BLK Rapid Shooting Minősítő verseny

Versenyengedély szám
182/Sz-05/08/2022
A verseny szervezője
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
A verseny helyszíne
Verőce lőtér
A verseny kezdete
2022-05-21
A verseny vége
2022-05-21
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3500/kategória,helyszíni nevezés esetén +1000 Ft/fő/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Gerson Emanuel Moses
1961
Protective Force LSE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Bicskey Richárd
1965
Fővárosi Pénzügyőr LK
Havanecz Ádám
1996
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kránicz Attila
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gáborné
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szomolányi Arnold András
1994
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga László
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Szabóné Orosz Katalin Éva
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nógrádi István
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 II. osztály
2 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 87,0 0 II. osztály
3 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
4 Simák Máté 1987. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 86,0 0 II. osztály
5 Havanecz Ádám 1996. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 83,0 0 II. osztály
6 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 81,0 0 II. osztály
7 Varga László 1981. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 76,0 0 II. osztály
8 Szomolányi Arnold András 1994. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 69,0 0 II. osztály
9 Bicskey Richárd 1965. Fővárosi Pénzügyőr LK 61,0 0 II. osztály
10 Szabóné Orosz Katalin Éva 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 43,0 0 III. osztály
11 Mészáros Gáborné 1984. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 41,0 0 III. osztály
12 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 34,0 0 IV. osztály
13 Gerson Emanuel 1961. Protective Force LSE 33,0 0 IV. osztály
14 Nógrádi István 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 32,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Buda Márk
1993
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fekete Antal
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Feketéné Fazakas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kautz István
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szentey Krisztián
1993
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitéz Béla
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Gerson Emanuel Moses
1961
Protective Force LSE
Lehoczki Ákos
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Kuttner Viktor
1989
Euro-Gun SE
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Minorits Károly
1972
Fővárosi Pénzügyőr LK
Bicskey Richárd
1965
Fővárosi Pénzügyőr LK
Bottyán István
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Törőcsik Tamás
1969
Fővárosi Pénzügyőr LK
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Czéh Attila
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Havanecz Ádám
1996
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kránicz Attila
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gábor
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szomolányi Arnold András
1994
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga László
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Jaloveczky Attila
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nógrádi István
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csáki Viktor
1988
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lenkei Gyula
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nyolcas-Kállai Norbert
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Papp Dávid
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Woth Szabolcs Roland
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Róbert 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 II. osztály
2 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 99,0 0 II. osztály
3 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 98,0 0 II. osztály
4 Mészáros Gábor 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 89,0 0 II. osztály
5 Kuttner Viktor 1989. Euro-Gun SE 88,0 0 II. osztály
6 Lehoczki Ákos 1980. Magyar Rendőr Szituációs LE 86,0 0 II. osztály
7 Simmel Tamás 1976. Euro-Gun SE 84,0 0 II. osztály
8 Csáki Viktor 1988. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 83,0 0 II. osztály
9 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
10 Nyulászi Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 81,0 0 II. osztály
11 Czéh Attila 1971. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 76,0 0 II. osztály
12 Szentey Krisztián 1993. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 74,0 0 II. osztály
13 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 74,0 0 II. osztály
14 Simák Máté 1987. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 73,0 0 II. osztály
15 Varga László 1981. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 70,0 0 II. osztály
16 Bottyán István 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 68,0 0 II. osztály
17 Havanecz Ádám 1996. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 68,0 0 II. osztály
18 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 66,0 0 II. osztály
19 Bicskey Richárd 1965. Fővárosi Pénzügyőr LK 65,0 0 II. osztály
20 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 63,0 0 II. osztály
21 Kautz István 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 61,0 0 II. osztály
22 Lenkei Gyula 1971. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
23 Szomolányi Arnold András 1994. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
24 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
25 Papp Dávid 1982. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
26 Nyolcas-Kállai Norbert 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 55,0 0 III. osztály
27 Jaloveczky Attila 1969. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 53,0 0 III. osztály
28 Minorits Károly 1972. Fővárosi Pénzügyőr LK 52,0 0 III. osztály
29 Woth Szabolcs Roland 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 51,0 0 III. osztály
30 Nógrádi István 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 49,0 0 III. osztály
31 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 46,0 0 III. osztály
32 Vitéz Béla 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 45,0 0 III. osztály
33 Buda Márk 1993. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 45,0 0 III. osztály
34 Gerson Emanuel 1961. Protective Force LSE 39,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Buda Norbert
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Havanecz Ádám
1996
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szomolányi Arnold András
1994
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga László
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nógrádi István
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Solti Miklós
1968
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bicskey Richárd
1965
Fővárosi Pénzügyőr LK
Lenkei Gyula
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Róbert 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 II. osztály
2 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
3 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 76,0 0 II. osztály
4 Bicskey Richárd 1965. Fővárosi Pénzügyőr LK 76,0 0 II. osztály
5 Szomolányi Arnold András 1994. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 51,0 0 III. osztály
6 Nógrádi István 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 46,0 0 III. osztály
7 Solti Miklós 1968. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 43,0 0 III. osztály
8 Havanecz Ádám 1996. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 43,0 0 III. osztály
9 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 42,0 0 III. osztály
10 Lenkei Gyula 1971. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 33,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Bicskey Richárd
1965
Fővárosi Pénzügyőr LK
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Buda Norbert
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Papp Dávid
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga László
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Csáki Viktor
1988
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 92,0 0 II. osztály
3 Csáki Viktor 1988. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 89,0 0 II. osztály
4 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 86,0 0 II. osztály
5 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 68,0 0 II. osztály
6 Varga László 1981. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 62,0 0 II. osztály
7 Buda Norbert 1971. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 61,0 0 II. osztály
8 Papp Dávid 1982. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 60,0 0 II. osztály
9 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 58,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Havanecz Ádám
1996
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szomolányi Arnold András
1994
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga László
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Nógrádi István
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Papp Dávid
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Solti Miklós
1968
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tenczel Máté 1997. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 II. osztály
2 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 77,0 0 II. osztály
3 Szomolányi Arnold András 1994. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 64,0 0 II. osztály
4 Havanecz Ádám 1996. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 60,0 0 III. osztály
5 Papp Dávid 1982. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 58,0 0 III. osztály
6 Varga László 1981. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
7 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 50,0 0 III. osztály
8 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 47,0 0 III. osztály
9 Nógrádi István 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 43,0 0 III. osztály
10 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 41,0 0 III. osztály
11 Solti Miklós 1968. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 40,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hódi Balázs Zsolt
1970
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitéz Béla
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Gerson Emanuel Moses
1961
Protective Force LSE
Lehoczki Ákos
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bicskey Richárd
1965
Fővárosi Pénzügyőr LK
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Havanecz Ádám
1996
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szomolányi Arnold András
1994
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga László
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Puskás Szilveszter
1959
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Jaloveczky Attila
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nógrádi István
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lenkei Gyula
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gábor
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nyolcas-Kállai Norbert
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Solti Miklós
1968
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabó Gábor
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Woth Szabolcs Roland
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Zsadányi János Zsolt
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tenczel Máté 1997. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 100,0 0 II. osztály
2 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 84,0 0 II. osztály
3 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 82,0 0 II. osztály
4 Lehoczki Ákos 1980. Magyar Rendőr Szituációs LE 80,0 0 II. osztály
5 Havanecz Ádám 1996. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 66,0 0 II. osztály
6 Varga László 1981. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 64,0 0 II. osztály
7 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 64,0 0 II. osztály
8 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 60,0 0 III. osztály
9 Nyulászi Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,0 0 III. osztály
10 Puskás Szilveszter 1959. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 59,0 0 III. osztály
11 Mészáros Gábor 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 59,0 0 III. osztály
12 Bicskey Richárd 1965. Fővárosi Pénzügyőr LK 54,0 0 III. osztály
13 Simmel Tamás 1976. Euro-Gun SE 54,0 0 III. osztály
14 Simák Máté 1987. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 53,0 0 III. osztály
15 Szomolányi Arnold András 1994. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 47,0 0 III. osztály
16 Jaloveczky Attila 1969. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 46,0 0 III. osztály
17 Grézál Roland 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 45,0 0 III. osztály
18 Vitéz Béla 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 39,0 0 IV. osztály
19 Nyolcas-Kállai Norbert 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 39,0 0 IV. osztály
20 Lenkei Gyula 1971. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 38,0 0 IV. osztály
21 Hódi Balázs Zsolt 1970. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 38,0 0 IV. osztály
22 Zsadányi János Zsolt 1971. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 36,0 0 IV. osztály
23 Nógrádi István 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 34,0 0 IV. osztály
24 Gerson Emanuel 1961. Protective Force LSE 33,0 0 IV. osztály
25 Szabó Gábor 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 32,0 0 IV. osztály
26 Solti Miklós 1968. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 32,0 0 IV. osztály
27 Woth Szabolcs Roland 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 29,0 0 IV. osztály
28 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 21,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély