2022 TS Magyar Kupa 1. forduló

Versenyengedély szám
060/Ts-04/01/2022
A verseny szervezője
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
Hódmezővásárhely
A verseny kezdete
2022-04-02
A verseny vége
2022-04-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Serdülő, Ifi, Junior: 2.000,- Ft/fő/versenyszám, Felnőtt: 3.000,- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
57100209-12016356-00000000

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Seres Flórián
1993
BHSE
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Büki Ádám
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Csák Bojta Máté
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres Flórián 1993. BHSE 05:44:00 0 -
2 Büki Dávid 1995. Miskolci Honvéd Sportegyesület 06:27:00 0 -
3 Csák Bojta Máté 2001. UTE 07:04:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC 07:27:00 0 -
2 Kanczler Zsófia 2000. VASAS SC 09:48:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kunos László
2007
VASAS SC
Holló Martin
2007
VASAS SC
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fatter Benett Benjámin 2004. BHSE 07:02:00 0 -
2 Kunos László 2007. VASAS SC 07:40:00 0 -
3 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:23:00 0 -
4 Lázár Noel 2008. Csepel LE 08:49:00 0 -
5 Nagybányai-Nagy Balázs 2004. Csepel LE 09:23:00 0 -
6 Semsei Bertalan 2005. Csepel LE 10:24:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Solti Gréta
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csikász Panni 2008. VASAS SC 07:14:00 0 -
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:54:00 0 -
3 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC 08:23:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 07:43:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Solti Gréta
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 07:53:00 0 -
2 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 09:13:00 0 -
3 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 10:13:00 0 -
4 Solti Gréta 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 11:14:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:59:00 0 -
2 Lázár Noel 2008. Csepel LE 08:49:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Tunyogi Délia Hanna
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 09:25:00 0 -
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 10:13:00 0 -
3 Lázár Zsanna 2011. Csepel LE 10:21:00 0 -
4 Tunyogi Délia Hanna 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 13:15:00 0 -
5 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 13:34:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC 08:56:00 0 -
2 Kanczler Zsófia 2000. VASAS SC 10:07:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fatter Benett Benjámin 2004. BHSE 07:46:00 0 -
2 Nagybányai-Nagy Balázs 2004. Csepel LE 10:12:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csuka Bence
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jakab Dániel
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kunos László
2007
VASAS SC
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Békési Nimród
2006
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kunos László 2007. VASAS SC 07:40:00 0 -
2 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 07:43:00 0 -
3 Békési Nimród 2006. Nyíregyházi PLE 08:46:00 0 -
4 Semsei Bertalan 2005. Csepel LE 11:07:00 0 -
5 Jakab Dániel 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 13:08:00 0 -
6 Csuka Bence 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 20:38:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC 14:43:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vízhányó Gergő
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pacskó Zétény
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Risztov-Benkő Levente
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galli Dávid
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:14:00 0 -
2 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 08:50:00 0 -
3 Pacskó Zétény 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 14:50:00 0 -
4 Vízhányó Gergő 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 15:17:00 0 -
5 Galli Dávid 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 17:20:00 0 -
6 Risztov-Benkő Levente 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 17:42:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Karsai Karina Nóra
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 09:25:00 0 -
2 Csikász Panni 2008. VASAS SC 11:00:00 0 -
3 Lázár Zsanna 2011. Csepel LE 14:30:00 0 -
4 Karsai Karina Nóra 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 15:14:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 08:56:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 08:23:00 0 -
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 09:41:00 0 -
3 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 10:40:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 09:48:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csikász Panni
2008
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély