Szabadidős Minősítő Verseny Marok

Versenyengedély szám
170/B-05/30/2022
A verseny szervezője
Marok Sportfegyver Egyesület
A verseny helyszíne
2370 Dabas, Bercsényi u., Marok SE lőtere
A verseny kezdete
2022-05-15
A verseny vége
2022-05-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 2000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gudra Zsuzsanna
1981
Marok Sportfegyver Egyesület
Pecsenyi Gizella
1967
Marok Sportfegyver Egyesület
Nagy Ildikó
1954
Marok Sportfegyver Egyesület
Nyers Zsolt Lászlóné
1968
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pecsenyi Gizella 1967. Marok Sportfegyver Egyesület 151,0 0 I. osztály
2 Gudra Zsuzsanna 1981. Marok Sportfegyver Egyesület 118,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Balló Benő
1979
Marok Sportfegyver Egyesület
Czegle György
1969
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János ifj.
1986
Marok Sportfegyver Egyesület
Jung Isvtán ifj.
1970
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Kovács Ferenc
1978
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Rudolf
1974
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Tibor
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Sarka Antal
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Szabó Károly
1965
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Török József
1972
Marok Sportfegyver Egyesület
Varga Zoltán
1976
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 188,0 0 I. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 186,0 0 I. osztály
3 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 170,0 0 I. osztály
4 Varga Zoltán 1976. Marok Sportfegyver Egyesület 137,0 0 II. osztály
5 Sarka Antal 1963. Marok Sportfegyver Egyesület 135,0 0 II. osztály
6 Filó János ifj. 1986. Marok Sportfegyver Egyesület 130,0 0 II. osztály
7 Jurácsik József 1964. Marok Sportfegyver Egyesület 125,0 0 III. osztály
8 Czegle György 1969. Marok Sportfegyver Egyesület 121,0 0 III. osztály
9 Filó János 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 120,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veres Róbert dr.
1958
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Dormány József
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Gönczöl Béla Aladár
1955
Marok Sportfegyver Egyesület
Bujna Péter
1960
Marok Sportfegyver Egyesület
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 177,0 0 I. osztály
2 Vinkler András 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 164,0 0 I. osztály
3 Dormány József 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 153,0 0 I. osztály
4 Gönczöl Béla Aladár 1955. Marok Sportfegyver Egyesület 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Csernák János Pál
1951
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csernák János Pál 1951. Marok Sportfegyver Egyesület 117,0 0 III. osztály
2 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 115,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Gudra Zsuzsanna
1981
Marok Sportfegyver Egyesület
Pecsenyi Gizella
1967
Marok Sportfegyver Egyesület
Nagy Ildikó
1954
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pecsenyi Gizella 1967. Marok Sportfegyver Egyesület 150,0 0 I. osztály
2 Csákvári Károlyné 1963. Inárcsi Lövészklub 127,0 0 II. osztály
3 Gudra Zsuzsanna 1981. Marok Sportfegyver Egyesület 118,8 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Balló Benő
1979
Marok Sportfegyver Egyesület
Bölcskey Csaba
1970
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János ifj.
1986
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Kosztolányi Márk
1972
Marok Sportfegyver Egyesület
Kovács Imre
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Kozma Sándor
1968
Marok Sportfegyver Egyesület
Lakatos Sándor
1971
Marok Sportfegyver Egyesület
Németh István
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Rudolf
1974
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Tibor
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Varga Zoltán
1976
Marok Sportfegyver Egyesület
Öztürk Murat
1971
Marok Sportfegyver Egyesület
Czegle György
1969
Marok Sportfegyver Egyesület
Bábel Ottó
1990
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 174,0 0 I. osztály
2 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 153,0 0 I. osztály
3 Czegle György 1969. Marok Sportfegyver Egyesület 152,0 0 I. osztály
4 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 151,0 0 I. osztály
5 Varga Zoltán 1976. Marok Sportfegyver Egyesület 148,0 0 II. osztály
6 Bábel Ottó 1990. Inárcsi Lövészklub 142,0 0 II. osztály
7 Pribék Mihály 1971. Inárcsi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
8 Filó János ifj. 1986. Marok Sportfegyver Egyesület 128,0 0 III. osztály
9 Filó János 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 124,0 0 III. osztály
10 Jurácsik József 1964. Marok Sportfegyver Egyesület 120,0 0 III. osztály
11 Bölcskey Csaba 1970. Marok Sportfegyver Egyesület 120,0 0 III. osztály
12 Németh István 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Gönczöl Béla Aladár
1955
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Németh László
1959
Marok Sportfegyver Egyesület
Takács László
1959
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vinkler András 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 159,0 0 I. osztály
2 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
3 Gönczöl Béla Aladár 1955. Marok Sportfegyver Egyesület 118,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 115,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Fekete Lajos
1965
Marok Sportfegyver Egyesület
Jung Isvtán ifj.
1970
Marok Sportfegyver Egyesület
Németh István
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Rudolf
1974
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Tibor
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh István 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 190,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gönczöl Béla Aladár
1955
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Sik Sándor
1961
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vinkler András 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 210,0 0 II. osztály
2 Gönczöl Béla Aladár 1955. Marok Sportfegyver Egyesület 205,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csernák János Pál
1951
Marok Sportfegyver Egyesület
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csernák János Pál 1951. Marok Sportfegyver Egyesület 200,0 0 I. osztály
2 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 195,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Balló Benő
1979
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Pecsenyi Gizella
1967
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Szabó László
1978
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Varga Zoltán
1976
Marok Sportfegyver Egyesület
Veres Róbert dr.
1958
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 20,0 0 I. osztály
2 Szalma Tamás Gábor 1984. Marok Sportfegyver Egyesület 19,0 0 II. osztály
3 Pecsenyi Gizella 1967. Marok Sportfegyver Egyesület 18,0 0 II. osztály
4 Filó János 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 14,0 0 IV. osztály
5 Varga Zoltán 1976. Marok Sportfegyver Egyesület 13,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély