2022. évi Tavaszi Területi minősítő verseny

Versenyengedély szám
074/B-04/13/2022
A verseny szervezője
Kiszombori LSE
A verseny helyszíne
6775. Kiszombori Lőtér
A verseny kezdete
2022-04-10
A verseny vége
2022-04-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
25-50 méteres versenyszámokban 2.000.Ft./Fő/versenyszám; Skeet 25 korongos versenyszámban 4.500. Ft/fő; Skeet 50 korongos versenyszámban 6.500. Ft./fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 184,0 0 I. osztály
2 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Kiss Ernő Árpád
1971
Tótkomlósi LK
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Csepi Zoltán
1976
Kiszombori LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 186,0 4 I. osztály
2 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 186,0 4 I. osztály
3 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 0 I. osztály
4 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 175,0 0 I. osztály
5 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 173,0 0 I. osztály
6 Csepi Zoltán 1976. Kiszombori LSE 155,0 0 I. osztály
7 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 154,0 0 I. osztály
8 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 II. osztály
9 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 141,0 0 II. osztály
10 Kiss Ernő Árpád 1971. Tótkomlósi LK 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sákovics József
1956
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 0 I. osztály
2 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 0 I. osztály
3 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 0 I. osztály
4 Sákovics József 1956. Kiszombori LSE 161,0 0 I. osztály
5 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 0 I. osztály
6 Kovács Sándor 1961. Kiszombori LSE 151,0 0 I. osztály
7 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 1 II. osztály
8 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 I. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 0 I. osztály
3 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 127,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Barcza Zoltán
1978
Hódmezővásárhelyi PLE
Csiszár Béla
1974
Hódmezővásárhelyi PLE
Paku Márk
1991
Hódmezővásárhelyi PLE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Kiss Ernő Árpád
1971
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 190,0 0 I. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 189,0 0 I. osztály
3 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 158,0 0 I. osztály
4 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 157,0 0 I. osztály
5 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 0 II. osztály
6 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 II. osztály
7 Barcza Zoltán 1978. Hódmezővásárhelyi PLE 143,0 0 II. osztály
8 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 140,0 0 II. osztály
9 Csiszár Béla 1974. Hódmezővásárhelyi PLE 138,0 0 II. osztály
10 Kiss Ernő Árpád 1971. Tótkomlósi LK 137,0 0 II. osztály
11 Paku Márk 1991. Hódmezővásárhelyi PLE 111,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 0 I. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 0 I. osztály
3 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 I. osztály
4 Kovács Sándor 1961. Kiszombori LSE 155,0 0 I. osztály
5 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 II. osztály
6 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 147,0 0 II. osztály
7 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 123,0 0 III. osztály
8 Szabó János Zoltán 1958. Kiszombori LSE 79,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 0 I. osztály
3 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 0 I. osztály
4 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 121,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 228,0 0 II. osztály
2 Kovács Sándor 1961. Kiszombori LSE 210,0 0 II. osztály
3 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Kiss Ernő Árpád
1971
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 169,0 0 II. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 II. osztály
3 Kiss Ernő Árpád 1971. Tótkomlósi LK 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 18,0 0 II. osztály
2 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 16,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 33,0 0 III. osztály
2 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 30,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély