PSN Zrt. Meghívásos verseny

Versenyengedély szám
071/B-04/11/2022
A verseny szervezője
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A verseny helyszíne
7622 PÉcs Nyírfa u.34.
A verseny kezdete
2022-04-01
A verseny vége
2022-04-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 lövés 1.500.- Ft, 40 lövés 2.000.- Ft, 60 lövés 3.000.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Liszli István
2011
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Marosvölgyi Ádám
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Patay Zéta
2009
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Damir
2010
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vajda Martin 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 168,0 0 Ezüstjelvény
2 Marosvölgyi Ádám 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 134,0 0 -
3 Patay Zéta 2009. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 112,0 0 -
4 Taragyia Damir 2010. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 103,0 0 -
5 Liszli István 2011. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 91,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Batiz Lilla Tea
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mózsi Anna
2005
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mózsi Anna 2005. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 Ezüstjelvény
2 Batiz Lilla Tea 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 Bronzjelvény
3 Kismődi Nóra 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 Ezüstjelvény
2 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 Bronzjelvény
3 Szabó Zsombor 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 155,0 0 -
4 Kovács Áron 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 140,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 I. osztály
2 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 II. osztály
3 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 163,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Keszthelyi Ádám
2002
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 II. osztály
2 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 0 II. osztály
3 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 0 II. osztály
4 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 0 III. osztály
5 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 0 III. osztály
6 Keszthelyi Ádám 2002. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 IV. osztály
7 Zádori Tamás 1968. Bácsbokodi LTSzE 162,0 0 IV. osztály
8 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 IV. osztály
9 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 0 IV. osztály
10 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 147,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 344,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Liszli István
2011
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Marosvölgyi Ádám
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Patay Zéta
2009
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Damir
2010
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Taragyia Damir 2010. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 245,0 0 -
2 Patay Zéta 2009. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 231,0 0 -
3 Marosvölgyi Ádám 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 227,0 0 -
4 Liszli István 2011. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 144,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Batiz Lilla Tea
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mózsi Anna
2005
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mózsi Anna 2005. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 336,0 0 Bronzjelvény
2 Batiz Lilla Tea 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 332,0 0 Bronzjelvény
3 Kismődi Nóra 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 291,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jenei Marcell Gábor
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 367,0 0 Aranyjelvény
2 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 326,0 0 -
3 Illés Gergely Levente 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 310,0 0 -
4 Kovács Áron 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 265,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keszthelyi Ádám
2002
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keszthelyi Ádám 2002. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 470,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 560,0 0 II. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 543,0 0 III. osztály
3 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 532,0 0 IV. osztály
4 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 531,0 0 IV. osztály
5 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 515,0 0 IV. osztály
6 Zádori Tamás 1968. Bácsbokodi LTSzE 499,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécs Városi LK
Hunyadi Péter
2008
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gelencsér Zsombor Ákos 2008. Pécs Városi LK 134,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Huszta Csaba
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszta Csaba 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 114,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécs Városi LK
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 198,0 0 -
2 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 189,0 0 -
3 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 187,0 0 -
4 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 182,0 0 -
5 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 177,0 0 -
6 Várkonyi Emma Róza 2010. Pécs Városi LK 167,0 0 -
7 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 162,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Várkonyi Botond Balázs
2008
Pécs Városi LK
Miklós Nimród Bendegúz
2009
Pécs Városi LK
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Karácsony Karion
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 172,0 0 Aranyjelvény
2 Halmai-Tucsek Nimród 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 165,0 0 Aranyjelvény
3 Miklós Nimród Bendegúz 2009. Pécs Városi LK 162,0 0 Aranyjelvény
4 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 160,0 0 Ezüstjelvény
5 Karácsony Karion 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 134,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 391,0 0 Aranyjelvény
2 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 0 Aranyjelvény
3 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 364,0 0 Aranyjelvény
4 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 356,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 377,0 0 Aranyjelvény
2 Halmai-Tucsek Nimród 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 336,0 0 Bronzjelvény
3 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 314,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Piti Panna Réka
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 388,4 0 Ezüstjelvény
2 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 385,6 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 408,9 0 Aranyjelvény
2 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 399,8 0 Aranyjelvény
3 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 393,7 0 Aranyjelvény
4 Fotiadis Dávid 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 378,2 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 620,1 0 Ifjú Mester
2 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 589,4 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 613,7 0 Aranyjelvény
2 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 611,4 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Biatovszki Mira
1992
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki Mira 1992. UTE 621,5 0 I. osztály
2 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 598,8 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély