Rapid Shooting meghívásos II. o. minősítő verseny

Versenyengedély szám
073/Sz-04/05/2022
A verseny szervezője
Katakombat Sportegyesület
A verseny helyszíne
2071 Páty, Torbágyi út
A verseny kezdete
2022-04-10
A verseny vége
2022-04-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
5000 Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Király Zsolt Péter
1983
Katakombat Sportegyesület
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Szabó Gábor
1988
Katakombat Sportegyesület
Nagy Zsolt
1987
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Márton
1985
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Wittinger Gábor Alex
1979
Pontlövész SE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Dékán Zoltán
1968
Mátyásföldi TLE
Markovics Márk
1972
Katakombat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittinger Gábor Alex 1979. Pontlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
3 Bencsik István 1975. Katakombat Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
4 Faragó István 1992. Katakombat Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
5 Nagy Márton 1985. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 78,0 0 II. osztály
6 Nagy Zsolt 1987. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 75,0 0 II. osztály
7 Szabó Gábor 1988. Katakombat Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
8 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
9 Király Zsolt Péter 1983. Katakombat Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
10 Markovics Márk 1972. Katakombat Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
11 Majoros László 1963. Mátyásföldi TLE 62,0 0 II. osztály
12 Dékán Zoltán 1968. Mátyásföldi TLE 45,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Király Zsolt Péter
1983
Katakombat Sportegyesület
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Szabó Gábor
1988
Katakombat Sportegyesület
Nagy Zsolt
1987
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Márton
1985
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Markovics Márk
1972
Katakombat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsolt 1987. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Nagy Márton 1985. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 90,0 0 II. osztály
3 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
4 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
5 Faragó István 1992. Katakombat Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
6 Bencsik István 1975. Katakombat Sportegyesület 67,0 0 II. osztály
7 Király Zsolt Péter 1983. Katakombat Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
8 Markovics Márk 1972. Katakombat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
9 Szabó Gábor 1988. Katakombat Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély