Gemini Steel Challenge I. osztályú minősítő verseny

Versenyengedély szám
093/Sz-04/07/2022
A verseny szervezője
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
A verseny helyszíne
Gyál, patak u. 1. (Gemini lőtér)
A verseny kezdete
2022-04-30
A verseny vége
2022-04-30
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5.000.- Ft, további fegyverek +2.000.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 82,0 0 I. osztály
3 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
4 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
5 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
6 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Sziráki Zsolt
1967
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szabó Gabriella
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 81,0 0 I. osztály
3 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
5 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
6 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 56,0 0 III. osztály
7 Sziráki Zsolt 1967. Magyar Rendőr Szituációs LE 55,0 0 III. osztály
8 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
9 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 29,0 0 IV. osztály
10 Szabó Gabriella 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 27,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 86,0 0 I. osztály
3 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
4 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
5 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 59,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 83,0 0 I. osztály
4 Jamriskó Gyula 1975. Jászfelsőszentgyörgy LK 77,0 0 II. osztály
5 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,0 0 II. osztály
6 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
7 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 61,0 0 II. osztály
8 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 50,0 0 III. osztály
9 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 35,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély