MSSZ Országos Bajnokság 2022. 25-50m Puska-Pisztoly junior - felnőtt / és 10m válogató

Versenyengedély szám
200/A-07/01/2022

Tisztelt Sporttársak!

A 25-50m ifjúsági Országos Bajnokság időpontja változott, 2022.09.17-18-án lesz megrendezve!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2022-07-29
A verseny vége
2022-07-31
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Junior: 2.000,- Ft/fő versenyszám, felnőtt: 3.000,- Ft/fő versenyszám, csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám, 10m 3.000,- Ft/fő versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

Mixed 50m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dávid Krisztina 1975. BHSE 528,0 6 -
2 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 518,0 6 -
3 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 422,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Nagy László
1970
BHSE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula
1944
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Csapatok
UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 536,0 9 II. osztály
2 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 527,0 7 III. osztály
3 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 527,0 2 III. osztály
4 Tóth Gábor 1973. UTE 525,0 3 III. osztály
5 Nagy László 1970. BHSE 524,0 3 III. osztály
6 Szűcs Gergely 1977. UTE 521,0 7 III. osztály
7 Gyimesi László 1978. KSI SE 519,0 5 III. osztály
8 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 518,0 5 III. osztály
9 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 497,0 4 IV. osztály
10 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 490,0 2 IV. osztály
11 Szalai Ferenc 1975. UTE 480,0 4 IV. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 427,0 0 -
13 Gurisatti Gyula 1944. Komáromi VSE 384,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 526,0 14
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Horváth Timea dr
1988
BHSE
Beer Leila Alexa
2001
BHSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Holló Eszter
2004
APLE
Ábrók Csilla
1973
BHSE
Csapatok
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
Holló Eszter 2004 APLE
UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Biatovszki Mira 1992 UTE
MATE-GEAC
Lovász Dorina 1999 MATE-GEAC
Mészáros Eszter 2002 MATE-GEAC
Farkas Ágnes 1997 MATE-GEAC
Komárom VSE
Szijj Katinka 1993 Komáromi VSE
Bajos Gitta 2002 Komáromi VSE
Borsos Fanni 2000 Komáromi VSE
PVSK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Horváth Timea dr 1988 BHSE
Ábrók Csilla 1973 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 620,6 35 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 619,0 33 Mester
3 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 618,2 31 Mester
4 Dénes Eszter 2001. UTE 617,5 33 I. osztály
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 614,3 28 I. osztály
6 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 614,2 31 I. osztály
7 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 610,6 24 II. osztály
8 Hanák Gabriella 1996. BHSE 610,3 26 II. osztály
9 Fehér Andrea 1971. APLE 609,2 25 II. osztály
10 Biatovszki Mira 1992. UTE 607,5 22 II. osztály
11 Tarr Vivien 2001. UTE 605,2 23 II. osztály
12 Szalai Fatime 1999. APLE 604,1 24 II. osztály
13 Ábrók Csilla 1973. BHSE 602,9 19 II. osztály
14 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 601,5 23 II. osztály
15 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 599,2 21 II. osztály
16 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 597,8 14 II. osztály
17 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 597,3 19 II. osztály
18 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 594,6 18 III. osztály
19 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 592,1 18 III. osztály
20 Horváth Timea dr 1988. BHSE 587,4 17 III. osztály
21 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 586,6 11 III. osztály
22 Holló Eszter 2004. APLE 580,4 10 III. osztály
23 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 537,9 6 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 844,0 88
2 MATE-GEAC MATE- 1 827,0 80
3 Komárom VSE Komá 1 819,9 72
4 BHSE BHSE 1 800,6 62
5 APLE APLE 1 793,7 59
6 PVSK Pécs 1 776,0 48
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Grimsrud Vebjorn
2004
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Livold Kjell-Roar
1965
MATE-GEAC
Szucsák Mátyás
1974
MATE-GEAC
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Csapatok
Zámolyi LK
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos 1963 Zámolyi Lövészklub
Egri PLE
Stefán Imre 1961 Egri PLE
Vargyasi Ákos 1987 Egri PLE
Vasas Gábor 1989 Egri PLE
CTSE
Gáspár Olivér 1973 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András 2003 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Komárom VSE
Gazdig Olivér 2000 Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor 2000 Komáromi VSE
Vas Péter 1998 Komáromi VSE
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
UTE B
Kiss Viktor 2001 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
MATE-GEAC
Havjár Kristóf 2004 MATE-GEAC
Klenczner Márton 2001 MATE-GEAC
Szucsák Mátyás 1974 MATE-GEAC
ZTE
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Écsi Lövészklub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 624,7 41 Mester
2 Péni István Márton 1997. UTE 623,0 41 Mester
3 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 620,3 37 I. osztály
4 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 619,8 39 I. osztály
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,7 32 I. osztály
6 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 619,5 35 I. osztály
7 Hári Péter 1989. BHSE 619,3 34 I. osztály
8 Livold Kjell-Roar 1965. MATE-GEAC 618,2 32 I. osztály
9 Grimsrud Vebjorn 2004. MATE-GEAC 618,0 32 I. osztály
10 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 617,9 34 I. osztály
11 Kiss Viktor 2001. UTE 617,1 34 I. osztály
12 Simó Kornél 1984. BHSE 616,2 33 II. osztály
13 Szabián Norbert 1982. UTE 616,1 32 II. osztály
14 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 615,4 32 II. osztály
15 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 615,1 29 II. osztály
16 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 614,1 33 II. osztály
17 Prágai Patrik 1998. UTE 613,1 31 II. osztály
18 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 612,7 25 II. osztály
19 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 610,3 24 II. osztály
20 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 610,1 26 II. osztály
21 Wittmann Péter 2003. APLE 609,4 23 III. osztály
22 Szucsák Mátyás 1974. MATE-GEAC 605,1 23 III. osztály
23 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 603,5 27 III. osztály
24 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 603,1 19 III. osztály
25 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 603,0 18 III. osztály
26 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 602,3 23 III. osztály
27 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 600,9 17 III. osztály
28 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 593,6 17 III. osztály
29 Koczor Péter 1989. UTE 593,3 18 III. osztály
30 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 589,7 15 III. osztály
31 Kozma Bence 2002. APLE 589,0 16 III. osztály
32 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 588,6 15 III. osztály
33 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 585,8 12 III. osztály
34 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 583,4 15 IV. osztály
35 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 559,0 8 IV. osztály
36 Stefán Imre 1961. Egri PLE 558,8 4 IV. osztály
37 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 506,4 2 -
38 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 498,0 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Komárom VSE Komá 1 859,3 105
2 BHSE BHSE 1 855,3 106
3 UTE A UTE 1 854,5 105
4 CTSE Cél- 1 832,7 86
5 UTE B UTE 1 823,5 83
6 MATE-GEAC MATE- 1 820,1 73
7 Écsi Lövészklub Écs 1 793,4 61
8 ZTE ZTE S 1 789,5 52
9 Zámolyi LK Zámo 1 757,9 47
10 Egri PLE Egri 1 660,3 33
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Holló Eszter
2004
APLE
Csapatok
UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
MATE-GEAC
Farkas Ágnes 1997 MATE-GEAC
Mészáros Eszter 2002 MATE-GEAC
Lovász Dorina 1999 MATE-GEAC
Komárom VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
Bajos Gitta 2002 Komáromi VSE
Szijj Katinka 1993 Komáromi VSE
PVSK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 579,0 26 -
2 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 578,0 26 -
3 Dénes Eszter 2001. UTE 576,0 17 -
4 Toma Dorina 1999. UTE 571,0 18 -
5 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 570,0 18 -
6 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 568,0 17 -
7 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 567,0 16 -
8 Hanák Gabriella 1996. BHSE 566,0 16 -
9 Tarr Vivien 2001. UTE 562,0 9 -
10 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 559,0 15 -
11 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 558,0 13 -
12 Biatovszki Mira 1992. UTE 555,0 13 -
13 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 555,0 10 -
14 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 554,0 12 -
15 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 553,0 10 -
16 Fehér Andrea 1971. APLE 548,0 16 -
17 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 545,0 11 -
18 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 543,0 17 -
19 Szalai Fatime 1999. APLE 536,0 16 -
20 Holló Eszter 2004. APLE 529,0 12 -
21 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 527,0 5 -
22 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 519,0 3 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 709,0 44
2 MATE-GEAC MATE- 1 691,0 54
3 Komárom VSE Komá 1 691,0 51
4 PVSK Pécs 1 632,0 38
5 APLE APLE 1 611,0 37
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Grimsrud Vebjorn
2004
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Kozma Bence
2002
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csapatok
ZTE SKK
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
APLE
Kozma Bence 2002 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
UTE B
Szabián Norbert 1982 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
Komárom VSE
Pekler Zalán Tibor 2000 Komáromi VSE
Vas Péter 1998 Komáromi VSE
Gazdig Olivér 2000 Komáromi VSE
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 590,0 34 -
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 584,0 28 -
3 Hári Péter 1989. BHSE 581,0 24 -
4 Kiss Viktor 2001. UTE 579,0 23 -
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 576,0 16 -
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 575,0 16 -
7 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 574,0 16 -
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 572,0 22 -
9 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 570,0 15 -
10 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 569,0 21 -
11 Grimsrud Vebjorn 2004. MATE-GEAC 568,0 16 -
12 Wittmann Péter 2003. APLE 565,0 18 -
13 Szabián Norbert 1982. UTE 563,0 16 -
14 Prágai Patrik 1998. UTE 562,0 18 -
15 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 562,0 13 -
16 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 561,0 15 -
17 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 561,0 13 -
18 Simó Kornél 1984. BHSE 558,0 9 -
19 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 548,0 17 -
20 Szalai Mihály 1972. APLE 544,0 10 -
21 Koczor Péter 1989. UTE 540,0 14 -
22 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 540,0 7 -
23 Kozma Bence 2002. APLE 519,0 6 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 745,0 73
2 Komárom VSE Komá 1 716,0 56
3 BHSE BHSE 1 687,0 50
4 ZTE SKK ZTE S 1 676,0 38
5 UTE B UTE 1 665,0 48
6 APLE APLE 1 628,0 34
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Csapatok
BHSE
Dávid Krisztina 1975 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 584,0 14 Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 581,0 15 Mester
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 575,0 8 I. osztály
4 Sike Renáta 1978. BHSE 574,0 13 II. osztály
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 572,0 15 II. osztály
6 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 571,0 18 II. osztály
7 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 566,0 12 II. osztály
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 564,0 11 III. osztály
9 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 561,0 12 III. osztály
10 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 559,0 16 III. osztály
11 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 557,0 16 III. osztály
12 Berde Viktória 2001. KSI SE 555,0 8 III. osztály
13 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 545,0 7 III. osztály
14 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 511,0 6 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 649,0 30
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán 1980 Tisza Volán SC
Takács Péter 1967 Tisza Volán SC
Zámolyi LK
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
Rédecsi Máté 2004 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 563,0 8 III. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 556,0 14 III. osztály
3 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 556,0 11 III. osztály
4 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 544,0 10 -
5 Nagy Máté László 1999. BHSE 544,0 6 -
6 Takács Tibor 1967. Egri PLE 530,0 8 -
7 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 522,0 4 -
8 Nagy László 1970. BHSE 519,0 4 -
9 Balogh Gergely 1973. APLE 506,0 5 -
10 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 496,0 5 -
11 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 493,0 3 -
12 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 474,0 8 -
13 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 453,0 2 -
14 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 357,0 4 -
15 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 274,0 1 -
16 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 253,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 663,0 28
2 Zámolyi LK Zámo 1 552,0 23
3 TVSC Tisza 1 354,0 16
4 Délvidéki Lövészakadémia Szeged Délv 1 023,0 7
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Varga András
1991
KSI SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Balogh Gergely
1973
APLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Csapatok
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán 1980 Tisza Volán SC
Takács Péter 1967 Tisza Volán SC
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zámolyi LK
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
ZTE SKK
Németh Ferenc 1959 ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor 1963 ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter 1978 ZTE Sportlövész Klub
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
Komárom VSE
Bérces Béla 1972 Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj. 1966 Komáromi VSE
Eninger Gábor 1969 Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 565,0 14 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 563,0 11 II. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 557,0 9 III. osztály
4 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 556,0 18 III. osztály
5 Varga András 1991. KSI SE 555,0 11 III. osztály
6 Nagy Tibor 1964. BHSE 552,0 7 III. osztály
7 Nagy Máté László 1999. BHSE 551,0 14 III. osztály
8 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 551,0 5 III. osztály
9 Boros György 1956. BHSE 550,0 10 III. osztály
10 Nagy László 1970. BHSE 550,0 9 III. osztály
11 Szalai Ferenc 1975. UTE 548,0 10 III. osztály
12 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 548,0 7 III. osztály
13 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 546,0 11 III. osztály
14 Jambrik István 1968. BHSE 545,0 14 III. osztály
15 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 545,0 8 III. osztály
16 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 542,0 13 III. osztály
17 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 542,0 7 III. osztály
18 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 541,0 7 III. osztály
19 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 541,0 5 III. osztály
20 Balogh Gergely 1973. APLE 539,0 7 III. osztály
21 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 535,0 4 III. osztály
22 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 532,0 8 III. osztály
23 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 531,0 5 III. osztály
24 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 523,0 6 III. osztály
25 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 521,0 3 III. osztály
26 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 519,0 1 III. osztály
27 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 517,0 8 III. osztály
28 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 515,0 2 III. osztály
29 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 512,0 5 III. osztály
30 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 507,0 4 IV. osztály
31 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 503,0 6 IV. osztály
32 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 503,0 1 IV. osztály
33 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 501,0 4 IV. osztály
34 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 468,0 2 IV. osztály
35 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 459,0 3 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zámolyi LK Zámo 1 668,0 34
2 BHSE BHSE 1 646,0 37
3 Komárom VSE Komá 1 619,0 34
4 Délvidéki Lövészakadémia Szeged Délv 1 590,0 16
5 ZTE SKK ZTE S 1 589,0 15
6 TVSC Tisza 1 537,0 16
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Mixed 25m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Ferenc
1975
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zámolyi LK
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
ZTE SKK
Németh Ferenc 1959 ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor 1963 ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter 1978 ZTE Sportlövész Klub
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna 2001 Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán 1980 Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 571,0 14 Mester
2 Sike Renáta 1978. BHSE 558,0 12 II. osztály
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 557,0 9 II. osztály
4 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 550,0 9 II. osztály
5 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 546,0 4 II. osztály
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 544,0 4 II. osztály
7 Nagy László 1970. BHSE 542,0 5 II. osztály
8 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 541,0 5 II. osztály
9 Jambrik István 1968. BHSE 535,0 4 III. osztály
10 Nagy Tibor 1964. BHSE 534,0 7 III. osztály
11 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 529,0 6 III. osztály
12 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 528,0 6 III. osztály
13 Balogh Gergely 1973. APLE 527,0 5 III. osztály
14 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 526,0 8 III. osztály
15 Takács Tibor 1967. Egri PLE 523,0 4 III. osztály
16 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 523,0 4 III. osztály
17 Szalai Ferenc 1975. UTE 514,0 7 III. osztály
18 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 512,0 6 III. osztály
19 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 511,0 7 III. osztály
20 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 511,0 5 III. osztály
21 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 500,0 3 IV. osztály
22 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 496,0 4 IV. osztály
23 Kresalek Ottó László 1958. APLE 495,0 6 IV. osztály
24 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 488,0 2 IV. osztály
25 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 483,0 3 IV. osztály
26 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 473,0 2 IV. osztály
27 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 467,0 2 IV. osztály
28 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 419,0 2 -
29 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 341,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 635,0 21
2 Zámolyi LK Zámo 1 616,0 16
3 TVSC Tisza 1 551,0 17
4 ZTE SKK ZTE S 1 540,0 16
5 Délvidéki Lövészakadémia Szeged Délv 1 248,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tvsc
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán 1980 Tisza Volán SC
Takács Péter 1967 Tisza Volán SC
ZTE SKK
Németh Ferenc 1959 ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor 1963 ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter 1978 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 572,0 17 I. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 552,0 8 III. osztály
3 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 551,0 8 III. osztály
4 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 550,0 10 III. osztály
5 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 548,0 11 III. osztály
6 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 545,0 8 III. osztály
7 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 538,0 7 III. osztály
8 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 536,0 4 III. osztály
9 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 533,0 5 -
10 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 518,0 6 -
11 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 515,0 2 -
12 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 493,0 2 -
13 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 492,0 5 -
14 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 489,0 6 -
15 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 485,0 4 -
16 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 459,0 1 -
17 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 419,0 2 -
18 Boros György 1956. BHSE 330,0 4 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 1 537,0 13
2 Délvidéki Lövészakadémia Szeged Délv 1 515,0 16
3 Tvsc Tisza 1 484,0 21
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 525,0 8 Ezüstjelvény
2 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 496,0 1 Bronzjelvény
3 Balázs Tamás 2006. KSI SE 491,0 2 Bronzjelvény
4 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 490,0 0 Bronzjelvény
5 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 488,0 3 -
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 487,0 1 -
7 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 474,0 4 -
8 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 472,0 3 -
9 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 466,0 3 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 1 452,0 7
2 KSI KSI S 1 444,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Enger Throndsen Even Olai
2005
MATE-GEAC
Grimsrud Vebjorn
2004
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Áron
2006
BHSE
Kozma Bence
2002
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csapatok
ZTE SKK
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
APLE
Kozma Bence 2002 APLE
Szilágyi András 2005 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
MATE-GEAC
Enger Throndsen Even Olai 2005 MATE-GEAC
Grimsrud Vebjorn 2004 MATE-GEAC
Havjár Kristóf 2004 MATE-GEAC
UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
PVSK
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 618,7 36 Ifjú Mester
2 Enger Throndsen Even Olai 2005. MATE-GEAC 615,8 33 Aranyjelvény
3 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 614,4 32 Aranyjelvény
4 Wittmann Péter 2003. APLE 611,8 26 Ezüstjelvény
5 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 606,6 23 Ezüstjelvény
6 Grimsrud Vebjorn 2004. MATE-GEAC 606,5 27 Ezüstjelvény
7 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 606,3 20 Ezüstjelvény
8 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 604,2 19 Ezüstjelvény
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 600,5 17 Ezüstjelvény
10 Rácz Áron 2006. BHSE 600,1 17 Ezüstjelvény
11 Fuglovics Armand 2007. UTE 597,0 17 Ezüstjelvény
12 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 595,9 15 Ezüstjelvény
13 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 595,0 14 Ezüstjelvény
14 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 594,6 16 Bronzjelvény
15 Tarr Gyula 2006. UTE 593,6 25 Bronzjelvény
16 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 590,6 13 Bronzjelvény
17 Kertai Szabolcs 2007. UTE 588,4 18 Bronzjelvény
18 Szilágyi András 2005. APLE 584,1 8 Bronzjelvény
19 Kozma Bence 2002. APLE 580,0 13 Bronzjelvény
20 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 577,4 9 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 MATE-GEAC MATE- 1 828,9 83
2 ZTE SKK ZTE S 1 791,0 48
3 UTE UTE 1 779,0 60
4 APLE APLE 1 775,9 47
5 PVSK Pécs 1 772,2 41
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Holló Eszter
2004
APLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 580,0 26 Ifjú Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 574,0 28 Aranyjelvény
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 573,0 19 Aranyjelvény
4 Tóth Anna 2005. UTE 572,0 21 Aranyjelvény
5 Toma Réka 2006. UTE 571,0 18 Aranyjelvény
6 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 567,0 13 Aranyjelvény
7 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 562,0 18 Ezüstjelvény
8 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 557,0 15 Ezüstjelvény
9 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 549,0 11 Bronzjelvény
10 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 548,0 12 Bronzjelvény
11 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 537,0 9 -
12 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 536,0 10 -
13 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 526,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Holló Eszter
2004
APLE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Molnár Sophie
2005
UTE
Csapatok
Csepel LE
Kerékgyártó Lili 2003 Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna 2002 BHSE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Komárom VSE
Farkas Dóra 2003 Komáromi VSE
Bajos Gitta 2002 Komáromi VSE
Vintze Regina 2005 Komáromi VSE
UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Molnár Sophie 2005 UTE
PVSK
Molnár Kata 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 621,7 38 Ifjú Mester
2 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 610,0 27 Aranyjelvény
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 609,4 23 Ezüstjelvény
4 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 609,3 21 Ezüstjelvény
5 Toma Réka 2006. UTE 606,3 26 Ezüstjelvény
6 Tóth Anna 2005. UTE 605,0 24 Ezüstjelvény
7 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 603,0 23 Ezüstjelvény
8 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 600,4 19 Ezüstjelvény
9 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 587,8 15 Ezüstjelvény
10 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 583,3 13 Ezüstjelvény
11 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 580,2 12 Ezüstjelvény
12 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 579,9 15 Bronzjelvény
13 Lázár Míra 2006. Csepel LE 576,5 5 Bronzjelvény
14 Molnár Sophie 2005. UTE 559,6 5 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Komárom VSE Komá 1 834,0 82
2 Csepel LE Csepe 1 773,7 43
3 UTE UTE 1 770,9 55
4 PVSK Pécs 1 760,5 46
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Enger Throndsen Even Olai
2005
MATE-GEAC
Grimsrud Vebjorn
2004
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Rácz Áron
2006
BHSE
Kozma Bence
2002
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csapatok
ZTE SKK
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
APLE
Kozma Bence 2002 APLE
Szilágyi András 2005 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
PVSK
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 584,0 30 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 578,0 31 Aranyjelvény
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 578,0 27 Aranyjelvény
4 Enger Throndsen Even Olai 2005. MATE-GEAC 575,0 22 Aranyjelvény
5 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 574,0 21 Aranyjelvény
6 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 563,0 17 Ezüstjelvény
7 Grimsrud Vebjorn 2004. MATE-GEAC 563,0 16 Ezüstjelvény
8 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 563,0 14 Ezüstjelvény
9 Rácz Áron 2006. BHSE 562,0 16 Ezüstjelvény
10 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 561,0 15 Ezüstjelvény
11 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 558,0 16 Ezüstjelvény
12 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 550,0 13 Bronzjelvény
13 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 550,0 10 Bronzjelvény
14 Kertai Szabolcs 2007. UTE 547,0 11 Bronzjelvény
15 Fuglovics Armand 2007. UTE 537,0 8 -
16 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 527,0 7 -
17 Tarr Gyula 2006. UTE 524,0 6 -
18 Kozma Bence 2002. APLE 522,0 9 -
19 Szilágyi András 2005. APLE 511,0 8 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 1 663,0 40
2 PVSK Pécs 1 651,0 36
3 APLE APLE 1 617,0 47
4 UTE UTE 1 608,0 25
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Csapatok
KSI
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Győri LK
Egervári Lili 2005 Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina 2004 Győri Lövészklub
Sobiech Nicole 2006 Győri Lövészklub
UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
Domsits Olivia Ditta 2004 UTE
Vas Emma 2007 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 584,0 17 Ifjú Mester
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 566,0 10 Aranyjelvény
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 559,0 9 Aranyjelvény
4 Fazekas Milla 2006. KSI SE 559,0 7 Aranyjelvény
5 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 558,0 6 Ezüstjelvény
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 556,0 9 Ezüstjelvény
7 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 554,0 11 Ezüstjelvény
8 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 548,0 5 Ezüstjelvény
9 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 547,0 6 Ezüstjelvény
10 Lázár Míra 2006. Csepel LE 526,0 7 -
11 Gergő Lilla 2006. KSI SE 523,0 7 -
12 Vas Emma 2007. UTE 515,0 3 -
13 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 487,0 4 -
14 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 436,0 1 -
15 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 378,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 665,0 22
2 UTE UTE 1 629,0 18
3 Győri LK Győr 1 301,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 571,0 19 Ifjú Mester
2 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 550,0 10 Ezüstjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 518,0 3 -
4 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 510,0 4 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 1 028,0 7
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 567,0 12 -
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 562,0 12 -
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 546,0 7 -
4 Balázs Tamás 2006. KSI SE 545,0 6 -
5 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 542,0 9 -
6 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 541,0 7 -
7 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 538,0 3 -
8 Polacsek László András 2006. KSI SE 532,0 9 -
9 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 525,0 5 -
10 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 490,0 4 -
11 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 469,0 2 -
12 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 468,0 1 -
13 Németh Bence 2005. Győri Lövészklub 437,0 2 -
14 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 387,0 3 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 623,0 22
2 Győri LK Győr 1 577,0 21
3 Nyíregyházi PLE Nyír 1 570,0 16
4 Kisalföldi LK Kisal 1 380,0 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK "B"
Egervári Lili 2005 Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina 2004 Győri Lövészklub
Sobiech Nicole 2006 Győri Lövészklub
Győri LK "A"
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
KSI A
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
KSI B
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 555,0 3 Aranyjelvény
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 542,0 11 Ezüstjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 540,0 9 Ezüstjelvény
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 536,0 4 Ezüstjelvény
5 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 523,0 6 Bronzjelvény
6 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 522,0 6 Bronzjelvény
7 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 520,0 4 Bronzjelvény
8 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 518,0 4 Bronzjelvény
9 Fazekas Milla 2006. KSI SE 517,0 8 Bronzjelvény
10 Balázs Tamás 2006. KSI SE 515,0 2 Bronzjelvény
11 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 509,0 6 -
12 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 508,0 7 -
13 Gergő Lilla 2006. KSI SE 508,0 6 -
14 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 470,0 0 -
15 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 456,0 3 -
16 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 452,0 5 -
17 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 439,0 1 -
18 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 423,0 1 -
19 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 420,0 2 -
20 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 402,0 0 -
21 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 390,0 0 -
22 Németh Bence 2005. Győri Lövészklub 353,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 577,0 21
2 KSI B KSI S 1 569,0 10
3 Nyíregyházi PLE Nyír 1 500,0 13
4 Győri LK "A" Győr 1 455,0 13
5 Kisalföldi LK Kisal 1 298,0 8
6 Győri LK "B" Győr 1 261,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Tóth Máté
2002
UTE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula
1944
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 568,0 11 II. osztály
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 564,0 13 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 560,0 12 II. osztály
4 Nagy László 1970. BHSE 559,0 9 III. osztály
5 Rédecsi Máté 2004. BHSE 558,0 15 III. osztály
6 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 558,0 12 III. osztály
7 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 12 III. osztály
8 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 554,0 12 III. osztály
9 Weite Hayden 2008. KSI SE 554,0 11 III. osztály
10 Jambrik István 1968. BHSE 551,0 12 III. osztály
11 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 551,0 8 III. osztály
12 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 550,0 11 III. osztály
13 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 547,0 8 III. osztály
14 Nagy Tibor 1964. BHSE 547,0 6 III. osztály
15 Szűcs Gergely 1977. UTE 546,0 7 III. osztály
16 Tóth Braun Márton 2005. UTE 543,0 8 III. osztály
17 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 542,0 8 III. osztály
18 Tóth Máté 2002. UTE 541,0 10 III. osztály
19 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 541,0 5 III. osztály
20 Agot György 1960. APLE 541,0 3 III. osztály
21 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 540,0 13 III. osztály
22 Balázs Tamás 2006. KSI SE 536,0 8 IV. osztály
23 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 533,0 2 IV. osztály
24 Ferenci József 1952. APLE 531,0 10 IV. osztály
25 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 531,0 7 IV. osztály
26 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 527,0 5 IV. osztály
27 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 522,0 5 IV. osztály
28 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 517,0 4 IV. osztály
29 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 513,0 3 IV. osztály
30 Sipka Péter 1958. APLE 510,0 3 IV. osztály
31 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 495,0 5 -
32 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 494,0 2 -
33 Szekér Szilárd 1970. UTE 490,0 1 -
34 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 481,0 3 -
35 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 471,0 1 -
36 Gurisatti Gyula 1944. Komáromi VSE 467,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Ordasi Ágnes
1989
APLE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 572,0 20 I. osztály
2 Dávid Krisztina 1975. BHSE 572,0 17 I. osztály
3 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 571,0 19 I. osztály
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 571,0 14 I. osztály
5 Sike Renáta 1978. BHSE 568,0 16 II. osztály
6 Berde Viktória 2001. KSI SE 564,0 20 II. osztály
7 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 559,0 8 III. osztály
8 Ordasi Ágnes 1989. APLE 556,0 14 III. osztály
9 Fazekas Milla 2006. KSI SE 556,0 9 III. osztály
10 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 555,0 11 III. osztály
11 Varga Zalay Babett 2002. UTE 550,0 11 III. osztály
12 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 547,0 8 III. osztály
13 Vas Virág dr 1977. BHSE 543,0 8 III. osztály
14 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 542,0 8 III. osztály
15 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 538,0 8 IV. osztály
16 Domsits Olivia 2004. UTE 537,0 14 IV. osztály
17 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 536,0 7 IV. osztály
18 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 526,0 3 IV. osztály
19 Vas Emma 2007. UTE 524,0 2 IV. osztály
20 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 520,0 2 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 627,2 49 Mester
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 625,2 49 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,3 50 Mester
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 624,3 48 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,6 47 I. osztály
6 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 622,4 45 I. osztály
7 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 621,0 45 I. osztály
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,9 47 I. osztály
9 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,6 45 I. osztály
10 Rácz Áron 2006. BHSE 619,0 42 I. osztály
11 Wittmann Péter 2003. APLE 618,8 44 I. osztály
12 Hári Péter 1989. BHSE 616,7 38 II. osztály
13 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 614,3 37 II. osztály
14 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 613,7 35 II. osztály
15 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 611,0 31 II. osztály
16 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 608,9 36 II. osztály
17 Kiss Viktor 2001. UTE 606,6 28 II. osztály
18 Kozma Bence 2002. APLE 604,8 30 II. osztály
19 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 603,4 30 II. osztály
20 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 598,0 25 III. osztály
21 Takács Dezső 2006. BHSE 593,7 17 III. osztály
22 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 592,5 22 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Szalai Fatime
1999
APLE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 629,9 57 Mester
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 627,6 54 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 625,8 50 Mester
4 Tarr Vivien 2001. UTE 625,6 49 Mester
5 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 625,2 47 Mester
6 Tóth Anna 2005. UTE 624,8 51 Mester
7 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 624,1 50 Mester
8 Toma Dorina 1999. UTE 623,5 47 Mester
9 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 623,4 43 Mester
10 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 622,6 48 I. osztály
11 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 618,8 44 I. osztály
12 Toma Réka 2006. UTE 618,8 44 I. osztály
13 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 613,8 37 II. osztály
14 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 610,9 35 II. osztály
15 Szalai Fatime 1999. APLE 604,9 31 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély