ALBA 2 Minősítő lövészverseny

Versenyengedély szám
109/B-05/13/2022

Tisztelt Sporttársak!

A verseny májusról elhalasztott versenyt júliusban rendezzük meg!

Megértésüket megköszönve!

A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2022-07-09
A verseny vége
2022-07-09
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
2 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Korepanov Alekszej
1971
Tordas SE
Czaun József László
1970
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Rábai Zsombor
2002
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Gárdonyi Sportlövő Klub
Gebula Béla Ákos
1971
Alba Volán SC
Kocsis Sándor
1971
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 188,0 0 I. osztály
2 Czaun József László 1970. Veszprémi Sportlövész Egyesület 188,0 0 I. osztály
3 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 186,0 0 I. osztály
4 Németh Ferenc 1963. UTE 186,0 0 I. osztály
5 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 184,0 0 I. osztály
6 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 183,0 0 I. osztály
7 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 180,0 0 I. osztály
8 Sütő Zoltán 1978. UTE 179,0 0 I. osztály
9 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 176,0 0 I. osztály
10 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 176,0 0 I. osztály
11 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 175,0 0 I. osztály
12 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
13 Korepanov Alekszej 1971. Tordas SE 173,0 0 I. osztály
14 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 171,0 0 I. osztály
15 Kazó Zsolt 1970. Fókusz Lövészklub 169,0 0 I. osztály
16 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 162,0 0 I. osztály
17 Pajor János Tibor 1981. Alba Volán SC 155,0 0 I. osztály
18 Rábai Zsombor 2002. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 142,0 0 II. osztály
19 Kocsis Sándor 1971. Alba Volán SC 135,0 0 II. osztály
20 Gebula Béla Ákos 1971. Alba Volán SC 123,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Hach László
1954
Sasszem SE
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Ispán László
1957
Tordas SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 170,0 0 I. osztály
2 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 163,0 0 I. osztály
3 Hach László 1954. Sasszem SE 139,0 0 II. osztály
4 Ispán László 1957. Tordas SE 138,0 0 II. osztály
5 Böröczky Gábor 1957. Alba Volán SC 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 179,0 0 I. osztály
2 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 149,0 0 I. osztály
3 Farkas László 1950. Alba Volán SC 109,0 0 III. osztály
4 Horváth József Antal 1946. Alba Volán SC 67,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 124,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Korepanov Alekszej
1971
Tordas SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Rábai Zsombor
2002
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Fűrész László
1986
Sasszem SE
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Gárdonyi Sportlövő Klub
Gebula Béla Ákos
1971
Alba Volán SC
Kocsis Sándor
1971
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 193,0 0 I. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 184,0 0 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. UTE 180,0 0 I. osztály
4 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 180,0 0 I. osztály
5 Németh Ferenc 1963. UTE 178,0 0 I. osztály
6 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 177,0 0 I. osztály
7 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 171,0 0 I. osztály
8 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 170,0 0 I. osztály
9 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 170,0 0 I. osztály
10 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 168,0 0 I. osztály
11 Korepanov Alekszej 1971. Tordas SE 164,0 0 I. osztály
12 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 159,0 0 I. osztály
13 Pajor János Tibor 1981. Alba Volán SC 155,0 0 I. osztály
14 Kazó Zsolt 1970. Fókusz Lövészklub 149,0 0 II. osztály
15 Butenkov Attila 1969. Gárdonyi Sportlövő Klub 146,0 0 II. osztály
16 Rábai Zsombor 2002. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 140,0 0 II. osztály
17 Fűrész László 1986. Sasszem SE 131,0 0 II. osztály
18 Gebula Béla Ákos 1971. Alba Volán SC 129,0 0 III. osztály
19 Kocsis Sándor 1971. Alba Volán SC 122,0 0 III. osztály
20 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Ispán László
1957
Tordas SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 180,0 0 I. osztály
2 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 177,0 0 I. osztály
3 Böröczky Gábor 1957. Alba Volán SC 131,0 0 II. osztály
4 Ispán László 1957. Tordas SE 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 182,0 0 I. osztály
2 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 104,0 0 III. osztály
3 Farkas László 1950. Alba Volán SC 93,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Korepanov Alekszej
1971
Tordas SE
Rábai Zsombor
2002
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Korepanov Alekszej 1971. Tordas SE 236,0 0 II. osztály
2 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 182,0 0 -
3 Rábai Zsombor 2002. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 153,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Rábai Zsombor
2002
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 276,0 0 I. osztály
2 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 256,0 0 II. osztály
3 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 244,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély