Inárcs Kupa

Versenyengedély szám
079/B-04/16/2022
A verseny szervezője
Inárcsi Lövészklub
A verseny helyszíne
Inárcs Községi Lövészklub lőtere
A verseny kezdete
2022-04-23
A verseny vége
2022-04-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 166,0 0 I. osztály
2 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 159,0 0 I. osztály
3 Tarpai Károly 1967. Inárcsi Lövészklub 157,0 0 I. osztály
4 Kucsera Attila 1962. Inárcsi Lövészklub 143,0 0 II. osztály
5 Dolhai Bence Dr. 1996. Inárcsi Lövészklub 139,0 0 II. osztály
6 Tarpai Benjámin Károly 1999. Inárcsi Lövészklub 138,0 0 II. osztály
7 Bakucz Tamás 1953. Inárcsi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
8 Varga László 1970. Inárcsi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
9 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
10 Vásáreczki Gábor 1968. Inárcsi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
11 Federer Ferenc 1973. Inárcsi Lövészklub 125,0 0 III. osztály
12 Kancsár Jenő 1966. Inárcsi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Richárd 1979. Inárcsi Lövészklub 158,0 0 I. osztály
2 Dolhai Bence Dr. 1996. Inárcsi Lövészklub 154,0 0 I. osztály
3 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 151,0 0 I. osztály
4 Szabó Ferenc Tibor 1974. Inárcsi Lövészklub 146,0 0 II. osztály
5 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
6 Bakucz Tamás 1953. Inárcsi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
7 Tarpai Károly 1967. Inárcsi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
8 Pribék Mihály 1971. Inárcsi Lövészklub 131,0 0 II. osztály
9 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
10 Pelle György Tamás 1997. Inárcsi Lövészklub 129,0 0 III. osztály
11 Tarpai Benjámin Károly 1999. Inárcsi Lövészklub 128,0 0 III. osztály
12 Heimler Tibor 1972. Inárcsi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
13 Busi János 1958. Inárcsi Lövészklub 125,0 0 III. osztály
14 Pelle György 1955. Inárcsi Lövészklub 123,0 0 III. osztály
15 Federer Ferenc 1973. Inárcsi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pribék Mihály 1971. Inárcsi Lövészklub 243,0 0 II. osztály
2 Kucsera Attila 1962. Inárcsi Lövészklub 238,0 0 II. osztály
3 Pelle György Tamás 1997. Inárcsi Lövészklub 232,0 0 II. osztály
4 Varga László 1970. Inárcsi Lövészklub 224,0 0 II. osztály
5 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 215,0 0 II. osztály
6 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 213,0 0 II. osztály
7 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 209,0 0 III. osztály
8 Tarpai Károly 1967. Inárcsi Lövészklub 205,0 0 III. osztály
9 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 202,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga László 1970. Inárcsi Lövészklub 47,0 0 I. osztály
2 Stöckler István 1949. Inárcsi Lövészklub 38,0 0 II. osztály
3 Heimler Tibor 1972. Inárcsi Lövészklub 37,0 0 II. osztály
4 Pribék Mihály 1971. Inárcsi Lövészklub 36,0 0 II. osztály
5 Szabó Ferenc Tibor 1974. Inárcsi Lövészklub 34,0 0 III. osztály
6 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 32,0 0 III. osztály
7 Federer Ferenc 1973. Inárcsi Lövészklub 31,0 0 IV. osztály
8 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 30,0 0 IV. osztály
9 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 29,0 0 IV. osztály
10 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 28,0 0 IV. osztály
11 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 27,0 0 IV. osztály
12 Pelle György Tamás 1997. Inárcsi Lövészklub 26,0 0 IV. osztály
13 Dolhai Bence Dr. 1996. Inárcsi Lövészklub 25,0 0 IV. osztály
14 Bakucz Tamás 1953. Inárcsi Lövészklub 24,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély