B-Pro rapid shooting minősítő

Versenyengedély szám
159/Sz-06/01/2022
A verseny szervezője
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
A verseny helyszíne
1097 Budapest, Péceli utca 2.
A verseny kezdete
2022-06-04
A verseny vége
2022-06-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000/ divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Deák Attila
1980
Rapid Sportlövész LE
Gál Tibor
1974
Rapid Sportlövész LE
Nagy Zoltán
1972
Rapid Sportlövész LE
Németh Eleonóra
1974
Rapid Sportlövész LE
Racskó András
1971
Rapid Sportlövész LE
Racskó Ibolya
1977
Rapid Sportlövész LE
Szebenyi István
1969
Rapid Sportlövész LE
György Roland Tibold
1983
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 79,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 79,0 0 II. osztály
4 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Majer Attila
1970
Fővárosi Pénzügyőr LK
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Németh László
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Deák Attila
1980
Rapid Sportlövész LE
Gál Tibor
1974
Rapid Sportlövész LE
Nagy Zoltán
1972
Rapid Sportlövész LE
Németh Eleonóra
1974
Rapid Sportlövész LE
Racskó András
1971
Rapid Sportlövész LE
Racskó Ibolya
1977
Rapid Sportlövész LE
Szebenyi István
1969
Rapid Sportlövész LE
Kószás Erik
1990
Ludovika Sportegyesület
Tóth Csaba
1965
Ludovika Sportegyesület
György Roland Tibold
1983
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh László 1972. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Nagy Zoltán 1972. Rapid Sportlövész LE 99,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 92,0 0 II. osztály
4 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 89,0 0 II. osztály
5 Kószás Erik 1990. Ludovika Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
6 Racskó András 1971. Rapid Sportlövész LE 77,0 0 II. osztály
7 Nádasdi Róbert 1959. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
8 György Roland Tibold 1983. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 75,0 0 II. osztály
9 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 69,0 0 II. osztály
10 Tóth Csaba 1965. Ludovika Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
11 Németh Eleonóra 1974. Rapid Sportlövész LE 61,0 0 II. osztály
12 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
13 Majer Attila 1970. Fővárosi Pénzügyőr LK 53,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Deák Attila
1980
Rapid Sportlövész LE
Gál Tibor
1974
Rapid Sportlövész LE
Nagy Zoltán
1972
Rapid Sportlövész LE
Németh Eleonóra
1974
Rapid Sportlövész LE
Racskó András
1971
Rapid Sportlövész LE
Racskó Ibolya
1977
Rapid Sportlövész LE
Szebenyi István
1969
Rapid Sportlövész LE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
György Roland Tibold
1983
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
3 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 52,0 0 III. osztály
4 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Deák Attila
1980
Rapid Sportlövész LE
Gál Tibor
1974
Rapid Sportlövész LE
Nagy Zoltán
1972
Rapid Sportlövész LE
Németh Eleonóra
1974
Rapid Sportlövész LE
Racskó András
1971
Rapid Sportlövész LE
Racskó Ibolya
1977
Rapid Sportlövész LE
Szebenyi István
1969
Rapid Sportlövész LE
György Roland Tibold
1983
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Deák Attila
1980
Rapid Sportlövész LE
Gál Tibor
1974
Rapid Sportlövész LE
Nagy Zoltán
1972
Rapid Sportlövész LE
Németh Eleonóra
1974
Rapid Sportlövész LE
Racskó András
1971
Rapid Sportlövész LE
Racskó Ibolya
1977
Rapid Sportlövész LE
Szebenyi István
1969
Rapid Sportlövész LE
György Roland Tibold
1983
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 II. osztály
3 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 57,0 0 III. osztály
4 Racsits Zoltán 1975. BEL SE 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Farkas István dr
1969
Honvéd Kossuth LK
Deák Attila
1980
Rapid Sportlövész LE
Gál Tibor
1974
Rapid Sportlövész LE
Nagy Zoltán
1972
Rapid Sportlövész LE
Németh Eleonóra
1974
Rapid Sportlövész LE
Racskó András
1971
Rapid Sportlövész LE
Racskó Ibolya
1977
Rapid Sportlövész LE
Szebenyi István
1969
Rapid Sportlövész LE
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kószás Erik
1990
Ludovika Sportegyesület
György Roland Tibold
1983
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kószás Erik 1990. Ludovika Sportegyesület 80,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
4 Racskó András 1971. Rapid Sportlövész LE 66,0 0 II. osztály
5 György Roland Tibold 1983. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 64,0 0 II. osztály
6 Nádasdi Róbert 1959. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
7 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 56,0 0 III. osztály
8 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
9 Farkas István dr 1969. Honvéd Kossuth LK 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély