Rapid Shooting I. osztályú minősítő verseny Zuglő

Versenyengedély szám
122/Sz-05/04/2022
A verseny szervezője
Zuglő Klub SLE
A verseny helyszíne
1201 Budapest, Torontál u. 1. (Zuglő KSE)
A verseny kezdete
2022-05-28
A verseny vége
2022-05-31
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4000.-Ft / Fő / Divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekeres Szabolcs
1942
Zuglő Klub SLE
Szabad Lajos
1943
Zuglő Klub SLE
Somlai Péter
1940
Zuglő Klub SLE
Szabó Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Kis Lóránt
1943
Zuglő Klub SLE
Imre Zoltán
1976
Zuglő Klub SLE
Deli Zoltán Péter
1974
Zuglő Klub SLE
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Bakos Lajos
1967
Zuglő Klub SLE
Beke Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Bunás József Zoltán
1974
Zuglő Klub SLE
Fördös Gábor
1951
Zuglő Klub SLE
Gyurkó József
1978
Zuglő Klub SLE
Szlama Sándor
1949
Zuglő Klub SLE
Szlama Attila
1972
Zuglő Klub SLE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Ferenczi Tibor
1985
Zuglő Klub SLE
Sira Sándor
1959
Zuglő Klub SLE
Pokorny Zoltán
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Ferenczi Tibor 1985. Zuglő Klub SLE 67,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
4 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
5 Szekeres Szabolcs 1942. Zuglő Klub SLE 40,0 0 IV. osztály
6 Szabó Zoltán 1973. Zuglő Klub SLE 39,0 0 IV. osztály
7 Somlai Péter 1940. Zuglő Klub SLE 35,0 0 IV. osztály
8 Deli Zoltán Péter 1974. Zuglő Klub SLE 0,0 0 -
9 Kis Lóránt 1943. Zuglő Klub SLE 0,0 0 -
10 Sira Sándor 1959. Zuglő Klub SLE 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakos Lajos
1967
Zuglő Klub SLE
Beke Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Bukovics István
1945
Zuglő Klub SLE
Bunás József Zoltán
1974
Zuglő Klub SLE
Deli Zoltán Péter
1974
Zuglő Klub SLE
Faigl Szilvia
1980
Zuglő Klub SLE
Imre Zoltán
1976
Zuglő Klub SLE
Kis Lóránt
1943
Zuglő Klub SLE
Nagy István dr
1956
Zuglő Klub SLE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Somlai Péter
1940
Zuglő Klub SLE
Szabad Lajos
1943
Zuglő Klub SLE
Szabó Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Szekeres Szabolcs
1942
Zuglő Klub SLE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács István
1967
Fővárosi Pénzügyőr LK
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Németh László
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Fodor Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Sira Sándor
1959
Zuglő Klub SLE
Szlama Attila
1972
Zuglő Klub SLE
Szlama Sándor
1949
Zuglő Klub SLE
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Szele István
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Monostori Péter
1978
Zuglő Klub SLE
Sira Gyula
1961
Maros Lövész Egyesület
Pokorny Zoltán
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 92,0 0 I. osztály
3 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 I. osztály
4 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 86,0 0 I. osztály
5 Németh László 1972. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 82,0 0 I. osztály
6 Hajnal Zoltán dr 1984. Csikóvári Para Sport Egyesület 67,0 0 II. osztály
7 Fodor Zoltán 1976. Fővárosi Pénzügyőr LK 67,0 0 II. osztály
8 Somlai Péter 1940. Zuglő Klub SLE 66,0 0 II. osztály
9 Sira Gyula 1961. Maros Lövész Egyesület 59,0 0 III. osztály
10 Hajnal Péter 1997. Csikóvári Para Sport Egyesület 56,0 0 III. osztály
11 Csefkó Pál 1945. Csikóvári Para Sport Egyesület 56,0 0 III. osztály
12 Szele István 1966. Csikóvári Para Sport Egyesület 51,0 0 III. osztály
13 Deli Zoltán Péter 1974. Zuglő Klub SLE 47,0 0 III. osztály
14 Sira Sándor 1959. Zuglő Klub SLE 42,0 0 III. osztály
15 Szekeres Szabolcs 1942. Zuglő Klub SLE 39,0 0 IV. osztály
16 Kovács István 1967. Fővárosi Pénzügyőr LK 24,0 0 IV. osztály
17 Szlama Attila 1972. Zuglő Klub SLE 0,0 0 -
18 Szlama Sándor 1949. Zuglő Klub SLE 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Beke Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Bunás József Zoltán
1974
Zuglő Klub SLE
Szabó Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Racsits Bence
1999
BEL SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 94,0 0 I. osztály
3 Racsits Zoltán 1975. BEL SE 89,0 0 I. osztály
4 Racsits Bence 1999. BEL SE 82,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 I. osztály
3 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 72,0 0 II. osztály
4 Racsits Zoltán 1975. BEL SE 71,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély