2022 évi Dunántúli Regionális Kupa I.forduló

Versenyengedély szám
112/B-04/31/2022
A verseny szervezője
Zala Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
8900 Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2022-04-23
A verseny vége
2022-04-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500Ft/Fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 192,0 0 I. osztály
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 176,0 0 I. osztály
3 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 II. osztály
2 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 169,0 0 III. osztály
3 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 152,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula Ferenc
2010
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 8 II. osztály
2 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 6 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 180,0 0 II. osztály
4 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 III. osztály
5 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 175,0 0 III. osztály
6 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 174,0 0 III. osztály
7 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 166,0 0 IV. osztály
8 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 IV. osztály
9 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 IV. osztály
10 Tóth Gyula Ferenc 2010. Göcsej Sportlövész Egyesület 135,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Téli Erzsébet
1961
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 163,0 0 I. osztály
2 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 138,0 0 II. osztály
3 Téli Erzsébet 1961. Zalaegerszegi PLE 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 187,0 0 I. osztály
2 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 186,0 0 I. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 I. osztály
4 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 178,0 0 I. osztály
5 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 I. osztály
6 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 174,0 0 I. osztály
7 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 169,0 0 I. osztály
8 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 159,0 0 I. osztály
9 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 151,0 0 I. osztály
10 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 146,0 0 II. osztály
11 Gál László Antal 1965. Zalaegerszegi PLE 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 179,0 0 I. osztály
2 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 I. osztály
3 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 I. osztály
4 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 164,0 0 I. osztály
5 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 151,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Téli Erzsébet
1961
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Téli Erzsébet 1961. Zalaegerszegi PLE 142,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Gál László Antal
1965
Zalaegerszegi PLE
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 189,0 0 I. osztály
2 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 187,0 0 I. osztály
3 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 185,0 0 I. osztály
4 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
5 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 178,0 0 I. osztály
6 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 0 I. osztály
7 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 175,0 0 I. osztály
8 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 173,0 0 I. osztály
9 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 157,0 0 I. osztály
10 Gál László Antal 1965. Zalaegerszegi PLE 155,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 173,0 0 I. osztály
2 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
3 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 0 I. osztály
4 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 157,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 286,0 0 I. osztály
2 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 284,0 0 I. osztály
3 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 237,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély