Suhajda Mihály Emélékverseny

Versenyengedély szám
173/B-05/32/2022
A verseny szervezője
Nyíregyházi PLE
A verseny helyszíne
4400 Nyíregyháza, Stadion út 7.
A verseny kezdete
2022-05-14
A verseny vége
2022-05-14
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2.000,-Ft/40,60 lövés 1.500,-ft/10-20-30 lövés
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 365,0 0 Aranyjelvény
2 Márkus Napsugár 2008. Nyíregyházi PLE 355,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 364,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 396,3 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 622,1 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 185,0 0 -
2 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 163,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 187,0 0 Aranyjelvény
2 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 172,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 355,0 0 Aranyjelvény
2 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 331,0 0 Ezüstjelvény
3 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 325,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 356,0 0 Ezüstjelvény
2 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 332,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 557,0 0 Ezüstjelvény
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 547,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 357,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 178,0 0 Aranyjelvény
2 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 175,0 0 Aranyjelvény
3 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 174,0 0 Aranyjelvény
4 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 148,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 158,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Eszter
2012
Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 97,0 0 -
2 Hadzsi Eszter 2012. Nyíregyházi PLE 63,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 175,0 0 -
2 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 172,0 0 -
3 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 170,0 0 -
4 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 168,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 182,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 288,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 154,0 0 -
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 139,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély