II. Budakeszi Target Sprint Kupa

Versenyengedély szám
107/Ts-04/02/2022
A verseny szervezője
VASAS SC
A verseny helyszíne
2092 Budakeszi, Márity László u. 19.
A verseny kezdete
2022-04-23
A verseny vége
2022-04-23
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Ullrich Anissza Lujza
2011
VASAS SC
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Zsanna 2011. Csepel LE 06:47:00 0 -
2 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 07:10:00 0 -
3 Ullrich Anissza Lujza 2011. VASAS SC 07:20:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Harangozó Gergő
2009
VASAS SC
Grauer Áron
2010
VASAS SC
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Csonka Áron
2008
VASAS SC
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 05:54:00 0 -
2 Harangozó Gergő 2009. VASAS SC 06:25:00 0 -
3 Lázár Noel 2008. Csepel LE 06:33:00 0 -
4 Fekete Boldizsár 2010. VASAS SC 06:43:00 0 -
5 Grauer Áron 2010. VASAS SC 09:58:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csikász Panni 2008. VASAS SC 05:34:00 0 -
2 Bozóki Laura 2006. VASAS SC 06:35:00 0 -
3 Lázár Míra 2006. Csepel LE 06:36:00 0 -
4 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC 06:49:00 0 -
5 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:29:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 05:13:00 0 -
2 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 05:29:00 0 -
3 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 05:34:00 0 -
4 Holló Martin 2007. VASAS SC 05:44:00 0 -
5 Kunos László 2007. VASAS SC 05:48:00 0 -
6 Semsei Bertalan 2005. Csepel LE 08:45:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fatter Benett Benjámin 2004. BHSE 06:07:00 0 -
2 Nagybányai-Nagy Balázs 2004. Csepel LE 06:29:00 0 -
3 Czuczor Benjamin 2004. VASAS SC 07:58:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC 06:04:00 0 -
2 Kanczler Zsófia 2000. VASAS SC 07:27:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Csák Bojta Máté
2001
UTE
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Seres Flórián
1993
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Büki Dávid 1995. Miskolci Honvéd Sportegyesület 04:47:00 0 -
2 Seres Flórián 1993. BHSE 04:51:00 0 -
3 Csák Bojta Máté 2001. UTE 05:54:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Senior (férfiak) férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Ullrich Anissza Lujza
2011
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Lázár Zsanna
2011
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csikász Panni 2008. VASAS SC 06:37:00 0 -
2 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 08:23:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Harangozó Gergő
2009
VASAS SC
Grauer Áron
2010
VASAS SC
Lázár Noel
2008
Csepel LE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 08:54:00 0 -
2 Fekete Boldizsár 2010. VASAS SC 09:47:00 0 -
3 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 09:48:00 0 -
4 Lázár Noel 2008. Csepel LE 10:19:00 0 -
5 Harangozó Gergő 2009. VASAS SC 10:52:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozóki Laura 2006. VASAS SC 07:02:00 0 -
2 Kovács Oroszlán Anna Réka 2006. VASAS SC 08:03:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Semsei Bertalan
2005
Csepel LE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 06:03:00 0 -
2 Semsei Bertalan 2005. Csepel LE 06:11:00 0 -
3 Kunos László 2007. VASAS SC 06:22:00 0 -
4 Holló Martin 2007. VASAS SC 06:54:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czuczor Benjamin
2004
VASAS SC
Nagybányai-Nagy Balázs
2004
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Balázs 2004. Csepel LE 06:08:00 0 -
2 Czuczor Benjamin 2004. VASAS SC 10:12:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC 07:03:00 0 -
2 Kanczler Zsófia 2000. VASAS SC 08:11:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Senior (férfiak) férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csikász Panni 2008. VASAS SC 07:44:00 0 -
2 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 09:17:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 07:30:00 0 -
2 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 08:07:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 06:24:00 0 -
2 Bozóki Laura 2006. VASAS SC 07:51:00 0 -
3 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 08:59:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holló Martin
2007
VASAS SC
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Kunos László
2007
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holló Martin 2007. VASAS SC 07:18:00 0 -
2 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 08:37:00 0 -
3 Kunos László 2007. VASAS SC 08:46:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Alala Sabri
2000
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Senior (férfiak) férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély