Zoltán dr.
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Somogyi Krisztián
1976
Angyalföldi Lövész Egylet
Szalai Péter dr.
1943
Angyalföldi Lövész Egylet
Sziklai Ferenc
1942
Angyalföldi Lövész Egylet
Székely László Árpád
1975
Angyalföldi Lövész Egylet
Tamás László dr
1958
Angyalföldi Lövész Egylet
Tomka László Gyula
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Török Ottó
1971
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Varga András dr
1953
Angyalföldi Lövész Egylet
Vass Zoltán Imre
1968
Angyalföldi Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
Angyalföldi Lövész Egylet
Verő Sándor
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Vincze József
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Vágvölgyi Gábor
1955
Angyalföldi Lövész Egylet
Ötvös József
1969
Angyalföldi Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bárándy Péter dr. 1949. Angyalföldi Lövész Egylet 145,0 0 I. osztály
2 Hanzlik Pál 1945. Angyalföldi Lövész Egylet 140,0 0 I. osztály
3 Sziklai Ferenc 1942. Angyalföldi Lövész Egylet 139,0 0 II. osztály
4 Ciráki F. György dr. 1948. Angyalföldi Lövész Egylet 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély