Steel-Vent Eger Kupa 2022. III.forduló

Versenyengedély szám
237/B-08/05/2022
A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2022-08-13
A verseny vége
2022-08-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 - 2000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 261,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Stefán Imre 1961. Egri PLE 280,0 0 I. osztály
2 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 260,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 527,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Fábiánné Rapi Judit
1976
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 9 I. osztály
2 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 180,0 6 I. osztály
3 Fábiánné Rapi Judit 1976. Egri PLE 141,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 186,0 0 I. osztály
2 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 185,0 0 I. osztály
3 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 179,0 0 I. osztály
4 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 162,0 0 I. osztály
5 Juhász Péter 1976. Egri PLE 159,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 193,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 185,0 0 I. osztály
3 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rapi László
1944
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 173,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 167,0 0 I. osztály
3 Rapi László 1944. Egri PLE 150,0 0 I. osztály
4 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 193,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 188,0 0 I. osztály
2 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 177,0 0 I. osztály
3 Juhász Péter 1976. Egri PLE 161,0 0 I. osztály
4 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 150,0 0 I. osztály
5 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 143,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 181,0 0 I. osztály
2 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 0 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 I. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 563,0 0 II. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 561,0 0 II. osztály
3 Nagy Tibor 1964. BHSE 549,0 0 III. osztály
4 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 548,0 0 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 546,0 0 III. osztály
6 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 542,0 0 III. osztály
7 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 537,0 0 III. osztály
8 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 536,0 0 III. osztály
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 523,0 0 III. osztály
10 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 518,0 0 III. osztály
11 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 511,0 0 III. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 501,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 553,0 91 III. osztály
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 553,0 82 III. osztály
3 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 524,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 567,0 0 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 559,0 0 III. osztály
3 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 536,0 91 III. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 536,0 79 III. osztály
5 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 483,0 0 -
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 465,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 542,0 0 II. osztály
2 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 528,0 0 III. osztály
3 Nagy Tibor 1964. BHSE 526,0 0 III. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 524,0 0 III. osztály
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 518,0 0 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 513,0 0 III. osztály
7 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 504,0 0 IV. osztály
8 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 499,0 0 IV. osztály
9 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 459,0 0 IV. osztály
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 384,0 0 -
11 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 357,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 553,0 0 III. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 535,0 0 -
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 523,0 0 -
4 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 503,0 0 -
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 498,0 0 -
6 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 472,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Szenczi Arnold
2006
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Szenczi Arnold
2006
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély