Delta Kupa Évadzáró

Versenyengedély szám
452/B-11/25/2022
A verseny szervezője
Delta Combat LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2022-11-27
A verseny vége
2022-12-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3500 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Kretskó Anikó
1977
Partner Polgári LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kretskó Anikó 1977. Partner Polgári LE 88,0 0 I. osztály
2 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 87,0 0 I. osztály
3 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 74,0 0 I. osztály
4 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 65,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Sümegi András
1971
UTE
Süle Szilvia
1972
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 196,0 0 I. osztály
2 Sütő Zoltán 1978. UTE 184,0 0 I. osztály
3 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 183,0 0 I. osztály
4 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 174,0 0 I. osztály
5 Süle Szilvia 1972. UTE 172,0 0 I. osztály
6 Sümegi András 1971. UTE 153,0 0 I. osztály
7 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
Fonalka Attila András
1971
Delta Combat LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kretskó Anikó
1977
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kretskó Anikó 1977. Partner Polgári LE 92,0 0 I. osztály
2 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
3 Lepsényi Gábor 1945. Delta Combat LE 89,0 0 I. osztály
4 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 88,0 0 I. osztály
5 Fonalka Attila András 1971. Delta Combat LE 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Fonalka Attila András
1971
Delta Combat LE
Bedő Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sütő Zoltán 1978. UTE 189,0 0 I. osztály
2 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 179,0 2 I. osztály
3 Bedő Zoltán 1973. Zuglő Klub SLE 179,0 1 I. osztály
4 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 176,0 0 I. osztály
5 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 174,0 0 I. osztály
6 Fonalka Attila András 1971. Delta Combat LE 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély