Target Sprint Magyar Kupa 3. forduló

Versenyengedély szám
111/Ts-05.01/2022
A verseny szervezője
Csepel LE
A verseny helyszíne
1212 Budapest, Béke tér 1. Csepel Sc. sporttelep
A verseny kezdete
2022-05-22
A verseny vége
2022-05-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Serdülő, Ifi, Junior: 2.000,- Ft/fő/versenyszám, Felnőtt: 3.000,- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ullrich Anissza Lujza
2011
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csikász Panni 2008. VASAS SC 06:01:00 0 -
2 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 07:48:00 0 -
3 Lázár Zsanna 2011. Csepel LE 07:56:00 0 -
4 Ullrich Anissza Lujza 2011. VASAS SC 09:57:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Solti Gréta
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Szilágyi Kincső Eszter
2006
Csepel LE
Bere Johanna Zója
2007
BHSE
Bere Larissza Vanda
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 05:56:00 0 -
2 Bozóki Laura 2006. VASAS SC 06:10:00 0 -
3 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC 06:20:00 0 -
4 Bere Larissza Vanda 2006. BHSE 07:16:00 0 -
5 Bere Johanna Zója 2007. BHSE 07:17:00 0 -
6 Solti Gréta 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:47:00 0 -
7 Szilágyi Kincső Eszter 2006. Csepel LE 10:45:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC 06:02:00 0 -
2 Kanczler Zsófia 2000. VASAS SC 06:31:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Grauer Áron
2010
VASAS SC
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Harangozó Gergő
2009
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 05:42:00 0 -
2 Fekete Boldizsár 2010. VASAS SC 07:19:00 0 -
3 Lázár Noel 2008. Csepel LE 07:46:00 0 -
4 Harangozó Gergő 2009. VASAS SC 10:26:00 0 -
5 Grauer Áron 2010. VASAS SC 13:52:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 05:14:00 0 -
2 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 05:52:00 0 -
3 Kunos László 2007. VASAS SC 05:56:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Balázs 2004. Csepel LE 05:14:00 0 -
2 Fatter Benett Benjámin 2004. BHSE 06:09:00 0 -
3 Czuczor Benjamin 2004. VASAS SC 08:01:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Büki Ádám
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Seres Flórián
1993
BHSE
Csák Bojta Máté
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres Flórián 1993. BHSE 05:12:00 0 -
2 Csák Bojta Máté 2001. UTE 06:29:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Ullrich Anissza Lujza
2011
VASAS SC
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Bere Johanna Zója
2007
BHSE
Bere Larissza Vanda
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Grauer Áron
2010
VASAS SC
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Harangozó Gergő
2009
VASAS SC
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Bere Johanna Zója
2007
BHSE
Bere Larissza Vanda
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Holló Martin
2007
VASAS SC
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély