BKV TTE Kupa Minősítő verseny 2022/1

Versenyengedély szám
168/B-04/38/2022
A verseny szervezője
BKV TTE
A verseny helyszíne
Budapest Kerepesi ut. BKV METRO lőtere
A verseny kezdete
2022-04-27
A verseny vége
2022-04-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga János
1974
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Szabó Attila Ferenc
1964
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Dékán Zoltán
1968
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Nagy Imre
1970
Kőbányai PLE
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Lazók József
1967
Pándi Sportlövész Egyesület
Lázók Zoltán Gábor
1988
Pándi Sportlövész Egyesület
Nagy Dániel István
1977
Pontlövész SE
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Veres Levente
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Elefánti Róbert
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dékán Zoltán 1968. Mátyásföldi TLE 90,0 0 I. osztály
2 Varga János 1974. BKV TTE 88,0 3 I. osztály
3 Nagy Imre 1970. Kőbányai PLE 88,0 2 I. osztály
4 Könnyű János 1977. BKV TTE 87,0 0 I. osztály
5 Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin 1979. BKV TTE 84,0 0 I. osztály
6 Lazók József 1967. Pándi Sportlövész Egyesület 84,0 0 I. osztály
7 Bende János ifj. 1983. Mátyásföldi TLE 82,0 2 I. osztály
8 Csepregi János 1947. BKV TTE 82,0 0 I. osztály
9 Szabó Attila Ferenc 1964. BKV TTE 81,0 1 I. osztály
10 Velovics József dr. 1987. BKV TTE 81,0 0 I. osztály
11 Vajda Zoltán 1958. BKV TTE 80,0 0 I. osztály
12 Gulyás Attila 1963. BKV TTE 79,0 0 I. osztály
13 Vadicska László 1966. BKV TTE 78,0 0 I. osztály
14 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 77,0 0 I. osztály
15 Oroszi Péter 1985. BKV TTE 76,0 0 I. osztály
16 Lázók Zoltán Gábor 1988. Pándi Sportlövész Egyesület 75,0 1 I. osztály
17 Neszteli István dr 1952. BKV TTE 75,0 0 I. osztály
18 Czunyi Krisztián 1977. BKV TTE 74,0 0 I. osztály
19 Connerth Gábor 1976. BKV TTE 73,0 0 I. osztály
20 Zsinkó Dániel 1974. BKV TTE 72,0 1 I. osztály
21 Józsa Péter Ferenc 1970. BKV TTE 72,0 0 I. osztály
22 Veres Levente 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 71,0 1 I. osztály
23 Pintér Lajos 1977. BKV TTE 71,0 0 I. osztály
24 Leták János 1975. BKV TTE 71,0 0 I. osztály
25 Vaskor Mihály 1970. Pándi Sportlövész Egyesület 70,0 2 I. osztály
26 Halász Endre Gábor 1971. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
27 Nagy Dániel István 1977. Pontlövész SE 69,0 1 I. osztály
28 Morvai József 1961. Pándi Sportlövész Egyesület 68,0 0 I. osztály
29 Elefánti Róbert 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 68,0 0 I. osztály
30 Szilágyi Jenő 1952. Csikóvári Para Sport Egyesület 68,0 0 I. osztály
31 Odor Károly 1967. BKV TTE 67,0 0 I. osztály
32 Szarka Ferenc 1973. BKV TTE 66,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Zoltán 1987. Mátyásföldi TLE 176,0 0 I. osztály
2 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 162,0 0 I. osztály
3 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 151,0 0 I. osztály
4 Majoros László 1963. Mátyásföldi TLE 145,0 0 II. osztály
5 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 143,0 0 II. osztály
6 Ungvári Csaba 1991. Mátyásföldi TLE 142,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajkó Balázs
1987
BKV TTE
Baranyi György dr
1958
BKV TTE
Baranyai Miklós dr
1952
BKV TTE
Bende Dominik
2006
BKV TTE
Borbély Attila prof.dr
1951
BKV TTE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Burai Péter
1992
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Bönde Boróka Lilla
2006
BKV TTE
Chikány Béla
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gazdag Sándor
1972
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Kroboth Csaba
1974
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Kérészy István dr.
1949
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Magyar Mariann
1992
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Nagy Alexandra
1999
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pap Adrián
2002
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Schmiedt Csaba
1978
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szabó Attila Ferenc
1964
BKV TTE
Szabó György István
1963
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Varga János
1974
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Nagy Imre
1970
Kőbányai PLE
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Nagy Dániel István
1977
Pontlövész SE
Lazók József
1967
Pándi Sportlövész Egyesület
Lázók Zoltán Gábor
1988
Pándi Sportlövész Egyesület
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Veres Levente
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Elefánti Róbert
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Szilágyi Jenő
1952
Csikóvári Para Sport Egyesület
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Könnyű János 1977. BKV TTE 85,0 0 I. osztály
2 Kovács Zoltán 1987. Mátyásföldi TLE 81,0 3 I. osztály
3 Pataki István 1950. BKV TTE 81,0 2 I. osztály
4 Csepregi János 1947. BKV TTE 81,0 1 I. osztály
5 Sándor Mihály dr 1970. BKV TTE 81,0 0 I. osztály
6 Velovics József dr. 1987. BKV TTE 80,0 2 I. osztály
7 Varga János 1974. BKV TTE 80,0 1 I. osztály
8 Mucsi Sándor 1972. BKV TTE 80,0 0 I. osztály
9 Sliczni Szabó Lajos 1948. BKV TTE 80,0 0 I. osztály
10 Nagy Imre 1970. Kőbányai PLE 79,0 1 I. osztály
11 Rab István 1958. BKV TTE 79,0 0 I. osztály
12 Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin 1979. BKV TTE 78,0 0 I. osztály
13 Vajda Zoltán 1958. BKV TTE 78,0 0 I. osztály
14 Solymosi György 1954. Mátyásföldi TLE 77,0 0 I. osztály
15 Gulyás Attila 1963. BKV TTE 75,0 3 I. osztály
16 Nagy Dániel István 1977. Pontlövész SE 75,0 2 I. osztály
17 Oroszi Péter 1985. BKV TTE 72,0 1 I. osztály
18 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 72,0 0 I. osztály
19 Vadicska László 1966. BKV TTE 71,0 1 I. osztály
20 Bánki István 1955. BKV TTE 71,0 0 I. osztály
21 Oláh Attila 1985. Mátyásföldi TLE 70,0 0 I. osztály
22 Connerth Gábor 1976. BKV TTE 69,0 0 I. osztály
23 Halász Endre Gábor 1971. BKV TTE 68,0 1 I. osztály
24 Czunyi Krisztián 1977. BKV TTE 68,0 0 I. osztály
25 Neszteli István dr 1952. BKV TTE 68,0 0 I. osztály
26 Lazók József 1967. Pándi Sportlövész Egyesület 67,0 2 I. osztály
27 Petneházi Tekla 1968. Mátyásföldi TLE 67,0 0 I. osztály
28 Lázók Zoltán Gábor 1988. Pándi Sportlövész Egyesület 67,0 0 I. osztály
29 Leták János 1975. BKV TTE 67,0 0 I. osztály
30 Popovics Ottó 1986. BKV TTE 67,0 0 I. osztály
31 Morvai József 1961. Pándi Sportlövész Egyesület 66,0 1 I. osztály
32 Pintér Lajos 1977. BKV TTE 66,0 0 I. osztály
33 Zsinkó Dániel 1974. BKV TTE 65,0 1 I. osztály
34 Szarka Ferenc 1973. BKV TTE 65,0 0 I. osztály
35 Veres Levente 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 64,0 1 II. osztály
36 Józsa Péter Ferenc 1970. BKV TTE 64,0 0 II. osztály
37 Szilágyi Jenő 1952. Csikóvári Para Sport Egyesület 64,0 0 II. osztály
38 Elefánti Róbert 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
39 Bende János ifj. 1983. Mátyásföldi TLE 62,0 0 II. osztály
40 Füleki Ákos Sándor 1983. BKV TTE 61,0 2 II. osztály
41 Odor Károly 1967. BKV TTE 61,0 0 II. osztály
42 Vaskor Mihály 1970. Pándi Sportlövész Egyesület 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 161,0 0 I. osztály
2 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 149,0 0 II. osztály
3 Ungvári Csaba 1991. Mátyásföldi TLE 147,0 0 II. osztály
4 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 146,0 0 II. osztály
5 Majoros László 1963. Mátyásföldi TLE 145,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Varga János
1974
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 223,0 0 II. osztály
2 Varga János 1974. BKV TTE 221,0 0 II. osztály
3 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 220,0 0 II. osztály
4 Majoros László 1963. Mátyásföldi TLE 219,0 0 II. osztály
5 Csepregi János 1947. BKV TTE 218,0 0 II. osztály
6 Vaskor Mihály 1970. Pándi Sportlövész Egyesület 217,0 0 II. osztály
7 Ungvári Csaba 1991. Mátyásföldi TLE 216,0 0 II. osztály
8 Kovács Zoltán 1987. Mátyásföldi TLE 215,0 0 II. osztály
9 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 214,0 0 II. osztály
10 Czunyi Krisztián 1977. BKV TTE 213,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély