Városföldi Falunap Kupa

Versenyengedély szám
240/B-08/08/2022
A verseny szervezője
Városföldi SE
A verseny helyszíne
Városföldi Sport Egyesület lőtere
A verseny kezdete
2022-08-20
A verseny vége
2022-08-21
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
20 lövés, 2000 Ft/40 lövés, 2500 Ft/60 lövés, 3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 145,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 159,0 0 III. osztály
2 Komáromi Csaba 1968. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 141,0 0 IV. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 105,0 0 -
4 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 52,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 478,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 510,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 516,0 0 -
2 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 494,0 0 -
3 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 459,0 0 -
4 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 445,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Roland
2009
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 179,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 170,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 161,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 188,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 179,0 0 II. osztály
2 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 140,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 185,0 0 II. osztály
2 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 181,0 0 II. osztály
3 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 180,0 0 II. osztály
4 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 178,0 0 III. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 0 III. osztály
6 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 167,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Városföldi SE 181,0 0 I. osztály
2 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 176,0 0 I. osztály
2 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 171,0 0 I. osztály
3 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 163,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Simon Gábor
1976
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 183,0 0 I. osztály
2 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 180,0 0 I. osztály
3 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 172,0 0 I. osztály
4 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 171,0 0 I. osztály
5 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 167,0 0 I. osztály
6 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 158,0 3 I. osztály
7 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 158,0 1 I. osztály
8 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 155,0 0 I. osztály
9 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 146,0 0 II. osztály
10 Simon Gábor 1976. Városföldi SE 118,0 0 IV. osztály
11 Komáromi Csaba 1968. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 113,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 175,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 173,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Városföldi SE 167,0 0 I. osztály
2 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 268,0 0 I. osztály
2 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 267,0 0 I. osztály
3 Komáromi Csaba 1968. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 263,0 0 I. osztály
4 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 248,0 0 II. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 241,0 0 II. osztály
6 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 240,0 0 II. osztály
7 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 193,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 210,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 340,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 360,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 552,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 478,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 567,0 0 II. osztály
2 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 536,0 0 IV. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 534,0 0 IV. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 521,0 7 IV. osztály
5 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 521,0 5 IV. osztály
6 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 501,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 536,0 0 IV. osztály
2 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 477,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély