Barátság Kupa

Versenyengedély szám
157/B-06/04/2022
A verseny szervezője
Városföldi SE
A verseny helyszíne
Városföldi Sport Egyesület lőtere
A verseny kezdete
2022-06-04
A verseny vége
2022-06-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
20 lövés, 2000 Ft/40 lövés, 2500 Ft/60 lövés, 3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 169,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 177,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Tóth Dániel
2001
Vízügyi Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Kapcsos László
1959
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 176,0 0 I. osztály
2 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 163,0 0 III. osztály
3 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 129,0 0 -
4 Tóth Dániel 2001. Vízügyi Lövészklub 126,0 0 -
5 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 117,0 0 -
6 Kapcsos László 1959. Csepel LE 92,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 468,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 468,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Kapcsos László
1959
Csepel LE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 523,0 0 IV. osztály
2 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 498,0 0 -
3 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 479,0 0 -
4 Kapcsos László 1959. Csepel LE 422,0 0 -
5 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 410,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gál Janka
2009
Bácsbokodi LTSzE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gál Janka 2009. Bácsbokodi LTSzE 156,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schultz Antal Arnold
2010
Bácsbokodi LTSzE
Szeitz Levente
2008
Bácsbokodi LTSzE
Sánta Dávid
2008
Bácsbokodi LTSzE
Farkas Roland
2009
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szeitz Levente 2008. Bácsbokodi LTSzE 162,0 0 Bronzjelvény
2 Sánta Dávid 2008. Bácsbokodi LTSzE 154,0 0 -
3 Farkas Roland 2009. Városföldi SE 145,0 0 -
4 Schultz Antal Arnold 2010. Bácsbokodi LTSzE 84,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 180,0 0 Aranyjelvény
2 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 175,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 163,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 171,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 179,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Bajusz Szilárd
1980
Községi Lövészklub Bácsborsód
Ágfalvi György
1980
Községi Lövészklub Bácsborsód
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Tóth Dániel
2001
Vízügyi Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 184,0 0 II. osztály
2 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 184,0 0 II. osztály
3 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 182,0 0 II. osztály
4 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 178,0 0 III. osztály
5 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 174,0 0 III. osztály
6 Nagy István 1947. Városföldi SE 172,0 0 III. osztály
7 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 III. osztály
8 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 167,0 0 IV. osztály
9 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 IV. osztály
10 Zádori Tamás 1968. Bácsbokodi LTSzE 160,0 2 IV. osztály
11 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 160,0 0 IV. osztály
12 Ágfalvi György 1980. Községi Lövészklub Bácsborsód 157,0 0 IV. osztály
13 Bajusz Szilárd 1980. Községi Lövészklub Bácsborsód 155,0 0 IV. osztály
14 Tóth Dániel 2001. Vízügyi Lövészklub 148,0 0 -
15 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 136,0 0 -
16 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 121,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gál Janka
2009
Bácsbokodi LTSzE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 357,0 0 Ezüstjelvény
2 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 344,0 0 Ezüstjelvény
3 Gál Janka 2009. Bácsbokodi LTSzE 294,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szeitz Levente
2008
Bácsbokodi LTSzE
Sánta Dávid
2008
Bácsbokodi LTSzE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Farkas Roland
2009
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szeitz Levente 2008. Bácsbokodi LTSzE 342,0 0 Bronzjelvény
2 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 320,0 0 -
3 Farkas Roland 2009. Városföldi SE 294,0 0 -
4 Sánta Dávid 2008. Bácsbokodi LTSzE 285,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 162,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 538,0 0 IV. osztály
2 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 511,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Kapcsos László
1959
Csepel LE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 561,0 0 II. osztály
2 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 556,0 0 III. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 540,0 0 III. osztály
4 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 539,0 0 IV. osztály
5 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 538,0 0 IV. osztály
6 Zádori Tamás 1968. Bácsbokodi LTSzE 504,0 0 IV. osztály
7 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 502,0 0 IV. osztály
8 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 490,0 0 -
9 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 486,0 0 -
10 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 478,0 0 -
11 Kapcsos László 1959. Csepel LE 376,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 182,0 0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 180,0 0 I. osztály
3 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 175,0 0 I. osztály
4 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 174,0 0 I. osztály
5 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 155,0 0 I. osztály
6 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 124,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Gálovits Tamás
1977
Bácsbokodi LTSzE
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Bajusz Szilárd
1980
Községi Lövészklub Bácsborsód
Mrekva Tamás
1976
Községi Lövészklub Bácsborsód
Nébl András
2005
Községi Lövészklub Bácsborsód
Nébl Zsolt
1978
Községi Lövészklub Bácsborsód
Ágfalvi György
1980
Községi Lövészklub Bácsborsód
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Tóth Dániel
2001
Vízügyi Lövészklub
Lukács Imre ifj
1986
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 190,0 0 I. osztály
2 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 183,0 0 I. osztály
3 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 179,0 0 I. osztály
4 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 175,0 0 I. osztály
5 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 169,0 0 I. osztály
6 Gálovits Tamás 1977. Bácsbokodi LTSzE 168,0 0 I. osztály
7 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 3 I. osztály
8 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 163,0 1 I. osztály
9 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 162,0 0 I. osztály
10 Bajusz Szilárd 1980. Községi Lövészklub Bácsborsód 159,0 0 I. osztály
11 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 156,0 0 I. osztály
12 Zádori Tamás 1968. Bácsbokodi LTSzE 154,0 0 I. osztály
13 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 151,0 0 I. osztály
14 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 149,0 0 II. osztály
15 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 145,0 0 II. osztály
16 Ágfalvi György 1980. Községi Lövészklub Bácsborsód 141,0 0 II. osztály
17 Tóth Dániel 2001. Vízügyi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
18 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 121,0 0 III. osztály
19 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 92,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Kapcsos László
1959
Csepel LE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 188,0 0 I. osztály
2 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 183,0 0 I. osztály
3 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 0 I. osztály
4 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 176,0 0 I. osztály
5 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 153,0 0 I. osztály
6 Kapcsos László 1959. Csepel LE 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 0 I. osztály
2 Nagy István 1947. Városföldi SE 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 270,0 0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 259,0 0 I. osztály
3 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 246,0 0 II. osztály
4 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 196,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 262,0 0 I. osztály
2 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 257,0 0 II. osztály
3 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 253,0 0 II. osztály
4 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 251,0 0 II. osztály
5 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 249,0 0 II. osztály
6 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 244,0 0 II. osztály
7 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 230,0 0 II. osztály
8 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 181,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 244,0 0 II. osztály
2 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 235,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély