ALBA 3 Minősítő lövészverseny

Versenyengedély szám
251/B-08/15/2022
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2022-08-27
A verseny vége
2022-08-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Berkó Melánia Csilla
1993
Sasszem SE
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 168,0 0 I. osztály
2 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 143,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Móré Attila dr
1965
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Pap Gábor
1970
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Sütő Zoltán
1978
UTE
Németh Ferenc
1963
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. UTE 188,0 0 I. osztály
2 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 185,0 0 I. osztály
3 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 183,0 0 I. osztály
4 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 182,0 0 I. osztály
5 Sütő Zoltán 1978. UTE 182,0 0 I. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 180,0 0 I. osztály
7 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 178,0 0 I. osztály
8 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 177,0 0 I. osztály
9 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 170,0 0 I. osztály
10 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
11 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 165,0 0 I. osztály
12 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 149,0 0 II. osztály
13 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 186,0 0 I. osztály
2 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 178,0 0 I. osztály
3 Fehér Mihály 1959. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
4 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 148,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 180,0 0 I. osztály
2 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 156,0 0 I. osztály
3 Horváth József Antal 1946. Alba Volán SC 84,0 0 IV. osztály
4 Farkas László 1950. Alba Volán SC 80,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berkó Melánia Csilla
1993
Sasszem SE
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Varga András
1964
Ajkai TTE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Pap Gábor
1970
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Klock Barnabás
1990
Sasszem SE
Klock Ferenc
1962
Sasszem SE
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sütő Zoltán 1978. UTE 183,0 0 I. osztály
2 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 182,0 0 I. osztály
3 Németh Ferenc 1963. UTE 181,0 0 I. osztály
4 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 180,0 0 I. osztály
5 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 180,0 0 I. osztály
6 Klock Barnabás 1990. Sasszem SE 175,0 0 I. osztály
7 Klock Ferenc 1962. Sasszem SE 173,0 0 I. osztály
8 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 169,0 0 I. osztály
9 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 168,0 0 I. osztály
10 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
11 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 164,0 0 I. osztály
12 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 156,0 0 I. osztály
13 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 136,0 0 II. osztály
14 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 103,0 0 -
15 Varga András 1964. Ajkai TTE 75,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 177,0 0 I. osztály
2 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 170,0 0 I. osztály
3 Fehér Mihály 1959. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
4 Böröczky Gábor 1957. Alba Volán SC 134,0 0 II. osztály
5 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 127,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 160,0 0 I. osztály
2 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 127,0 0 II. osztály
3 Farkas László 1950. Alba Volán SC 90,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palik Péter Zsombor
2008
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palik Péter Zsombor 2008. Sasszem SE 250,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 284,0 0 I. osztály
2 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 237,0 0 II. osztály
3 Fehér Mihály 1959. Alba Volán SC 232,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély