Minősítő verseny APLE 6

Versenyengedély szám
198/B-06/16/2022
A verseny szervezője
APLE
A verseny helyszíne
Budapest, XIII. kerület Tahi út 9-11.
A verseny kezdete
2022-06-24
A verseny vége
2022-06-24
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
-
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Bódis Krisztián Lajos dr
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Wágner Zoltán
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Cserna Károly
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Zsolt
1967
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Tamás
1991
Kiskunlacházi Községi LK
Barta Attila
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Pesti István
1979
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Károly dr
1981
Kiskunlacházi Községi LK
Bokrossy Zoltán
1963
APLE
Dadai Tibor ifj.
1970
APLE
Freiherr von Bölcsházy Gábor dr.
1968
APLE
Kertész Viktor
1973
APLE
Kürti Benedek
1960
APLE
Langermann Judit dr.
1964
APLE
Murai Dan Titusz
1964
APLE
Pósán Gergely Gábor
1988
APLE
Tamás Antal
1967
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Veress Gábor
1972
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 173,0 0 I. osztály
2 Barta Attila 1977. Kiskunlacházi Községi LK 172,0 0 I. osztály
3 Pesti István 1979. Kiskunlacházi Községi LK 170,0 0 I. osztály
4 Veress Gábor 1972. APLE 169,0 0 I. osztály
5 Novák Tamás 1991. Kiskunlacházi Községi LK 162,0 0 I. osztály
6 Nagy Károly dr 1981. Kiskunlacházi Községi LK 161,0 0 I. osztály
7 Cserna Károly 1977. Kiskunlacházi Községi LK 160,0 0 I. osztály
8 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 158,0 0 I. osztály
9 Novák Zsolt 1967. Kiskunlacházi Községi LK 155,0 0 I. osztály
10 Wágner Zoltán 1971. Kiskunlacházi Községi LK 154,0 0 I. osztály
11 Bódis Krisztián Lajos dr 1984. Kiskunlacházi Községi LK 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bognár Lajos
1955
Kiskunlacházi Községi LK
Bringye János
1953
APLE
Fabók Tibor
1955
APLE
Ficsor László
1956
APLE
Kacamakisz Nikosz
1956
APLE
Kerekes Imre
1954
APLE
Sebők Attila
1957
APLE
Szász György
1954
APLE
Ámon György
1959
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kresalek Ottó László 1958. APLE 178,0 0 I. osztály
2 Bognár Lajos 1955. Kiskunlacházi Községi LK 143,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Horváth Pál
1948
Kiskunlacházi Községi LK
Mikl Péter
1944
APLE
Réthy Endre
1944
APLE
Vutskits Zsolt dr.
1944
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 143,0 0 I. osztály
2 Horváth Pál 1948. Kiskunlacházi Községi LK 140,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Bódis Krisztián Lajos dr
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Wágner Zoltán
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Cserna Károly
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Zsolt
1967
Kiskunlacházi Községi LK
Novák Tamás
1991
Kiskunlacházi Községi LK
Barta Attila
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Pesti István
1979
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Károly dr
1981
Kiskunlacházi Községi LK
Bokrossy Zoltán
1963
APLE
Dadai Tibor ifj.
1970
APLE
Freiherr von Bölcsházy Gábor dr.
1968
APLE
Kertész Viktor
1973
APLE
Kürti Benedek
1960
APLE
Langermann Judit dr.
1964
APLE
Murai Dan Titusz
1964
APLE
Pósán Gergely Gábor
1988
APLE
Tamás Antal
1967
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barta Attila 1977. Kiskunlacházi Községi LK 162,0 0 I. osztály
2 Cserna Károly 1977. Kiskunlacházi Községi LK 160,0 0 I. osztály
3 Pesti István 1979. Kiskunlacházi Községi LK 159,0 0 I. osztály
4 Novák Zsolt 1967. Kiskunlacházi Községi LK 158,0 0 I. osztály
5 Bódis Krisztián Lajos dr 1984. Kiskunlacházi Községi LK 157,0 0 I. osztály
6 Novák Tamás 1991. Kiskunlacházi Községi LK 153,0 0 I. osztály
7 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 151,0 0 I. osztály
8 Wágner Zoltán 1971. Kiskunlacházi Községi LK 150,0 0 I. osztály
9 Nagy Károly dr 1981. Kiskunlacházi Községi LK 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartus György dr.
1961
Kiskunlacházi Községi LK
Bringye János
1953
APLE
Fabók Tibor
1955
APLE
Ficsor László
1956
APLE
Kacamakisz Nikosz
1956
APLE
Kerekes Imre
1954
APLE
Sebők Attila
1957
APLE
Szász György
1954
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartus György dr. 1961. Kiskunlacházi Községi LK 142,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Horváth Pál
1948
Kiskunlacházi Községi LK
Mikl Péter
1944
APLE
Réthy Endre
1944
APLE
Vutskits Zsolt dr.
1944
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 134,0 0 II. osztály
2 Horváth Pál 1948. Kiskunlacházi Községi LK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Bódis Krisztián Lajos dr
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Wágner Zoltán
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Cserna Károly
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Károly dr
1981
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wágner Zoltán 1971. Kiskunlacházi Községi LK 272,0 0 I. osztály
2 Ács Imre 1965. Kiskunlacházi Községi LK 270,0 0 I. osztály
3 Cserna Károly 1977. Kiskunlacházi Községi LK 264,0 0 I. osztály
4 Nagy Károly dr 1981. Kiskunlacházi Községi LK 264,0 0 I. osztály
5 Bódis Krisztián Lajos dr 1984. Kiskunlacházi Községi LK 263,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bringye János
1953
APLE
Fabók Tibor
1955
APLE
Ficsor László
1956
APLE
Kacamakisz Nikosz
1956
APLE
Kerekes Imre
1954
APLE
Sebők Attila
1957
APLE
Szász György
1954
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bringye János 1953. APLE 210,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Horváth Pál
1948
Kiskunlacházi Községi LK
Mikl Péter
1944
APLE
Réthy Endre
1944
APLE
Vutskits Zsolt dr.
1944
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 173,0 0 II. osztály
2 Horváth Pál 1948. Kiskunlacházi Községi LK 165,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély