2022. évi Utánpótlás Kupa I. forduló

Versenyengedély szám
162/B-05/26/2022
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2022-05-21
A verseny vége
2022-05-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10 m 2000.- Ft/fő/versenyszám, 25,50 m 3000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Benkő Áron
2009
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 395,0 0 Aranyjelvény
2 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 384,0 0 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 383,0 0 Aranyjelvény
4 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 380,0 0 Aranyjelvény
5 Leopold Zoltán 2009. UTE 375,0 0 Aranyjelvény
6 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 364,0 0 Ezüstjelvény
7 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 359,0 0 Ezüstjelvény
8 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 355,0 0 Ezüstjelvény
9 Benkő Áron 2009. UTE 341,0 0 Bronzjelvény
10 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 323,0 0 Bronzjelvény
11 Illés Péter 2009. UTE 311,0 0 -
12 Kispál Bernát 2010. UTE 254,0 0 -
13 Vas Albert 2010. UTE 249,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilágyi András
2005
APLE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Márta Ákos
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 402,0 0 Aranyjelvény
2 Fuglovics Armand 2007. UTE 395,5 0 Aranyjelvény
3 Takács Dezső 2006. BHSE 395,5 0 Aranyjelvény
4 Márta Ákos 2007. BHSE 391,7 0 Aranyjelvény
5 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 389,7 0 Ezüstjelvény
6 Szilágyi András 2005. APLE 378,8 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Wittmann Péter
2003
APLE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Rácz Áron
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 612,9 0 Aranyjelvény
2 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 605,9 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mózes Ilona
2009
APLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Bere Johanna Zója
2007
BHSE
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 386,0 0 Aranyjelvény
2 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 384,0 0 Aranyjelvény
3 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 383,0 0 Aranyjelvény
4 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 379,0 0 Aranyjelvény
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 377,0 0 Aranyjelvény
6 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 374,0 0 Aranyjelvény
7 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 371,0 0 Aranyjelvény
8 Mózes Ilona 2009. APLE 365,0 0 Aranyjelvény
9 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 364,0 0 Aranyjelvény
10 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 363,0 0 Aranyjelvény
11 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 362,0 0 Aranyjelvény
12 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 360,0 0 Aranyjelvény
13 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 343,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Jovan Noémi
2006
Békéscsabai Városi LK
Molnár Sophie
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 418,5 0 Aranyjelvény
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 418,2 0 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 411,5 0 Aranyjelvény
4 Coric Una 2006. UTE 408,6 0 Aranyjelvény
5 Jovan Noémi 2006. Békéscsabai Városi LK 397,3 0 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 397,2 0 Aranyjelvény
7 Molnár Sophie 2005. UTE 391,2 0 Aranyjelvény
8 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 387,5 0 Ezüstjelvény
9 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 386,9 0 Ezüstjelvény
10 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 386,3 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 624,1 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Ákos
2007
UTE
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Ilic Teodor
2009
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Kovács Jakab
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szurgent Bence
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Ravaille Maxime
2008
BHSE
Sulyok Roland
2009
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 367,0 0 Aranyjelvény
2 Korondi Balázs 2009. KSI SE 342,0 0 Ezüstjelvény
3 Nagy Balázs 2008. KSI SE 340,0 0 Ezüstjelvény
4 Ravaille Maxime 2008. BHSE 338,0 0 Ezüstjelvény
5 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 334,0 0 Ezüstjelvény
6 Farkas Ákos 2010. KSI SE 320,0 0 Bronzjelvény
7 Szakály Borisz 2009. KSI SE 300,0 0 -
8 Szurgent Bence 2010. Keszthelyi Erdész LK 291,0 0 -
9 Ilic Teodor 2009. KSI SE 287,0 0 -
10 Kovács Jakab 2010. Keszthelyi Erdész LK 279,0 0 -
11 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 273,0 0 -
12 Sulyok Roland 2009. Keszthelyi Erdész LK 245,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Grózner Bálint
2005
UTE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Kiss Benedek Márton
2007
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Szabó Ákos
2007
UTE
Tömör Csombor
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balázs Tamás 2006. KSI SE 381,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Braun Márton 2005. UTE 366,0 0 Aranyjelvény
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 365,0 0 Aranyjelvény
4 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 360,0 0 Ezüstjelvény
5 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 360,0 0 Ezüstjelvény
6 Gulyás Benedek 2006. BHSE 352,0 0 Ezüstjelvény
7 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 352,0 0 Ezüstjelvény
8 Szalma Bence László 2005. UTE 350,0 0 Ezüstjelvény
9 Tatár Soma 2006. KSI SE 343,0 0 Bronzjelvény
10 Polacsek László András 2006. KSI SE 342,0 0 Bronzjelvény
11 Szabó Ákos 2007. UTE 339,0 0 Bronzjelvény
12 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 330,0 0 Bronzjelvény
13 Tömör Csombor 2006. Keszthelyi Erdész LK 296,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Tóth Máté
2002
UTE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mezei Kornél 2002. KSI SE 555,0 0 Ezüstjelvény
2 Tóth Máté 2002. UTE 552,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlós Diána 2008. KSI SE 347,0 0 Aranyjelvény
2 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 342,0 0 Aranyjelvény
3 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 333,0 0 Ezüstjelvény
4 Torma Fruzsina 2009. KSI SE 327,0 0 Ezüstjelvény
5 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 320,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Vas Emma
2007
UTE
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Milla 2006. KSI SE 369,0 0 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 366,0 0 Aranyjelvény
3 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 364,0 0 Aranyjelvény
4 Lázár Míra 2006. Csepel LE 363,0 0 Aranyjelvény
5 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 360,0 0 Aranyjelvény
6 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 354,0 0 Ezüstjelvény
7 Gergő Lilla 2006. KSI SE 349,0 0 Ezüstjelvény
8 Vas Emma 2007. UTE 347,0 0 Ezüstjelvény
9 Kincses Adrienn Edda 2005. Csepel LE 339,0 0 Bronzjelvény
10 Horinka Abigél 2006. KSI SE 321,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 548,0 0 Ezüstjelvény
2 Somhegyi Edina 2003. UTE 535,0 0 Bronzjelvény
3 Domsits Olivia 2004. UTE 526,0 0 Bronzjelvény
4 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 519,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Vas Emma
2007
UTE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Milla 2006. KSI SE 557,0 0 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 547,0 0 Aranyjelvény
3 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 517,0 0 Bronzjelvény
4 Vas Emma 2007. UTE 499,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balázs Tamás 2006. KSI SE 551,0 0 -
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 551,0 0 -
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 549,0 0 -
4 Polacsek László András 2006. KSI SE 491,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Domsits Olivia 2004. UTE 554,0 0 Ezüstjelvény
2 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 549,0 0 Ezüstjelvény
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 547,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wittmann Péter
2003
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 604,4 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 607,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Anna 2005. UTE 598,5 0 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 596,3 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Rácz Áron
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 567,0 0 Aranyjelvény
2 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 548,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 576,0 0 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 573,0 0 Aranyjelvény
3 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 535,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 573,0 0 Aranyjelvény
2 Toma Réka 2006. UTE 569,0 0 Aranyjelvény
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 561,0 0 Aranyjelvény
4 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 526,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 576,0 0 Ifjú Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 562,0 0 Ezüstjelvény
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 555,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély