PaPoLE Minősítő verseny

Versenyengedély szám
450/B11/23/2022
A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2022-11-26
A verseny vége
2022-12-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A Versenykiírásban meghatározottak alapján.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Demény Ádám dr
1976
Partner Polgári LE
Strén Bertalan dr.
1974
Partner Polgári LE
Szmolenszky Gábor
1966
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 96,0 0 I. osztály
2 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 92,0 0 I. osztály
3 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 89,0 0 I. osztály
4 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 85,0 0 I. osztály
5 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 83,0 0 I. osztály
6 Demény Ádám dr 1976. Partner Polgári LE 82,0 0 I. osztály
7 Strén Bertalan dr. 1974. Partner Polgári LE 78,0 0 I. osztály
8 Szmolenszky Gábor 1966. Partner Polgári LE 71,0 0 I. osztály
9 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 69,0 0 I. osztály
10 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 67,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Demény Ádám dr
1976
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Chován Géza
1953
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 189,0 0 I. osztály
2 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 188,0 0 I. osztály
3 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 185,0 0 I. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
5 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 181,0 0 I. osztály
6 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 175,0 1 I. osztály
7 Demény Ádám dr 1976. Partner Polgári LE 172,0 0 I. osztály
8 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 168,0 0 I. osztály
9 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 165,0 4 I. osztály
10 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 165,0 3 I. osztály
11 Chován Géza 1953. Partner Polgári LE 92,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Langfeld Zsolt Ariel
1969
Partner Polgári LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Schnellbach Ferenc
1968
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Nemes Tamás dr.
1974
Partner Polgári LE
Demény Ádám dr
1976
Partner Polgári LE
Winter Gergely
1971
Partner Polgári LE
Bocsi Attila
1987
Partner Polgári LE
Schuman Ádám
1973
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Szabó Mátyás Konrád
1992
Partner Polgári LE
Trombitás Zoltán dr.
1960
Partner Polgári LE
Strén Bertalan dr.
1974
Partner Polgári LE
Romasz Sándor
1971
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 93,0 0 I. osztály
2 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 91,0 0 I. osztály
3 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 89,0 0 I. osztály
4 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 88,0 0 I. osztály
5 Langfeld Zsolt Ariel 1969. Partner Polgári LE 86,0 0 I. osztály
6 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 82,0 0 I. osztály
7 Schnellbach Ferenc 1968. Partner Polgári LE 81,0 0 I. osztály
8 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 80,0 0 I. osztály
9 Nemes Tamás dr. 1974. Partner Polgári LE 77,0 0 I. osztály
10 Demény Ádám dr 1976. Partner Polgári LE 72,0 0 I. osztály
11 Winter Gergely 1971. Partner Polgári LE 70,0 2 I. osztály
12 Bocsi Attila 1987. Partner Polgári LE 70,0 1 I. osztály
13 Schuman Ádám 1973. Partner Polgári LE 67,0 0 I. osztály
14 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 66,0 0 I. osztály
15 Szabó Mátyás Konrád 1992. Partner Polgári LE 65,0 2 I. osztály
16 Trombitás Zoltán dr. 1960. Partner Polgári LE 65,0 0 I. osztály
17 Strén Bertalan dr. 1974. Partner Polgári LE 59,0 0 III. osztály
18 Romasz Sándor 1971. Partner Polgári LE 58,0 0 III. osztály
19 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 53,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Demény Ádám dr
1976
Partner Polgári LE
Winter Gergely
1971
Partner Polgári LE
Szmolenszky Gábor
1966
Partner Polgári LE
Strén Bertalan dr.
1974
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 182,0 0 I. osztály
2 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 180,0 4 I. osztály
3 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 180,0 2 I. osztály
4 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 177,0 3 I. osztály
5 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 177,0 1 I. osztály
6 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
7 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 164,0 0 I. osztály
8 Demény Ádám dr 1976. Partner Polgári LE 160,0 0 I. osztály
9 Winter Gergely 1971. Partner Polgári LE 155,0 0 I. osztály
10 Szmolenszky Gábor 1966. Partner Polgári LE 153,0 0 I. osztály
11 Strén Bertalan dr. 1974. Partner Polgári LE 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély