2022. évi Budapest Kupa, Bakonyi Irén Emlékverseny

Versenyengedély szám
180/B-05/35/2022
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2022-05-21
A verseny vége
2022-05-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.- Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 627,8 0 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 625,7 0 Mester
3 Tarr Vivien 2001. UTE 625,3 0 Mester
4 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 624,3 0 Mester
5 Dénes Eszter 2001. UTE 624,2 0 Mester
6 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 615,7 0 II. osztály
7 Molnár Anikó 1967. UTE 590,6 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,5 0 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 631,0 0 Mester
3 Kis Viktor 1967. UTE 626,4 0 Mester
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 619,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Simon Hajnalka Viktória
1978
MAFC
Palánki Klaudia
2000
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. KSI SE 558,0 0 III. osztály
2 Palánki Klaudia 2000. UTE 549,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 521,0 0 IV. osztály
4 Simon Hajnalka Viktória 1978. MAFC 480,0 0 -
5 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 480,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Rácz Péter
1974
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gábor 1973. UTE 566,0 0 II. osztály
2 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 558,0 0 III. osztály
3 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 557,0 0 III. osztály
4 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 555,0 0 III. osztály
5 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 549,0 0 III. osztály
6 Nagy Tibor 1964. BHSE 546,0 0 III. osztály
7 Szűcs Gergely 1977. UTE 546,0 0 III. osztály
8 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 522,0 0 IV. osztály
9 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 497,0 0 -
10 Szekér Szilárd 1970. UTE 496,0 0 -
11 Rácz Péter 1974. KSI SE 493,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 578,0 0 I. osztály
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 574,0 0 II. osztály
3 Dénes Eszter 2001. UTE 571,0 0 II. osztály
4 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 566,0 0 III. osztály
5 Hanák Gabriella 1996. BHSE 555,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simó Kornél
1984
BHSE
Péni István Márton
1997
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hári Péter
1989
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 590,0 0 -
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 588,0 0 -
3 Kis Viktor 1967. UTE 568,0 0 -
4 Simó Kornél 1984. BHSE 542,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 617,2 0 I. osztály
2 Molnár Anikó 1967. UTE 611,3 0 II. osztály
3 Toma Dorina 1999. UTE 602,4 0 II. osztály
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 580,5 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simó Kornél
1984
BHSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Hári Péter
1989
BHSE
Mátrai István
1949
BPLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 616,1 0 II. osztály
2 Simó Kornél 1984. BHSE 610,8 0 II. osztály
3 Szabián Norbert 1982. UTE 610,3 0 II. osztály
4 Szalai Mihály 1972. APLE 607,2 0 III. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 607,0 0 III. osztály
6 Kis Viktor 1967. UTE 605,8 0 III. osztály
7 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 600,0 0 III. osztály
8 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 596,3 0 III. osztály
9 Koczor Péter 1989. UTE 594,8 0 III. osztály
10 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 593,6 0 III. osztály
11 Mátrai István 1949. BPLE 590,7 0 III. osztály
12 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 582,3 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 532,0 0 II. osztály
2 Tóth Gábor 1973. UTE 524,0 0 III. osztály
3 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 514,0 0 III. osztály
4 Szűcs Gergely 1977. UTE 512,0 0 III. osztály
5 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 498,0 0 IV. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 412,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palánki Klaudia 2000. UTE 566,0 0 II. osztály
2 Berde Viktória 2001. KSI SE 550,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 533,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Ferenc 1975. UTE 548,0 0 III. osztály
2 Nagy Tibor 1964. BHSE 536,0 0 III. osztály
3 Balogh Gergely 1973. APLE 534,0 0 III. osztály
4 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 533,0 0 III. osztály
5 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 519,0 0 III. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 476,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély