Minősítő Verseny Ács

Versenyengedély szám
149/B-04/36/2022
A verseny szervezője
Ácsi Kinizsi Sport Klub
A verseny helyszíne
ÁCSI KINIZSI külső lőtér
A verseny kezdete
2022-04-24
A verseny vége
2022-04-24
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Ácsi Kinizsi tagoknak pisztoly 1500, korong 3500, másoknak pisztoly 3000, korong 7000 verszenyszámonként.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Gergő
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Voda Miklós
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Róbert
1972
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Szalay István Kálmán
1973
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalay István Kálmán 1973. Ácsi Kinizsi Sport Klub 167,0 0 I. osztály
2 Voda Miklós 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 157,0 0 I. osztály
3 Voda Róbert 1972. Ácsi Kinizsi Sport Klub 153,0 0 I. osztály
4 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 149,0 0 II. osztály
5 Kiss Gergő 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 147,0 0 II. osztály
6 Bende Péter 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 144,0 0 II. osztály
7 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 143,0 0 II. osztály
8 Pok Tamás 1974. Ácsi Kinizsi Sport Klub 140,0 0 II. osztály
9 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 137,0 0 II. osztály
10 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 133,0 0 II. osztály
11 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 130,0 0 II. osztály
12 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 137,0 0 II. osztály
2 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Gergő
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Péter Dániel
1997
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Miklós
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Róbert
1972
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Vadas Zoltán
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth Gergő
1991
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth János
1969
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Szalay István Kálmán
1973
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 170,0 0 I. osztály
2 Horváth János 1969. Ácsi Kinizsi Sport Klub 167,0 0 I. osztály
3 Péter Dániel 1997. Ácsi Kinizsi Sport Klub 164,0 0 I. osztály
4 Horváth Gergő 1991. Ácsi Kinizsi Sport Klub 161,0 0 I. osztály
5 Szalay István Kálmán 1973. Ácsi Kinizsi Sport Klub 157,0 0 I. osztály
6 Voda Miklós 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 156,0 0 I. osztály
7 Voda Róbert 1972. Ácsi Kinizsi Sport Klub 153,0 0 I. osztály
8 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 151,0 0 I. osztály
9 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 150,0 0 I. osztály
10 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 148,0 0 II. osztály
11 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 147,0 0 II. osztály
12 Folny Marc 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 146,0 0 II. osztály
13 Pok Tamás 1974. Ácsi Kinizsi Sport Klub 144,0 0 II. osztály
14 Bende Péter 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 141,0 0 II. osztály
15 Kiss Gergő 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 137,0 0 II. osztály
16 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 134,0 0 II. osztály
17 Vadas Zoltán 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 130,0 0 II. osztály
18 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 128,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 148,0 0 II. osztály
2 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 147,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Király Csaba
1984
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Vadas Zoltán
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Szalay István Kálmán
1973
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Király Csaba 1984. Ácsi Kinizsi Sport Klub 42,0 0 Aranyjelvény
2 Szalay István Kálmán 1973. Ácsi Kinizsi Sport Klub 40,0 0 Aranyjelvény
3 Bende Péter 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 35,0 0 Ezüstjelvény
4 Vadas Zoltán 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 33,0 0 Ezüstjelvény
5 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 30,0 0 Ezüstjelvény
6 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 28,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély