Évadnyitó Lőverseny Bázis

Versenyengedély szám
064/B-04/09/2022
A verseny szervezője
Bázis Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
Himodi lőtér
A verseny kezdete
2022-04-10
A verseny vége
2022-04-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Takarékbank Zrt: 58900040-10007084-00000000

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth-Parrag Emília Csilla
1978
Bázis Sportlövész Egyesület
Szekeres Tímea Gabriella
1967
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 179,0 0 I. osztály
2 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 136,0 0 II. osztály
3 Szekeres Tímea Gabriella 1967. Bázis Sportlövész Egyesület 135,0 0 II. osztály
4 Horváth-Parrag Emília Csilla 1978. Bázis Sportlövész Egyesület 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Dévényi Dávid
1979
Écs Községi Lövész Klub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Magyar Csaba
1974
Fertőrákosi Lövészklub
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Gana Balázs
1975
MTTSZ Beledi Klubja
Bartalos Ernő Balázs
1964
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Bíró Lajos Gábor
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Dominek Béla
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kocsis László dr
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Lajtos Zoltán
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Molnár Zoltán
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Bendegúz Richárd
1991
Bázis Sportlövész Egyesület
Pap Gábor
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Vilmos
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Városi Balázs
1982
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Ács István
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Gosztola Imre
1963
Fertőrákosi Lövészklub
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Lieb Bence
1996
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb János
1970
Csornai Polgári Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 185,0 0 I. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
3 Lieb Bence 1996. Csornai Polgári Lövész SE 175,0 0 I. osztály
4 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 175,0 0 I. osztály
5 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
6 Városi Balázs 1982. Bázis Sportlövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
7 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 168,0 0 I. osztály
8 Ács István 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
9 Bartalos Ernő Balázs 1964. Bázis Sportlövész Egyesület 166,0 0 I. osztály
10 Kocsis László dr 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
11 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 160,0 0 I. osztály
12 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 158,0 0 I. osztály
13 Gana Balázs 1975. MTTSZ Beledi Klubja 156,0 0 I. osztály
14 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 155,0 0 I. osztály
15 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 153,0 0 I. osztály
16 Lieb János 1970. Csornai Polgári Lövész SE 152,0 0 I. osztály
17 Dominek Béla 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
18 Lajtos Zoltán 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 151,0 0 I. osztály
19 Dévényi Dávid 1979. Écs Községi Lövész Klub 151,0 0 I. osztály
20 Molnár Zoltán 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 148,0 0 II. osztály
21 Gosztola Imre 1963. Fertőrákosi Lövészklub 147,0 0 II. osztály
22 Magyar Csaba 1974. Fertőrákosi Lövészklub 145,0 0 II. osztály
23 Bíró Lajos Gábor 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 142,0 0 II. osztály
24 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 141,0 0 II. osztály
25 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
26 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 140,0 0 II. osztály
27 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 138,0 0 II. osztály
28 Szabó Vilmos 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 136,0 0 II. osztály
29 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
30 Nyikos Bendegúz Richárd 1991. Bázis Sportlövész Egyesület 132,0 0 II. osztály
31 Pap Gábor 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Hegedűs Lajos
1961
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Tivadar
1957
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 186,0 0 I. osztály
3 Hegedűs Lajos 1961. Bázis Sportlövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
4 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 167,0 0 I. osztály
5 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 159,0 0 I. osztály
6 Huszár Imre 1949. Écs Községi Lövész Klub 148,0 0 II. osztály
7 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 141,0 0 II. osztály
8 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 140,0 0 II. osztály
9 Nyikos Tivadar 1957. Bázis Sportlövész Egyesület 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kocsis László
1948
Bázis Sportlövész Egyesület
Kálóczi József
1951
Bázis Sportlövész Egyesület
Tormási László
1951
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Huszár Imre
1949
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 187,0 0 I. osztály
2 Kocsis László 1948. Bázis Sportlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
3 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 148,0 0 I. osztály
4 Kálóczi József 1951. Bázis Sportlövész Egyesület 141,0 0 I. osztály
5 Tormási László 1951. Bázis Sportlövész Egyesület 141,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Horváth-Parrag Emília Csilla
1978
Bázis Sportlövész Egyesület
Szekeres Tímea Gabriella
1967
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 176,0 0 I. osztály
2 Horváth-Parrag Emília Csilla 1978. Bázis Sportlövész Egyesület 142,0 0 I. osztály
3 Szekeres Tímea Gabriella 1967. Bázis Sportlövész Egyesület 141,0 0 I. osztály
4 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Dévényi Dávid
1979
Écs Községi Lövész Klub
Huszár Roland
1977
Écs Községi Lövész Klub
Dobróka Péter
1979
Fertőrákosi Lövészklub
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Gana Balázs
1975
MTTSZ Beledi Klubja
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Balka Balázs
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Bartalos Ernő Balázs
1964
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Bíró Lajos Gábor
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Csillag Gergő
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka István
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka Zoltán
1981
Bázis Sportlövész Egyesület
Dominek Béla
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kocsis László dr
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Lajtos Zoltán
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Molnár Zoltán
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Módos Péter
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Pap Gábor
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Vilmos
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Városi Balázs
1982
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Kránitz László
1965
Fertőrákosi Lövészklub
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Lieb János
1970
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb Bence
1996
Csornai Polgári Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 188,0 0 I. osztály
2 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 183,0 0 I. osztály
3 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 179,0 0 I. osztály
4 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
5 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
6 Városi Balázs 1982. Bázis Sportlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
7 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
8 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
9 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 171,0 0 I. osztály
10 Kocsis László dr 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 165,0 0 I. osztály
11 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
12 Dominek Béla 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
13 Huszár Roland 1977. Écs Községi Lövész Klub 160,0 0 I. osztály
14 Lieb Bence 1996. Csornai Polgári Lövész SE 159,0 0 I. osztály
15 Bartalos Ernő Balázs 1964. Bázis Sportlövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
16 Molnár Zoltán 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 156,0 0 I. osztály
17 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 155,0 0 I. osztály
18 Lieb János 1970. Csornai Polgári Lövész SE 154,0 0 I. osztály
19 Gana Balázs 1975. MTTSZ Beledi Klubja 153,0 0 I. osztály
20 Lajtos Zoltán 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 153,0 0 I. osztály
21 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 152,0 0 I. osztály
22 Csonka Zoltán 1981. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
23 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 148,0 0 II. osztály
24 Csonka István 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 145,0 0 II. osztály
25 Bíró Lajos Gábor 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 144,0 0 II. osztály
26 Dévényi Dávid 1979. Écs Községi Lövész Klub 144,0 0 II. osztály
27 Pap Gábor 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 141,0 0 II. osztály
28 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 136,0 0 II. osztály
29 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 135,0 0 II. osztály
30 Balka Balázs 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 135,0 0 II. osztály
31 Kránitz László 1965. Fertőrákosi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
32 Módos Péter 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 135,0 0 II. osztály
33 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 132,0 0 II. osztály
34 Szabó Vilmos 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 131,0 0 II. osztály
35 Dobróka Péter 1979. Fertőrákosi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Fodróczy Jenő Csaba
1960
Bázis Sportlövész Egyesület
Hegedűs Lajos
1961
Bázis Sportlövész Egyesület
Kovács János
1954
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Tivadar
1957
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 180,0 0 I. osztály
2 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 180,0 0 I. osztály
3 Fodróczy Jenő Csaba 1960. Bázis Sportlövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
4 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 160,0 0 I. osztály
5 Hegedűs Lajos 1961. Bázis Sportlövész Egyesület 159,0 0 I. osztály
6 Kovács János 1954. Bázis Sportlövész Egyesület 150,0 0 I. osztály
7 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 144,0 0 II. osztály
8 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 139,0 0 II. osztály
9 Nyikos Tivadar 1957. Bázis Sportlövész Egyesület 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Kocsis László
1948
Bázis Sportlövész Egyesület
Kálóczi József
1951
Bázis Sportlövész Egyesület
Tormási László
1951
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 173,0 0 I. osztály
2 Kocsis László 1948. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
3 Kálóczi József 1951. Bázis Sportlövész Egyesület 143,0 0 I. osztály
4 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 142,0 0 I. osztály
5 Tormási László 1951. Bázis Sportlövész Egyesület 127,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Horváth-Parrag Emília Csilla
1978
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth-Parrag Emília Csilla 1978. Bázis Sportlövész Egyesület 193,0 0 III. osztály
2 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 148,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Gosztola Imre
1963
Fertőrákosi Lövészklub
Kránitz László
1965
Fertőrákosi Lövészklub
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Gana Balázs
1975
MTTSZ Beledi Klubja
Bartalos Ernő Balázs
1964
Bázis Sportlövész Egyesület
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Bíró Lajos Gábor
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Hegedűs Lajos
1961
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth-Parrag Emília Csilla
1978
Bázis Sportlövész Egyesület
Kollár Zsolt
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Lajtos Zoltán
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Molnár Zoltán
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Pap Gábor
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Vilmos
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 232,0 0 II. osztály
2 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 226,0 0 II. osztály
3 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 225,0 0 II. osztály
4 Gana Balázs 1975. MTTSZ Beledi Klubja 210,0 0 II. osztály
5 Bíró Lajos Gábor 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 210,0 0 II. osztály
6 Kollár Zsolt 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 205,0 0 III. osztály
7 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 201,0 0 III. osztály
8 Bartalos Ernő Balázs 1964. Bázis Sportlövész Egyesület 188,0 0 -
9 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 186,0 0 -
10 Gosztola Imre 1963. Fertőrákosi Lövészklub 181,0 0 -
11 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 181,0 0 -
12 Molnár Zoltán 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 178,0 0 -
13 Lajtos Zoltán 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 177,0 0 -
14 Szabó Vilmos 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 172,0 0 -
15 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 171,0 0 -
16 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 167,0 0 -
17 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 167,0 0 -
18 Pap Gábor 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 161,0 0 -
19 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 156,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Hegedűs Lajos
1961
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 207,0 0 III. osztály
2 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 180,0 0 -
3 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 173,0 0 -
4 Hegedűs Lajos 1961. Bázis Sportlövész Egyesület 168,0 0 -
5 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 165,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 171,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű szabadpuska fém irányzék 20 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Gana Balázs
1975
MTTSZ Beledi Klubja
Bartalos Ernő Balázs
1964
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Bíró Lajos Gábor
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka Zoltán
1981
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Ákos
1994
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth-Parrag Emília Csilla
1978
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kollár Zsolt
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Lajtos Zoltán
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Molnár Zoltán
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Pap Gábor
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Vilmos
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gana Balázs 1975. MTTSZ Beledi Klubja 190,0 0 II. osztály
2 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 183,0 0 II. osztály
3 Kollár Zsolt 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 181,0 0 II. osztály
4 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 181,0 0 II. osztály
5 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 180,0 0 II. osztály
6 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 178,0 0 II. osztály
7 Horváth Ákos 1994. Bázis Sportlövész Egyesület 178,0 0 II. osztály
8 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 176,0 0 II. osztály
9 Bíró Lajos Gábor 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 175,0 0 II. osztály
10 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 172,0 0 II. osztály
11 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 0 II. osztály
12 Bartalos Ernő Balázs 1964. Bázis Sportlövész Egyesület 170,0 0 II. osztály
13 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 170,0 0 II. osztály
14 Csonka Zoltán 1981. Bázis Sportlövész Egyesület 167,0 0 II. osztály
15 Lajtos Zoltán 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 166,0 0 II. osztály
16 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 151,0 0 II. osztály
17 Horváth-Parrag Emília Csilla 1978. Bázis Sportlövész Egyesület 144,0 0 II. osztály
18 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 138,0 0 II. osztály
19 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 132,0 0 II. osztály
20 Molnár Zoltán 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 132,0 0 II. osztály
21 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 131,0 0 II. osztály
22 Szabó Vilmos 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 130,0 0 II. osztály
23 Pap Gábor 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 183,0 0 II. osztály
2 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 178,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartalos Ernő Balázs
1964
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka Zoltán
1981
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth-Parrag Emília Csilla
1978
Bázis Sportlövész Egyesület
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kollár Zsolt
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Lajtos Zoltán
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Vilmos
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Városi Balázs
1982
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 20,0 0 I. osztály
2 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 19,0 0 II. osztály
3 Városi Balázs 1982. Bázis Sportlövész Egyesület 18,0 0 II. osztály
4 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 17,0 0 III. osztály
5 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 16,0 0 III. osztály
6 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 16,0 0 III. osztály
7 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 16,0 0 III. osztály
8 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
9 Csonka Zoltán 1981. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
10 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
11 Kollár Zsolt 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 0 IV. osztály
12 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 0 IV. osztály
13 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 0 IV. osztály
14 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 13,0 0 IV. osztály
15 Bartalos Ernő Balázs 1964. Bázis Sportlövész Egyesület 13,0 0 IV. osztály
16 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 13,0 0 IV. osztály
17 Szabó Vilmos 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 0 IV. osztály
18 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 12,0 0 IV. osztály
19 Lajtos Zoltán 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 0 IV. osztály
20 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 0 IV. osztály
21 Horváth-Parrag Emília Csilla 1978. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély