Debrő Kupa

Versenyengedély szám
114/B-05/14/2022
A verseny szervezője
Feldebrői Lövész Klub
A verseny helyszíne
3352, Feldebrő Lőtér (Dózsa Gy. út végén balra, külterület)
A verseny kezdete
2022-05-15
A verseny vége
2022-05-22
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Egyéniben 1500Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Szávai Patrik
1998
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szűcs Zoltán
1955
Feldebrői Lövész Klub
Lénárt András dr.
1959
VAMAV LSK
Major Gyula dr
1969
VAMAV LSK
Jakab Gábor
1958
VAMAV LSK
Balázs Zoltán
1965
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 194,0 0 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 191,0 0 I. osztály
3 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 189,0 0 I. osztály
4 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 187,0 0 I. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 186,0 5 I. osztály
6 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 186,0 4 I. osztály
7 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 186,0 2 I. osztály
8 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 185,0 3 I. osztály
9 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 185,0 0 I. osztály
10 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 184,0 0 I. osztály
11 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 181,0 0 I. osztály
12 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 179,0 0 I. osztály
13 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 178,0 0 I. osztály
14 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
15 Szűcs Zoltán 1955. Feldebrői Lövész Klub 171,0 0 I. osztály
16 Szávai Patrik 1998. Budapesti Mesterlövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
17 Vajda Zoltán 1976. Feldebrői Lövész Klub 166,0 0 I. osztály
18 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 161,0 0 I. osztály
19 Lénárt András dr. 1959. VAMAV LSK 160,0 0 I. osztály
20 Balázs Zoltán 1965. VAMAV LSK 159,0 0 I. osztály
21 Major Gyula dr 1969. VAMAV LSK 158,0 0 I. osztály
22 Jakab Gábor 1958. VAMAV LSK 157,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bíró Gábor
1981
Feldebrői Lövész Klub
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balázs Zoltán
1965
VAMAV LSK
Major Gyula dr
1969
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 192,0 0 I. osztály
2 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 187,0 3 I. osztály
3 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 187,0 2 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 185,0 4 I. osztály
5 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 185,0 0 I. osztály
6 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 183,0 0 I. osztály
7 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
8 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 I. osztály
9 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 177,0 2 I. osztály
10 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 177,0 1 I. osztály
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 177,0 0 I. osztály
12 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 175,0 0 I. osztály
13 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 174,0 0 I. osztály
14 Bíró Gábor 1981. Feldebrői Lövész Klub 169,0 0 I. osztály
15 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 166,0 0 I. osztály
16 Balázs Zoltán 1965. VAMAV LSK 162,0 0 I. osztály
17 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 161,0 0 I. osztály
18 Major Gyula dr 1969. VAMAV LSK 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 183,0 0 II. osztály
2 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 176,0 0 II. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 176,0 0 II. osztály
4 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 174,0 0 II. osztály
5 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 174,0 0 II. osztály
6 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 170,0 0 II. osztály
7 Vajda Zoltán 1976. Feldebrői Lövész Klub 165,0 0 II. osztály
8 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 164,0 0 II. osztály
9 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 163,0 0 II. osztály
10 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 159,0 0 III. osztály
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 151,0 0 III. osztály
12 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 146,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Szűcs Zoltán
1955
Feldebrői Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 282,0 0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 280,0 0 I. osztály
3 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 270,0 0 I. osztály
4 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 256,0 0 II. osztály
5 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 221,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély