MSSZ Pontlövő Minősitő Verseny

Versenyengedély szám
095/B-05/02/2022
A verseny szervezője
Üllői Lövészklub
A verseny helyszíne
Üllői Lőtér
A verseny kezdete
2022-05-07
A verseny vége
2022-05-07
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2500 Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Guzmics Tamás
1983
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Rácz Richárd
1968
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 79,0 0 I. osztály
2 Szalay Viktor 1985. Üllői Lövészklub 74,0 0 I. osztály
3 Ficzere Ádám Gergő 1982. Üllői Lövészklub 72,0 0 I. osztály
4 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 71,0 0 I. osztály
5 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 70,0 0 I. osztály
6 Rácz Richárd 1968. Üllői Lövészklub 69,0 0 I. osztály
7 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 68,0 0 I. osztály
8 Guzmics Tamás 1983. Üllői Lövészklub 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Oszvald Tamás
1959
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1961. Üllői Lövészklub 66,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 59,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Halasi Bence
1997
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 169,0 0 I. osztály
2 Halasi Bence 1997. Ballószögi Lövész TSZE 163,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Koncz Kíra
2002
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koncz Kíra 2002. Üllői Lövészklub 163,0 0 I. osztály
2 Gyetvai Viktória 1995. Üllői Lövészklub 121,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Oszvald Tamás
1959
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. UTE 189,0 0 I. osztály
2 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 171,0 0 I. osztály
3 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 168,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 143,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Ertl István
1982
Üllői Lövészklub
Guzmics Tamás
1983
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Rácz Richárd
1968
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalay Viktor 1985. Üllői Lövészklub 78,0 0 I. osztály
2 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 75,0 0 I. osztály
3 Szarka Gergely dr. 1978. Üllői Lövészklub 72,0 0 I. osztály
4 Ertl István 1982. Üllői Lövészklub 68,0 0 I. osztály
5 Guzmics Tamás 1983. Üllői Lövészklub 64,0 0 II. osztály
6 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 63,0 0 II. osztály
7 Jutas Tamás 1978. Üllői Lövészklub 59,0 0 III. osztály
8 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 59,0 0 III. osztály
9 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 57,0 0 III. osztály
10 Rácz Richárd 1968. Üllői Lövészklub 56,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 83,0 0 I. osztály
2 Zaleczky István 1955. Üllői Lövészklub 69,0 0 I. osztály
3 Nagy Imre 1961. Üllői Lövészklub 54,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 62,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Halasi Bence
1997
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 172,0 0 I. osztály
2 Halasi Bence 1997. Ballószögi Lövész TSZE 142,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koncz Kíra
2002
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koncz Kíra 2002. Üllői Lövészklub 147,0 0 I. osztály
2 Gyetvai Viktória 1995. Üllői Lövészklub 118,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Oszvald Tamás
1959
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. UTE 181,0 0 I. osztály
2 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 168,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 144,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Rácz Richárd
1968
Üllői Lövészklub
Guzmics Tamás
1983
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Halasi Bence
1997
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 223,0 0 II. osztály
2 Jutas Tamás 1978. Üllői Lövészklub 188,0 0 -
3 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 180,0 0 -
4 Rácz Richárd 1968. Üllői Lövészklub 166,0 0 -
5 Guzmics Tamás 1983. Üllői Lövészklub 160,0 0 -
6 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 156,0 0 -
7 Halasi Bence 1997. Ballószögi Lövész TSZE 134,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Koncz Kíra
2002
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koncz Kíra 2002. Üllői Lövészklub 125,0 0 -
2 Gyetvai Viktória 1995. Üllői Lövészklub 110,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Oszvald Tamás
1959
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. UTE 268,0 0 I. osztály
2 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 252,0 0 I. osztály
3 Zaleczky István 1955. Üllői Lövészklub 226,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 198,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély