Minősítő Verseny Inárcs

Versenyengedély szám
121/B-05/18/2022
A verseny szervezője
Inárcsi Lövészklub
A verseny helyszíne
Inárcsi Községi Lövészklub lőtere
A verseny kezdete
2022-05-28
A verseny vége
2022-05-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Hohl Ferenc dr
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Bögös Tibor
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri János 1964. Inárcsi Lövészklub 169,0 0 I. osztály
2 Tarpai Károly 1967. Inárcsi Lövészklub 157,0 0 I. osztály
3 Bögös Tibor 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 151,0 0 I. osztály
4 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 146,0 0 II. osztály
5 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 142,0 0 II. osztály
6 Dolhai Bence Dr. 1996. Inárcsi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
7 Hohl Ferenc dr 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 139,0 0 II. osztály
8 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 137,0 0 II. osztály
9 Bakucz Tamás 1953. Inárcsi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
10 Vásáreczki Gábor 1968. Inárcsi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
11 Varga László 1970. Inárcsi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
12 Kaldenecker József 1957. Inárcsi Lövészklub 128,0 0 III. osztály
13 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 124,0 0 III. osztály
14 Csákvári Károlyné 1963. Inárcsi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Bögös Tibor
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Hohl Ferenc dr
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri János 1964. Inárcsi Lövészklub 164,0 0 I. osztály
2 Bögös Tibor 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 163,0 0 I. osztály
3 Hohl Ferenc dr 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 146,0 0 II. osztály
4 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 145,0 0 II. osztály
5 Dolhai Bence Dr. 1996. Inárcsi Lövészklub 138,0 0 II. osztály
6 Zaleczky István 1955. Üllői Lövészklub 134,0 0 II. osztály
7 Tarpai Károly 1967. Inárcsi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
8 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
9 Pelle György Tamás 1997. Inárcsi Lövészklub 129,0 0 III. osztály
10 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
11 Heimler Tibor 1972. Inárcsi Lövészklub 126,0 0 III. osztály
12 Bakucz Tamás 1953. Inárcsi Lövészklub 125,0 0 III. osztály
13 Szász Péter 1985. Inárcsi Lövészklub 124,0 0 III. osztály
14 Tarpai Roland 1991. Inárcsi Lövészklub 123,0 0 III. osztály
15 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
16 Matasdi Gyula 1956. Inárcsi Lövészklub 120,0 0 III. osztály
17 Csákvári Károlyné 1963. Inárcsi Lövészklub 117,0 0 IV. osztály
18 Vásáreczki Gábor 1968. Inárcsi Lövészklub 115,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Bögös Tibor
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Hohl Ferenc dr
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri János 1964. Inárcsi Lövészklub 232,0 0 II. osztály
2 Bögös Tibor 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 227,0 0 II. osztály
3 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 222,0 0 II. osztály
4 Pribék Mihály 1971. Inárcsi Lövészklub 215,0 0 II. osztály
5 Hohl Ferenc dr 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 210,0 0 II. osztály
6 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 208,0 0 III. osztály
7 Varga László 1970. Inárcsi Lövészklub 206,0 0 III. osztály
8 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 205,0 0 III. osztály
9 Tarpai Roland 1991. Inárcsi Lövészklub 203,0 0 III. osztály
10 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 200,0 0 III. osztály
11 Kancsár Jenő 1966. Inárcsi Lövészklub 199,0 0 IV. osztály
12 Matasdi Gyula 1956. Inárcsi Lövészklub 198,0 0 IV. osztály
13 Pelle György 1955. Inárcsi Lövészklub 192,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence Dr.
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Heimler Tibor
1972
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Tóth Richárd
1979
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Bögös Tibor
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Hohl Ferenc dr
1979
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga László 1970. Inárcsi Lövészklub 41,0 0 I. osztály
2 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 38,0 0 II. osztály
3 Bögös Tibor 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 36,0 0 II. osztály
4 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 35,0 0 III. osztály
5 Stöckler István 1949. Inárcsi Lövészklub 34,0 0 III. osztály
6 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 32,0 0 III. osztály
7 Heimler Tibor 1972. Inárcsi Lövészklub 30,0 0 IV. osztály
8 Hohl Ferenc dr 1979. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 28,0 0 IV. osztály
9 Pribék Mihály 1971. Inárcsi Lövészklub 26,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély