PaPoLE Rapid Shooting Meghívásos Puska Verseny

Versenyengedély szám
052/Sz-04/01/2022
A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2022-04-02
A verseny vége
2022-04-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A Versenykiírásban meghatározottak alapján.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Szmolenszky Gábor
1966
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 100,0 0 II. osztály
2 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 87,0 0 II. osztály
3 Baucsek Attila Richárd 1976. Partner Polgári LE 78,0 0 II. osztály
4 Szmolenszky Gábor 1966. Partner Polgári LE 73,0 0 II. osztály
5 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 72,0 0 II. osztály
6 László Attila 1976. Partner Polgári LE 68,0 0 II. osztály
7 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 64,0 0 II. osztály
8 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 61,0 0 II. osztály
9 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 39,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Belme Attila
1975
BEL SE
Ádám László
1979
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 100,0 0 II. osztály
2 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 88,0 0 II. osztály
3 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 82,0 0 II. osztály
4 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 69,0 0 II. osztály
5 Baucsek Attila Richárd 1976. Partner Polgári LE 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Belme Attila
1975
BEL SE
Ádám László
1979
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Belme Attila 1975. BEL SE 100,0 0 II. osztály
2 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 86,0 0 II. osztály
3 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 68,0 0 II. osztály
4 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 64,0 0 II. osztály
5 László Attila 1976. Partner Polgári LE 62,0 0 II. osztály
6 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 58,0 0 III. osztály
7 Ádám László 1979. Delta Combat LE 45,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szöllősi Ferenc
1957
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 100,0 0 II. osztály
2 Belme Attila 1975. BEL SE 94,0 0 II. osztály
3 Baucsek Attila Richárd 1976. Partner Polgári LE 91,0 0 II. osztály
4 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 83,0 0 II. osztály
5 Szöllősi Ferenc 1957. Partner Polgári LE 81,0 0 II. osztály
6 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 77,0 0 II. osztály
7 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 52,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Néráth Károly
1975
Partner Polgári LE
Strén Bertalan dr.
1974
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor
1964
Partner Polgári LE
Szöllősi Ferenc
1957
Partner Polgári LE
Szmolenszky Gábor
1966
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Ádám László
1979
Delta Combat LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 100,0 0 II. osztály
2 Baucsek Attila Richárd 1976. Partner Polgári LE 86,0 0 II. osztály
3 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 81,0 0 II. osztály
4 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 75,0 0 II. osztály
5 László Attila 1976. Partner Polgári LE 74,0 0 II. osztály
6 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 73,0 0 II. osztály
7 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 71,0 0 II. osztály
8 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 70,0 0 II. osztály
9 Ádám László 1979. Delta Combat LE 70,0 0 II. osztály
10 Néráth Károly 1975. Partner Polgári LE 66,0 0 II. osztály
11 Strén Bertalan dr. 1974. Partner Polgári LE 65,0 0 II. osztály
12 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 60,0 1 II. osztály
13 Szöllősi Ferenc 1957. Partner Polgári LE 60,0 0 II. osztály
14 Szmolenszky Gábor 1966. Partner Polgári LE 44,0 0 III. osztály
15 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 43,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély