!!VÁLTOZÁS!! Évadzáró lőverseny

Versenyengedély szám
301/B-09/17/2022

A 25m-es pisztolyos versenyszámok 09. 17-én a Babóti lőtéren, míg az 50m-es kispuska valamint a korong versenyszám 09. 18-án a Himodi lőtéren lesz megrendezve.

A verseny szervezője
Bázis Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
Himodi lőtér
A verseny kezdete
2022-09-17
A verseny vége
2022-09-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Takarékbank Zrt 58900040-10007084-00000000

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Bőhm László Tibor
1965
Szent László Lövészklub
Horváth Norbert
1979
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Baranyai András
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Baranyai Tamás
1991
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Bíró Lajos Gábor
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Cser Attila
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Csillag Gergő
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Dominek Béla
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Füzi Tamás
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kálóczi József
1951
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Bendegúz Richárd
1991
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Tivadar
1957
Bázis Sportlövész Egyesület
Németh Edina
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Vida Péter
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Városi Balázs
1982
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Zámbó Csaba
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Tárnai Tamás
1983
Szombathelyi PLE
Lieb Bence
1996
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb János
1970
Csornai Polgári Lövész SE
Bozsoki Zoltán
1985
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Németh Szabolcs
1991
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Lajos
1958
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 184,0 0 I. osztály
2 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 184,0 0 I. osztály
3 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 183,0 0 I. osztály
4 Lieb Bence 1996. Csornai Polgári Lövész SE 182,0 0 I. osztály
5 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 181,0 0 I. osztály
6 Bozsoki Zoltán 1985. Győri Polgári LE 179,0 0 I. osztály
7 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 178,0 0 I. osztály
8 Németh Szabolcs 1991. Soproni Polgári Lövész Egyesület 175,0 0 I. osztály
9 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
10 Bőhm László Tibor 1965. Szent László Lövészklub 172,0 0 I. osztály
11 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
12 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
13 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
14 Dominek Béla 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 166,0 0 I. osztály
15 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 165,0 0 I. osztály
16 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 165,0 0 I. osztály
17 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
18 Bíró Lajos Gábor 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
19 Horváth Norbert 1979. Győri Polgári LE 157,0 0 I. osztály
20 Városi Balázs 1982. Bázis Sportlövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
21 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 154,0 0 I. osztály
22 Füzi Tamás 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 153,0 0 I. osztály
23 Nyikos Bendegúz Richárd 1991. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
24 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 151,0 0 I. osztály
25 Horváth Lajos 1958. Soproni Polgári Lövész Egyesület 151,0 0 I. osztály
26 Nyikos Tivadar 1957. Bázis Sportlövész Egyesület 151,0 0 I. osztály
27 Kálóczi József 1951. Bázis Sportlövész Egyesület 150,0 0 I. osztály
28 Lieb János 1970. Csornai Polgári Lövész SE 147,0 0 II. osztály
29 Cser Attila 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 147,0 0 II. osztály
30 Csillag Gergő 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 144,0 0 II. osztály
31 Vida Péter 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 141,0 0 II. osztály
32 Baranyai Tamás 1991. Bázis Sportlövész Egyesület 140,0 0 II. osztály
33 Baranyai András 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 139,0 0 II. osztály
34 Németh Edina 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 139,0 0 II. osztály
35 Zámbó Csaba 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Rácz Zsuzsanna
1983
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Zsuzsanna 1983. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 0 I. osztály
2 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 153,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 181,0 0 I. osztály
2 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 174,0 0 I. osztály
3 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 170,0 0 I. osztály
4 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Bőhm László Tibor
1965
Szent László Lövészklub
Horváth Norbert
1979
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Vajda Gábor
1982
Szombathelyi PLE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Gana Balázs
1975
MTTSZ Beledi Klubja
Baranyai András
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Baranyai Tamás
1991
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Bíró Lajos Gábor
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Cser Attila
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Csonka István
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Dominek Béla
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Füzi Tamás
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kálóczi József
1951
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Tivadar
1957
Bázis Sportlövész Egyesület
Németh Edina
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Vida Péter
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Városi Balázs
1982
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Tárnai Tamás
1983
Szombathelyi PLE
Lieb János
1970
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb Bence
1996
Csornai Polgári Lövész SE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Bozsoki Zoltán
1985
Győri Polgári LE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Lajos
1958
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Németh Szabolcs
1991
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Füzi József
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 185,0 0 I. osztály
2 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 185,0 0 I. osztály
3 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 184,0 0 I. osztály
4 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
5 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
6 Bozsoki Zoltán 1985. Győri Polgári LE 177,0 0 I. osztály
7 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 176,0 0 I. osztály
8 Lieb Bence 1996. Csornai Polgári Lövész SE 175,0 0 I. osztály
9 Csonka István 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
10 Dominek Béla 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
11 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
12 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 160,0 0 I. osztály
13 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 160,0 0 I. osztály
14 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
15 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
16 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 154,0 0 I. osztály
17 Horváth Lajos 1958. Soproni Polgári Lövész Egyesület 153,0 0 I. osztály
18 Városi Balázs 1982. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
19 Bíró Lajos Gábor 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
20 Lieb János 1970. Csornai Polgári Lövész SE 151,0 0 I. osztály
21 Horváth Norbert 1979. Győri Polgári LE 151,0 0 I. osztály
22 Tárnai Tamás 1983. Szombathelyi PLE 151,0 0 I. osztály
23 Füzi Tamás 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 149,0 0 II. osztály
24 Nyikos Tivadar 1957. Bázis Sportlövész Egyesület 148,0 0 II. osztály
25 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 146,0 0 II. osztály
26 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 145,0 0 II. osztály
27 Baranyai Tamás 1991. Bázis Sportlövész Egyesület 144,0 0 II. osztály
28 Cser Attila 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 140,0 0 II. osztály
29 Vida Péter 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 140,0 0 II. osztály
30 Gana Balázs 1975. MTTSZ Beledi Klubja 139,0 0 II. osztály
31 Kálóczi József 1951. Bázis Sportlövész Egyesület 139,0 0 II. osztály
32 Bőhm László Tibor 1965. Szent László Lövészklub 137,0 0 II. osztály
33 Németh Szabolcs 1991. Soproni Polgári Lövész Egyesület 135,0 0 II. osztály
34 Baranyai András 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 135,0 0 II. osztály
35 Németh Edina 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 134,0 0 II. osztály
36 Vajda Gábor 1982. Szombathelyi PLE 130,0 0 II. osztály
37 Füzi József 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Paukovits Eleonóra
1991
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Paukovits Eleonóra 1991. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 192,0 0 I. osztály
2 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 179,0 0 I. osztály
3 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 177,0 0 I. osztály
4 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 174,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baranyai András
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Baranyai Tamás
1991
Bázis Sportlövész Egyesület
Bebes Krisztián
1980
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Bíró Lajos Gábor
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Csillag Gergő
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Füzi Tamás
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kollár Zsolt
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Molnár Zoltán
1970
Bázis Sportlövész Egyesület
Németh Edina
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Vida Péter
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös János
1963
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Vajda Gábor
1982
Szombathelyi PLE
Magyar Levente
2010
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Gábor 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 260,0 0 I. osztály
2 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 244,0 0 II. osztály
3 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 235,0 0 II. osztály
4 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 220,0 0 II. osztály
5 Bebes Krisztián 1980. Bázis Sportlövész Egyesület 220,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 220,0 0 II. osztály
7 Vajda Gábor 1982. Szombathelyi PLE 216,0 0 II. osztály
8 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 216,0 0 II. osztály
9 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 215,0 0 II. osztály
10 Molnár Zoltán 1970. Bázis Sportlövész Egyesület 213,0 0 II. osztály
11 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 212,0 0 II. osztály
12 Kollár Zsolt 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 210,0 0 II. osztály
13 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 208,0 0 III. osztály
14 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 207,0 0 III. osztály
15 Vörös János 1963. Bázis Sportlövész Egyesület 205,0 0 III. osztály
16 Csillag Gergő 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 202,0 0 III. osztály
17 Vida Péter 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 202,0 0 III. osztály
18 Baranyai András 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 201,0 0 III. osztály
19 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 201,0 0 III. osztály
20 Füzi Tamás 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 200,0 0 III. osztály
21 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 198,0 0 IV. osztály
22 Bíró Lajos Gábor 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 197,0 0 IV. osztály
23 Baranyai Tamás 1991. Bázis Sportlövész Egyesület 192,0 0 IV. osztály
24 Németh Edina 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 192,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 244,0 0 II. osztály
2 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 226,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajda Gábor
1982
Szombathelyi PLE
Baranyai András
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Baranyai Tamás
1991
Bázis Sportlövész Egyesület
Borbély Gábor
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Fülep Tibor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Füzi Tamás
1975
Bázis Sportlövész Egyesület
Karakai Zsolt
1968
Bázis Sportlövész Egyesület
Kiss Sándor
1972
Bázis Sportlövész Egyesület
Kollár Zsolt
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Németh Edina
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Parrag György
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Vilmos
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Vida Péter
1979
Bázis Sportlövész Egyesület
Városi Balázs
1982
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Koczor Péter
1989
UTE
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Ákos
2007
Fertőrákosi Lövészklub
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Füzi József
1971
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Városi Balázs 1982. Bázis Sportlövész Egyesület 22,0 0 I. osztály
2 Szabó Vilmos 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 18,0 0 II. osztály
3 Karakai Zsolt 1968. Bázis Sportlövész Egyesület 18,0 0 II. osztály
4 Fülep Tibor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 17,0 0 III. osztály
5 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 17,0 0 III. osztály
6 Koczor Péter 1989. UTE 16,0 0 III. osztály
7 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 16,0 0 III. osztály
8 Kiss Sándor 1972. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
9 Vida Péter 1979. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
10 Borbély Gábor 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
11 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
12 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 14,0 0 IV. osztály
13 Németh Edina 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 0 IV. osztály
14 Vajda Gábor 1982. Szombathelyi PLE 14,0 0 IV. osztály
15 Kollár Zsolt 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 14,0 0 IV. osztály
16 Soós Ákos 2007. Fertőrákosi Lövészklub 14,0 0 IV. osztály
17 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 13,0 0 IV. osztály
18 Baranyai András 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 13,0 0 IV. osztály
19 Parrag György 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 13,0 0 IV. osztály
20 Baranyai Tamás 1991. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 0 IV. osztály
21 Füzi Tamás 1975. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 0 IV. osztály
22 Füzi József 1971. Bázis Sportlövész Egyesület 12,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély